• drzewko
 • od najstarszego
 • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Studiuj pedagogikę w Jaśle

 • 15.09.15, 12:50
  Wydział Zamiejscowy Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Jaśle (ul. Sokoła 6, "Ekonomik") zaprasza na studia I i II stopnia na kierunki pedagogika i politologia.

  Rekrutacja na studia jest niezwykle prosta - potrzebujesz dosłownie kliku minut, aby zapisać się na studia! Po wprowadzeniu swoich danych (on-line) nasz system wygeneruje dla Ciebie dokumenty z Twoimi danymi. Wystarczy je wydrukować i dostarczyć bezpośrednio do Sekretariatu Wydziału Zamiejscowego AHE w Jaśle.

  Co zyskujesz?
  Wyróżniającą AHE cechą jest praca metodą projektów badawczych dzięki czemu student zyskuje umiejętności praktyczne i rozwija myślenie nieschematyczne. WZ AHE w Jaśle interesuje indywidualność studenta i jego potrzeby, które pomaga odkryć i zrealizować z pasją. Obok tradycyjnych metod takich jak wykład czy ćwiczenia, przedmioty prowadzimy również warsztatowo, ucząc pracy w grupie i z grupą. Studia są wspomagane również metodą e-learningu, bowiem Uczelnia posiada sprawdzoną i dobrze funkcjonującą Platformę kształcenia zdalnego, której plusem jest również cyfrowa biblioteka.

  Studiując u nas masz również możliwość skorzystania ze stypendiów: socjalnego i za wyniki w nauce.

  Zapraszamy!
  Tel.: 13 42 61 360
  e-mail: jaslo@ahe.lodz.pl
  Edytor zaawansowany
 • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.