Dodaj do ulubionych

Kurs Wizażu, Kurs Zawodowy, Szkoła Wizażu

10.03.15, 14:21
Kochani, zakładam nowy wątek, ponieważ szukam aktualnch informacji o szkołach wizażu. Chodzi mi o kursy charakteryzacji, wizażu, ale taki, który oprócz zawodu, rozwinie moją pasję do malowania. Najchętniej przeczytam spostrzeżenia absolwentek. Proszę o pomoc, musze na dniach podjąć decyzję.
Edytor zaawansowany
  • ttrr88 11.03.15, 12:28
    Moja kuzynka skończyła Beauty Art - masakra, New Nails - jeszcze gorzej - przyjaciółka płakała po pierwszym dniu.
    Jak chcesz umieć pomalować się na pandę to Wojciechowska jest dobra, niestety nie ma charakteryzacji jako takiej. Mauke up star nawet nie będę przykra. Wybór lichy. Ja mam swój typ, ale jestem ciekawa co społeczeństwo napisze.
  • kotwyc 22.03.15, 15:18
    Słyszałem, że Select to dobra szkoła, pytanie czy tak jest na prawdę. Czy jacys panowie kończyli tam wizaż? Fryzjerstwo?
  • yukha 07.04.15, 18:05
    Nie polecm Beauty Box, kurs wydaje się być atrakcyjny cenowo, niestety jak się podliczy wszystko + swój sprzęt, bo na miejscu jest nie do przyjęcia, to wychodzi DROGO
  • klaudia5275 13.04.15, 17:51
    I co zdecydowałaś się już na jakąś szkołę, kurs wizażu? Moja siostra skończyła kurs na wizażystkę-stylistkę tutaj: www.zdz.lodz.pl. Była zachwycona kursem, zawsze z wielką chęcią chodziła na zajęcia i mówiła, że ma super wykładowców. Teraz jest osobistą stylistką, wizażystką i ma klientki czekające do niej w kolejce. Więc rezultaty po tym kursie są niezwykle zadowalające. Polecam Ci naukę właśnie tam! Mają jeszcze różne inne kursy, też kosmetyczne np.
  • modnyrator 18.04.15, 20:46
    tak kupiłam kurs w select i własnie uczęszczam, bardzo miłe otoczenie i fajna szkoła . buzka!!
  • modnyrator 18.04.15, 20:46
    Masz link do strony :select.edu.pl/
  • marisa34 20.04.15, 11:01
    Dzwoniłam dzisiaj do selectu i okazuje się, że kursy nie odbywają się non-stop. Trzeba wstrzelić się w termin kursu, na szczęscie mi pasował. Szkoła jest podobno bardzo fajna, nie znam nikogo, kto kończył tam kurs, ale opinie i portfolio są bardzo dobrenapewno opiszę po kursie
  • kotwyc 28.07.15, 23:39
    czy ktoś był na szkoelniu dofinansowanym ze środków woj. maz?czy coś? od dłuższego czasu próbuję się dostać tam na kurs, ale teraz jestem na wypowiedzeniu i mocno się zastanawiam... ktoś cos ?
  • kowalola56 23.10.15, 16:58
    Ja byłam na kursie ale niewiele się nauczyłam , poszłam do Studium Wizażu i Charakteryzacji IN Art , skończyłam naukę 3 lata temu .Jestem bardzo zadowolona kosmetyki profesjonalne dużo zajęć , polecam zajęcia w grupie dziennej, bo na zaocznych jest mniej tylko co dwa tygodnie.

• kulejmarta 26.03.16, 00:42
    "niewiele się nauczyłam" a później "Jestem bardzo zadowolona"... Jesteś zadowolona bo się niewiele nauczyłaś? Choć spojrzałam na stronę tej szkoły (galerię zdjęć) i widzę, że rzeczywiście niewiele się tam można nauczyć... W porównaniu z Selectem, Dziewulskimi czy SWiCH wypada to bardzo kiepsko...
  • agnes906 25.10.15, 16:20
    Kursu nie polecam , ja tez skonczylam Studium Wizazu IN ART na mazowieckiej w Warszawie ,kierunek charakteryzacja .Obecnie mieszkam za granica i pracuje w tym zawodzie ,bardzo duzo sie nauczylam W szkole wiecej sie nauczysz
  • kasiaa1112 24.11.15, 13:07
    Właśnie skończyłam kurs wizażu w EPK www.epk.edu.pl. Jestem bardzo zadowolona, mała grupa bo tylko 4 osoby, super kosmetyki i modelki, przemiła i cierpliwa prowadząca :) Kurs trwa 5dni jest intensywny i wart swojej ceny 990zł no i można się na prawdę dużo nauczyć! Polecam szczególnie początkującym!Kurs spełnił moje oczekiwania!
  • kiniabob 29.12.15, 14:11
    Byłam na kursie wizażu w Szkole Select w Warszawie. Mają świetne instruktorki (przynajmniej rok temu były) i kosmetyki na których pracowałyśmy t.j. karaja, rouge bunny rouge, mac, cryolan, dior, inglot, paese i inne ale nie pamiętam już dokładnie. Mają kosmetyki nowe, czy takie na których da się pracować nie jakieś zaschnięte starocie. Polecam
  • kasojan 16.01.16, 12:40
    .

Szukam informacji od fryzjerów i specjalistów, albo od kogoś profesjonalnego w tej dziedzinie.
    Sama skończyłam szkołę fryzjerstwa i obecnie jestem zatrudniona w salonie.

Teraz chcę zaproponować mojej pracodawczyni, żeby wysłała mnie na kurs z przedłużania włosów. Poszukałam już nawet miejsca, padło na beauty for you.

Czy może mi ktoś z profesjonalistów powiedzieć,czy warto brać się za przedłużanie włosow? Opinie jak widziałam są różne, ale dużo jest pozytywnych.

Z ciekawości zadzwoniłam i właściwie siedemset zł za kurs to jeszcze nie takie straszne.

Macie może jakieś doświadczenie, a może powiedzcie mi czy same skorzystałybyście z takiego zabiegu?
  • natalia0684 26.03.16, 00:12
    Cześć, ja kilka miesięcy temu skończyłam dwa kursy w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH, oba były refundowane przez Urząd Pracy. Są plusy i minusy - zacznę od minusów:
    1. Szkoła jest na Ursynowie, dla mnie to kawał drogi z Bielan, ale łatwo dojechać metrem
    2. Pracownie wymagały remontu i odświeżenia (ale jak skończyłam kursy pisali, że zaczęli remont, więc pewnie już wszystko wygląda lepiej)
    A teraz plusy:
    1. Kosmetyki różnych firm - nie są ograniczeni współpracą z jedną firmą, wykładowcy testują kosmetyki, dzięki temu od razu można się zorientować czego warto używać a czego nie
    2. Kadra - wykładowcy są po ASP - uczą wyobraźni, wartości kolorów, umiejętnego dobierania i tego jak pracować ze światłem - bardzo wartościowa rzecz
    3. Praktyki - nieobowiązkowe dla kursantek, ale jak ktoś chce może korzystać. Ja była na praktykach przy meczu TVP/TVN, w Teatrze i przy produkcji jednego z programów TV - bardzo wartościowa lekcja.
    4. Dodatkowe warsztaty - załapałam się na warsztaty z Ewą Gil. To było coś!
    Zajrzyj na ich stronę. Ja szczerze polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.