Dodaj do ulubionych

Moda na wiosnę

15.03.13, 09:18
Jaka moda będzie w tym sezonie na wiosnę? Co kupować?
--
Dekoracje - Odkrywaj, kolekcjonuj, inspiruj z Stylowi.pl
Obserwuj wątek
    • pani.truskawka Re: Moda na wiosnę 15.03.13, 13:56
      Wiosną wciąż będą modne pastele, ćwieki, dżins w różnych odsłonach, nawet w wersji total look, spodnie marchewy, kolorowa skóra, wzory na spodniach, neonowe kolory - tyle przychodzi mi teraz do głowy :)
    • celia82 Re: Moda na wiosnę 19.03.13, 14:10
      Jeżeli zastanawiasz się co będzie modne na wiosnę, pomóc ci może porada profesjonalnej stylistki, którą wygrać można w konkursie Silesia City Center. Wystarczy odpowiedzieć na BARDZO proste pytanie, które znajdziecie pod tym linkiem: www.facebook.com/SilesiaCityCenterKatowice/app_203779543075907

zachęcam także do odwiedzenia strony www.facebook.com/SilesiaCityCenterKatowice

Naprawdę warto !
      • dona.15 Re: Moda na wiosnę 08.05.13, 17:49
        Hmmm.... ja znalazłam śliczną kreację na tegoroczną wiosnę w stylu azjatyckim. Nieziemska sukienka, zwiewna, lekka, orientalna, pasuje zarówno na elegancki wieczór jak i poranny spacer. Falbanki, groszki- według mnie ta moda nigdy się nie kończy, zawsze jest na czasie. Dodatkowym atutem jest to, że pasuje na niemal każdą sylwetkę (rozmiar uniwersalny), myślę, że niejedna dziewczyna oddała by wszystko za takie ubranie na wiosnę. Będzie się czuła kobieco i wyjątkowo. Ta sukienka podbiła moje serce.... A co wy na to? zamieszczam link

azjatyckistyl.pl/Sliczna-Szyfonowa-Sukienka-z-Gora-w-Groszki-p600.html
        • berrnadetta Re: Moda na wiosnę 17.05.13, 17:00
          Ja znalazłam fajne sandałki z wężowej skórki. Świetnie leżą na nodze barrrrdzo wygodne.
          Zajrzyjcie dziewczyny może wam się spodobają:
          stefani-obuwie.pl/obuwie-damskie/46-sandalki-bezowe-wezowe-skorzane.html
    • fajrancik1 Re: Moda na wiosnę 31.08.13, 13:42
      Witaj,

Ja już teraz zaopatrzyłam się na przyszłą wiosnę i zakupiłam spódniczkę "bombkę" we wiosennym żółtym kolorze :P ze strony www.cudmoda.pl/produkt/cm0127-mini-spodniczka-bombka-modne-kolory po okazyjnej cenie, więc i Tobie polecam zaopatrzyć się wcześniej :)
      Pozdrawiam.
    • ladykatia Re: Moda na wiosnę 10.03.14, 17:44
      W tym sezonie modne są kolory pastelowe, sukienki w kwiaty, ludowe wzory, ubrania przypominające dzieła sztuki (abstrakcyjne nadruki) oraz styl sportowy. Ten ostatni szczególnie fajny, bo wygodny!
    • basialel Re: Moda na wiosnę 15.07.14, 09:39
      mi ostatnio bardzo wpadło w oko obuwie medyczne. Może i brzmi troszkę staroświecko i mało modnie, jednak to świetne rozwiązanie nie tylko do pracy w służbie zdrowia. Po za tym można je zakupić w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych.
    • sejdi Re: Moda na wiosnę 17.04.19, 12:54
      ja myślę, ze pastele tak jak już ktoś pisał prędzej. Mnie ostatnio jednak ciągnie do chociaż odrobinę cieplejszych kolorów np. żółci i pomarańczy :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka