Dodaj do ulubionych

Mydło Allepo

23.07.16, 16:07
Dziewczyny, znacie to mydło? Słyszałam na jego temat masę świetnych opinii. Jest dość drogie, dlatego zastanawiam się czy warto je kupić.
Edytor zaawansowany
  • 25.07.16, 15:17
    ja kupuje w drogerii Hebe - takie w plastikowym pojemniczku, chyba ok 20pln, uzywam do twarzy (mydlo czarne sie nazywa, wystarczy odrobinka zeby oczyscic twarz i za te 20pln to pewnie starczy n a 3 miesiace). Kiedys uzywalam takiego twardego w kostce do ciala ( i tez do twarzy) ale teraz uzywam w tym celu innych kosmetykow.
  • 02.08.16, 15:53
    owszem stosowałam i byłam zadowolona, bardzo ładnie oczyszcza buzię :)
  • 31.08.16, 11:29
    Ja od mydła aleppo wolę czarne afrykańskie. Aleppo było dla mnie za mocne do mycia skóry.
  • 01.09.16, 16:14
    całkiem spoko, ale szału nie robi jak dla mnie. Wolę palmowe
  • 02.09.16, 10:09
    Bardzo fajne mydło, nie wysusza a porządnie oczyszcza i zapobiega powstawaniu niedoskonałości
  • 10.01.17, 15:18
    i rzeczywiście ono działa?? bo zastanawiam się nad kupieniem a też nie chciałabym wyrzucać pieniędzy w błoto

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.