Dodaj do ulubionych

Pokemon Go

14.07.16, 21:57
Ktoś już grał?

Gra jeszcze oficjalnie nie wyszła w Polsce a już ludzie grają i piszą o niej na potęgę. NA YT jest masa lets play i poradników.

Osobiście powiem, że ściągnąłem grę na ajfona (mam amerykański AppStore) ale ugrzązłem na etapie zakładania konta (nie chce mnie połączyć przez Google, muszę oddzielnie założyć konto trenera).

Ktoś grał? Jak wrażenia?

PS. Jest już nawet wpis na Wikipedii :P
pl.wikipedia.org/wiki/Pok%C3%A9mon_Go
Edytor zaawansowany
  • 14.07.16, 22:43
    Ja gram i jest ekstra. Pies szczęśliwy, bo ma długie spacery. Super zabawa i zdrowa (póki się nie wpadnie pod tramwaj). Jedyne wady - niestabilna apka (ciągle wywala) i problemy z dostępnością serwerów. A no i od diabła mało ekscytujących pokemonów, ale w sumie jak się tak rzadko złapie wypasionego to dopiero ekscytcja. Dobra idę evolvowqć rattatę.
  • 19.07.16, 16:02
    Cześć. Ja dopiero wbiłem 5 level. Jeszcze nie wybrałem drużyny. Zastanawiam się nad niebieskimi :D

Staram się zachowywać stardust na później (podobno jest bardzo cenny). Ale wczoraj się nie powstrzymałem, bo chciałem spróbować powalczyć w POKEgym, które mam koło domu i zużyłem masę pyłu na magnamite.
  • 17.09.16, 15:25
    Szukam moderatorów do gry Pokemon Go na forum.pokemon24.info
  • 21.09.16, 12:25
    Co godzinę do wygrania jedna z tysiąca opasek Go Plus oraz PokeCoins
    pokego.konkurs1.pl/22104e00/1

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.