Dodaj do ulubionych

Jakie buty?

25.05.15, 20:34
Może coś tutaj?

Wybór różnorodnych butów
Edytor zaawansowany
  • 25.05.15, 21:15
    jak nie możecie się zdecydować, a stawiacie na jakość to polecam sklep kazar, świetne buty, dobra cena, jeżeli chcecie mieć buty na lata a nie tylko na 4 wyjścia. www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/buty
    Ja sprawdziłam i jestem zachwycona, buty skórzane oddychające porządne, nic mi sie nigdy nie rozwaliło w nich.
  • 29.05.15, 08:53
    Ale buty do czego konkretnie?
  • 21.08.15, 09:27
    może coś z obcasik.eu/ ? Ja zamawiałam tam sneakersy i szpilki i jestem zadowolona z jednych i drugich:) Przyszły w odpowiednim rozmiarze, nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości, a i cena atrakcyjna :)
  • 27.08.15, 12:43
    też mogę polecić Kazaar lub Hogl w Fashion House. Ja tam najczęściej kupuję buty na różne okazje:)
  • 28.09.15, 09:56
    teraz skoro już przyszła jesień to czas przerzucić się na kozaczki i botki. Teraz będzie bardzo duży wybór w jesiennych butach bo dojdą jeszcze do tego jeszcze buty z frędzlami i oxfordy. Możecie o tym zresztą poczytać w tym artykule kedu.pl/moda-na-jesienne-buty-sprawdz-co-bedzie-na-topie-w-2015/ poznacie nowinki tegorocznej jesieni.
  • 30.09.15, 14:39
    Kupiłam sobie piękne botki w Wojasie. Jak dla mnie - dobrej jakości mają tam obuwie.
  • 25.11.15, 13:05
    Butów szukałabym na eobuwie. Często mają tam jakieś akcje promocyjne.
  • 25.11.15, 18:21
    Polecam te, są przepiękne :) allegro.pl/botki-zamszowe-szpic-czarne-szpilka-sylwester-39-4-i5814090438.html
  • 30.11.15, 17:27
    Oczywiście długie o-you.pl/trendy-na-jesien-zime-modne-kozaki/
  • 19.03.16, 13:00
    Zapraszam do mnie na bloga agatkaandrzeja.blogspot.com/
  • 22.03.16, 09:10
    Dziewczyny, czy zamawiałyście może kiedykolwiek coś tutaj? larado.pl/hurtownia-obuwia-damskiego/ ?? Jest tyle ciekawych butów i ceny są strasznie kuszące, tylko nie wiem czy warte są tego wszystkiego? Razem z siostrą śledzimy ich stronę od tygodnia i ciągle nie możemy się zdecydować :)
  • 09.11.16, 09:23
    Szukam jakichś ładnych cielistych butów na obcasie na wesele brata. Zależy mi na czymś wysokiej jakości więc nie musi być najtaniej
  • 09.11.16, 15:31
    ładne cieliste czółenka widziałam ostatnio z ballin na luxusowych. Tu masz ewentualnie link jakbyś była zainteresowana http://luxusowi.pl/sklep/dzial-damski/buty-ballin-b6s4009-0013154/. Tanie nie są ale i tak sporo przecenione więc możesz rozważyć
  • 10.11.16, 15:15
    A kojarzysz może czy ten sklep ma jakieś oddziały stacjonarne? Jesteś pewna że to oryginalne buty skoro tak mocno przecenione?
  • 22.11.16, 08:57
    Mnie się marzą botki Loriblu.Oglądałam ostatnio w Via Della Spiga.
    Dla mnie to najlepsze buty na świecie, włoska marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości obuwia. Zobaczcie sobie te botki z ćwiekami, któż nie chciałby ich mieć viadellaspiga.pl/projektanci/loriblu
  • 07.12.16, 10:12
    Na aktualny sezon najlepiej <a href=http://www.spartoo.pl/Kozaki-i-kalosze-damskie-st-10217-10124-0.php>skórzane kozaki</a>, ciepłe i wyściełane w środku. Wszelkiego rodzaje botki i trampki z kożuszkiem też są fajne na zimę. Do biura baleriny lub czółenka. No i wreszcie do domu cieplutkie, wyściełane prawdziwą wełną kapcie do pół łydki, idealne po kąpieli i do odpoczynku na kanapie :)
  • 07.12.16, 10:13
    Na aktualny sezon najlepiej skórzane kozaki, ciepłe i wyściełane w środku. Wszelkiego rodzaje botki i trampki z kożuszkiem też są fajne na zimę. Do biura baleriny lub czółenka. No i wreszcie do domu cieplutkie, wyściełane prawdziwą wełną kapcie do pół łydki, idealne po kąpieli i do odpoczynku na kanapie :)
  • 10.01.17, 15:12
    Zerknę :)
  • 15.01.17, 23:03
    Polecam porównywarkę cen www.cenowe.pl/produkty/buty-damskie/
    Wyszukaj interesujący Cię bucik i sprawdź najlepszą cenę :)

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.