Dodaj do ulubionych

samsung-outlet

05.10.14, 20:02
Witam wszystkich chcialam zapytać czy ktos zna lub cos wie o firmie Samsung outlet na ul. Trębackiej 32. Czy taki magazyn istnieje ? Zajmują sie powystawowym sprzetem. Dziękuję za pomoc.
Edytor zaawansowany
  • 09.10.14, 20:05
    Na początku października zamówiłem sprzęt na stronie www.samsung-outlet.pl ,wpłaciłem pieniądze i
    do tej pory nie otrzymałem informacji o tym czy sprzęt został wysłany i mimo kilku wysłanych maili, nie wiedziałem nadal, co dzieje się z zamówionym towarem.

Teraz jestem pewny, że jest to zwykłe wyłudzenie pieniędzy.

Strona samsung-outlet.pl jest jedną z wielu tak samo wyglądających stron, na których proponowane są również inne produkty. Istnieje taka sama strona ze sprzedażą opon samochodowych (opony-rolnik.pl/) i spawarek (spawarki-hiton.pl). Na każdej z tych stron podany jest ten sam nr konta bankowego: 35 1240 6986 1000 0000 0441 1493.
    Na stronie nie ma podanego nr KRS.

Skontaktowałem się z konsultantem firmy Samsung, który poinformował mnie, że podana strona nie ma nic wspólnego z firmą Samsung i jest to próba wyłudzenia pieniędzy. UWAGA TO OSZUŚCI!!
  • 09.10.14, 20:24
    Poszukuje osób które zostały oszukane robiąc zakupy na podanych powyżej stronach.
  • 09.10.14, 20:32
    Ja robiłam zakupy na www.samsung- outlet.pl. Nic nie wplacalam tylko pojechałam na miejsce i nic nie zastałam. Ale mam całą korespondencje z nimi- jak ściemniają, ze preferują przedpłatę itd.
  • 10.10.14, 17:53
    Witam,
    Sprawą portalu Samsung -outlet zajmuje sie juz internetowy portal Krosno24. Mam namiary do redaktora, który zajmuje sie sprawą. Srawa będzie również zgłoszona do organów ścigania.
  • 13.10.14, 13:54
    Witam
    Czy otrzymał zpan juz zamówiony towar?
  • 26.10.14, 09:47
    Witam ja dałem się nabrać również
  • 26.10.14, 21:00
    Witaj
    Zgłoś To na policję w Twoim mieście. Sprawę outletu prowadzą przynajmniej 3 jednostki policji w kraju. Pozdrawiam. Poczytaj artykuł na krosno24.pl
  • 31.10.14, 20:53
    a może wiadomo które to jednostki bo moja to trochę zaściankowa i niewiadomo co z tego wyniknie
  • 09.10.14, 20:28
    Bylam w Krosnie ,a dokładniej w Korczynie ul. Trębackiej 32 i nic nie zastałam.
    Numery kończą się na 30. Nawet ochroniarze z pobliskiej dużej firmy nic nie słyszeli.
    Ludzie nie dajcie się naciągnąć - Firma nie istnieje.

Na stronie www
    Cedig.gov firma samsung-outlet nie figuruje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.