Dodaj do ulubionych

z innego forum

• supporting2 Re: z innego forum 15.11.08, 08:12
      Też z innego forum.
      Pisząca tam matylda pokazuje nam ,że są jeszcze banki (konkretnie
      Milenium) w którym są normalne stosunki pracy i wymagania do pracowników.
      Przepraszam.
      Jedno wymaganie jest nietypowe (zacytuję wycinek postu , dowiecie się o co
      chodzi) warto go poznać na tle atmosfery mobbingu jaką napotkać w innych
      bankach, w tym PKO BP SA.

O to co pisze matylda, ktora nie wie o tym że nie piszemy na forum dużymi
      literami (ale istotna jest treść):

..."JA TEZ SIĘ BAŁAM, ALE LUDZIE SĄ WSZĘDZIE-ŚWINIE OMIJAĆ
      SZEROKIM ŁUKIEM, A NORMALNYCH JEST WIĘCEJ NIŻ NAM SIĘ WYDAJE!!! NIE
      BYŁO 5 MIN , KIEDY BYM ŻAŁOWAŁA, A NAJBARDZIEJ ROZWALIŁA MNIE
      INFORMACJA,ŻE NA PODRÓŻ DOM/PRACA MOGĘ POŚWIĘCIĆ MAX. 30 MIN, TAKIE
      SĄ STANDARDY, NIE CHCĄ ABY ICH LUDZIE SPĘDZALI 2 H W SRODKACH
      LOKOMOCJI, BO JAK DOJADĄ, TO JUŻ SĄ ZMĘCZENIE. MÓWIĘ O NORMALNEJ
      SYTUACJI-NA KORKI, WYPADKI, PRZEJAZDY VIPÓW NIKT NIE MA WPŁYWU.
      PO KRÓTCE TO TYLE, BĘDĘ SIĘ ODZYWAĆ, I WSPIERAĆ, JEŚLI KTOŚ BĘDZIE
      TEGO POTRZEBOWAŁ, POZDRAWIAM ..... MILLENNIJNIE? ....."
      • najlepszywolnyptak Re: z innego forum 15.11.08, 08:57
        Owszem jest takie forum, nazywa się forum pracowników banków, założyłam je, aby
        wspierać ludzi z branży i wymieniać się poglądami. Tak jak mobbingowi_pkobp na
        tym forum, tak mnie na tamtym zależy, abyśmy byli dla siebie życzliwi. Myślę,że
        to się nam udaje, trochę osób tamto forum odwiedza( chociaż liczę na większą
        frekwencję). Myślę,że warto tam zajrzeć, jeśli ktoś chce, może o coś zapytać,
        coś ogłosić. Mam oczywiście nadzieję, że forum będzie się rozwijać.Myślę,że
        forum jest po to, aby wymieniać poglądy, ale na pewno nie po to, aby przelewać
        swoje frustracje, przy okazji niszcząc innych. Ja również te forum czytam,
        czasem się tu na nim wypowiadam i myślę,że taka postawa charakteryzuje ludzi,
        którym zależy na idei bankowości, a nie tylko na odpowiednim wynagrodzeniu.
        Oczywiście nikogo za to nie potępiam, ale myślę, że dobrze łączyć pasję z
        zarabianiem pieniędzy i liczę, że pracodawcy w końcu to docenią i przestaną się
        bać ludzi, którzy mówią, traktując ich jako partnerów w polepszaniu wizerunku
        swojej firmy. Jeżeli ktoś chciałby odwiedzić tamte forum, a nie wie jak tam
        trafić, po raz kolejny podaję adres:
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=71861
            • najlepszywolnyptak Re: z innego forum 16.11.08, 12:53
              bru-no napisał:
              i Pani mmonika25wawa też na tym forum pisze

Nie, na razie nie pisze,jeżeli będzie pisała zgodnie z zasadami, to oczywiście
              ma prawo, tak jak każdy inny forumowicz, natomiast jeżeli będzie te zasady łamać
              to będzie blokowana, tak jak każdy inny, który łamie zasady. Nie czarujmy się,
              bardzo łatwo stworzyć w internecie dwa, trzy, cztery życia, można się wypowiadać
              jako kobieta, mężczyzna, jako młody, stary, z doświadczeniem czy bez
              doświadczenia, zależy to od wyobraźni danej osoby... Nie wnikam w to, bo nie
              jestem od tego, aby kogoś śledzić, natomiast tworząc forum podpisujemy
              regulamin, który mamy obowiązek przestrzegać i to na nas spoczywa
              odpowiedzialność za przestrzeganie zasad. Nie dziwię się mobbingowi_pko, że
              kasuje wątki łamiące regulamin i blokuje nicki osób, które się tego dopuszczają.
              Ma prawo i obowiązek postępować w ten sposób.Pozdrawiam wszystkich
    • bru-no Re: z innego forum 16.11.08, 19:20
      na tym forum pani MOnika pisze:
      widze że klienci tez są traktowani przez pracowników PKO BP
      nieprofesjonalnie, ja pracowalam 3 miesiace w tym banku i zobaczylam
      jacy ludzie tam pracują, bez odpowiednich kwalifikacji,czesto z
      wykształceniem niezgodnym z zatrudnieniem. I co sie dziwic że
      klienci są niezadowoleni, jacy ludzie taki bank.Ja zostalam
      potraktowana okropnie-tzn.wyżuta i wypluta przez ten Bank.I oszukana
      gdyz nie wypłacono mi premii.
      Szkoda,że Pani MOnice nie wystarczyło narzekanie na forum pracowni-
      ków PKO BP. Pisze na innym forum ku przestrodze innym ewentualnym
      pracownikom??? Może tak.......
      • najlepszywolnyptak Re: z innego forum 16.11.08, 22:42
        Bru-no, proszę abyś uściślij swoją wypowiedź, bo nie każdy ma tyle samozaparcia,
        aby stwierdzić,że mówisz o forum, które wskazała aniela40, a nie o forum,
        którego adres podałam ja. Monika na tę chwilę faktycznie się na naszym forum
        pojawiła i pisze, ale póki co nie znajduję w jej wypowiedziach nic nagannego i
        mam nadzieję,że tak zostanie. Z Twoich wypowiedzi można wywnioskować,że Monika
        dalej zamieszcza wpisy, które kogoś krzywdzą, Monika umieściła swój wpis na
        forum, które przytoczyła aniela40 11.11.2008 o godz. 12,52 więc w czasie, gdy na
        tym forum trwała gorąca dyskusja. Myślę,że warto dać sobie i jej szansę, aby
        pokazała sie z innej strony. Nie bronię jej zachowania, ale uważam,że skoro jej
        login został zablokowany, to dalsze jej krytykowanie jest bezzasadne.Pozdrawiam
        wszystkich, a tych, którzy chcą sami się przekonać jakie treści są zamieszczane
        na naszym forum, gorąco jeszcze raz zapraszam:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka