• drzewko
 • od najstarszego
 • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

AHE w Jaśle- studia z zakresu oligofrenopedagogiki

 • 21.01.16, 14:42
  Wydział Zamiejscowy AHE w Jaśle proponuje wszystkim osobom zainteresowanym uprawnieniami do pracy z osobami z upośledzeniem umysłowym studia kwalifikacyjne z oligofrenopedagogiki.

  Rekrutacja została rozpoczęta i trwać będzie do czasu skompletowania grupy.
  Decyduje kolejność zgłoszeń - liczba miejsc ograniczona.

  Po wszelkie informacje (karta zgłoszeniowa, program studiów) zapraszamy do siedziby WZ AHE w Jaśle (Sokoła 6) lub na stronę internetową Uczelni (zakładka studia podyplomowe).

  Studia prowadzone są przez kadrę specjalistów z zakresu pedagogiki specjalnej, oligofrenopedagogiki, psychologii.

  Twoje Korzyści:

  • uzyskanie przygotowania do pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną na różnych stopniach głębokości – w placówkach i szkołach specjalnych oraz w oddziałach integracyjnych szkół masowych,
  • uzyskanie przygotowania do pracy w placówkach dla osób z niepełnosprawnością intelektualną – takich jak warsztaty pracy chronionej, warsztaty terapii zajęciowej, domy pomocy społecznej, placówki dziennego pobytu i in.
  Szczegółowe treści kształcenia zgodne są z wykazem zagadnień zawartych w Standardach przygotowujących do wykonywania zawodu nauczyciela (zał. do Rozp. MNiSW z dn. 17.01.2012).

  Nie czekaj – zapisz się już dziś – ruszamy po skompletowaniu grupy.
  Edytor zaawansowany
 • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.