Dodaj do ulubionych

AHE w Jaśle- studia z zakresu oligofrenopedagogiki

21.01.16, 14:42
Wydział Zamiejscowy AHE w Jaśle proponuje wszystkim osobom zainteresowanym uprawnieniami do pracy z osobami z upośledzeniem umysłowym studia kwalifikacyjne z oligofrenopedagogiki.

Rekrutacja została rozpoczęta i trwać będzie do czasu skompletowania grupy.
Decyduje kolejność zgłoszeń - liczba miejsc ograniczona.

Po wszelkie informacje (karta zgłoszeniowa, program studiów) zapraszamy do siedziby WZ AHE w Jaśle (Sokoła 6) lub na stronę internetową Uczelni (zakładka studia podyplomowe).

Studia prowadzone są przez kadrę specjalistów z zakresu pedagogiki specjalnej, oligofrenopedagogiki, psychologii.

Twoje Korzyści:

• uzyskanie przygotowania do pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną na różnych stopniach głębokości – w placówkach i szkołach specjalnych oraz w oddziałach integracyjnych szkół masowych,
• uzyskanie przygotowania do pracy w placówkach dla osób z niepełnosprawnością intelektualną – takich jak warsztaty pracy chronionej, warsztaty terapii zajęciowej, domy pomocy społecznej, placówki dziennego pobytu i in.
Szczegółowe treści kształcenia zgodne są z wykazem zagadnień zawartych w Standardach przygotowujących do wykonywania zawodu nauczyciela (zał. do Rozp. MNiSW z dn. 17.01.2012).

Nie czekaj – zapisz się już dziś – ruszamy po skompletowaniu grupy.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.