Dodaj do ulubionych

Samoopalacz.

19.04.13, 10:37
Witam, znacie jakieś mało śmierdzące samoopalacze?? Probowałam dove, ziaja.. z tych dwóch lepsza ziaja mniej intensywna.. ale nadal po kilku godzinach zapach nieciekawy;)
Edytor zaawansowany
  • olcia_836 24.04.13, 10:40
    A próbowałaś chusteczek? One zdecydowanie mniej "pachną"
  • amelkaok 24.04.13, 11:00
    Tak probowałam, jednak efekt mnie nie przekonał.. Być może to kwestia chusteczek albo mojego złego użytkowania;) jednak masz rację miej śmierdzą;)
  • ewciora 04.05.13, 20:02
    kiedys mialam opsesje na punkcie samoopalaczy i nie ukrywam ze mase ich na siebie wlalam i kazdy smierdzi.;/
    --
    Jedyny taki program spoleczno-gospodarczy w Polsce Trusted Trader Polska/
    Przystap do Trusted Trader Poland i wyroznij sie z tlumu...
  • amanda2008 09.05.13, 14:51
    Ja jestem przeciwna samoopalaczom, one działają tylko przez chwilę tak naprawdę a potem są plamy:(
    --
    stylowi.pl/kategoria/Slub-i-inne-wydarzenia - moja ulubiona kategoria.
  • amelkaok 10.05.13, 13:37
    No fakt czasem plamy się robią.. ale czasem słońca brak a na solarium nie chodzę. Trzeba się czymś "ratować" ;)
  • egia2009 19.06.14, 09:22
    Najlepszy samoopalacz jaki spotkałam to firmy Thalgo, nie smierdzi, ma bardzo ładny delikatny zapach, zadnych smog, dobrze się wchłania. Ja moj kupiłam u mojej kosmetolog w Poznaniu w salonie Beauty Premium. Z tego co wiem, można też u niej kupić wysyłkowo, ma teraz takie zestawy samoopalacz plus krem z filtrem 30, więc dla mnie idealnie na lato bo staram się nie opalac twarzy.
  • malinka911 26.06.14, 15:36
    A jakich kremów z filtrem używacie w lato do opalania twarzy? Ja mam bardzo wrażliwą cerę i bladą, jak tylko zaczynam ja opalać to zaraz mam całą czerwoną albo schodzi mi skóra... Z ciałem nie mam takiego problemu, opalam się ładnie na brązowo więc nie wiem o co chodzi...
  • egia2009 04.07.14, 07:13
    Ja nie opalam twarzy, cały rok używam filtr 30 lub 50. Twarz smaruję samoopalaczem, a resztę ciała normalnie opalam :)
  • majkowa88 26.06.14, 09:58
    Ja wczoraj spróbowałam samoopalacza z AVON'u. Zapach był tak nieprzyjemny, że mnie aż zemdliło. W zeszłą zimę próbowałam samoopalaczy z onyx i byłam bardzo zadowolona i z zapachu i z działania. sęk w tym, że są one przeznaczone do stosowania w solarium ale raz nie zaszkodzi a efekt przy użyciu tego kosmetyków - fenomenalny. Mój ulubiony to kokosowy Hot Action. Nie wiem czy można je kupić w jakiejś drogerii, ja kupuję przez internet store.onyxtan.com/pl/, saszetka ok. 10 zł
  • zoska361 04.07.14, 08:52
    no ja uzywam z kolastyny;) sprawy samooplajaczego polecam :) :) tylko ciezko schodzi)
  • meredith 29.07.14, 20:49
    Balsam delikatnie brązujacy Flosleku www.martiniqa.pl/kakaowa-plantacja-do-ciala/557-balsam-brazujacy.html
  • crawly89 31.07.14, 14:40
    Jeśli chodzi o samoopalacze to warto chyba dobrze zainwestować. Z tych droższych polecam
    Clarins Samoopalacz
    a z tańszych Soraya Osobiście wolę jednak tradycyjne opalanie bo zawsze wydaje mi się że kolor skóry po takim zabiegu jest nienaturalny albo co gorsze zostaną mi jakieś zacieki po nieprawidłowo rozsmarowanym kremie.
  • 9agatka 01.08.14, 12:09
    Wydaje mi się, że każdy samoopalacz nieładnie pachnie. Nawet jeśli podczas aplikacji ma neutralny zapach to zazwyczaj w reakcji skórą zaczyna źle pachnieć. Spróbuj balsamów opalających - one mniej koloryzują ale też ładniej pachną.
  • jazeta 29.08.14, 22:46
    Ja używam chusteczki opalającej Dax Sun i jakoś nie mam kłopotu z zapachem bo pachnie delikatnie, ładnie ale delikatnie, Moim zdaniem chusteczka jest taka pewniejsza, samoopalaczy też używam, ale dopóki opalenizna nie wyjdzie to żyję w stresie, a po chusteczce wiem, że plam nie będzie.
  • 9agatka 28.02.15, 09:34
    Ja też wolę chusteczkę. Polecam takie rozwiązanie. Ewentualnie zamiast samoopalcza - balsam brązujący.
  • ona.malinowa 11.02.15, 13:08
    najbardziej znany to chyba ten fake bake z rękawica coletia.eu/fake-bake-flawless-rewolucyjny-samoopalacz.html
  • kismadar 14.02.15, 10:52
    amelkaok napisał(a):

> Witam, znacie jakieś mało śmierdzące samoopalacze?? Probowałam dove, ziaja.. z
    > tych dwóch lepsza ziaja mniej intensywna.. ale nadal po kilku godzinach zapach
    > nieciekawy;)

cześć, jakiś czas temu zetknęłam się ze świetnymi chusteczkami samoopalającymi, a do nóg używam spray jedne i drugie wcale nie śmierdzą, kocham dbać o skórę i jestem bardzo wrażliwa dlatego stosuję tylko dobre kosmetyki, jak się tak zastanowię to mogę Ci polecić portal cafe pineska dla kobiet z informacjami o świetnych i sprawdzonych kosmetykach tam znalazłam ten spray do nóg

a i jeszcze możesz w Cafe pineska znaleźć modne fryzury jak zrobić krok po kroku albo fajne makijaże, lubię też czytać tam opisy zabiegów kosmetycznych, raz się odchudzałam i stosowałam dietę 1000 kalorii z tego portalu - ale potem już mi się nie chciało liczyć tych kalorii

W każdym razie to jest portal dla kobiet i go polecam

• 9agatka 12.03.15, 14:22
    I ja z chęcią zajrzę na ten portal. A co to za spray? Pokrywa równomiernie?
  • pani.truskawka 29.05.15, 08:52
    Właśnie niestety nie znam żadnych nieśmierdzących samoopalaczy, dlatego ich nie używam.
  • marta.czabala 09.12.15, 12:11
    Ostatnio skorzystałam z chusteczki SUNFREE-SPA. No cudo normalnie, a na dodatek tanie.
  • techio 11.03.16, 01:10
    Ja też mam wiele testów samoopalaczy za sobą. Niedawno kupiłam w Douglasie mgiełkę samoopalającą St. Moriz, nakładam ją specjalną rękawicą i pierwszy raz przy użyciu samoopalacza nie mam żadnych smug. Co do zapachu, jest ok. A kolor opalenizny bardzo naturalny, mam tę wersję do jaśniejszej karnacji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka