Dodaj do ulubionych

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

07.06.19, 08:53
Dzień dobry wszystkim :) Jestem ciekawa czy ktoś może spotkał się z tym kremem bo szukam czegoś na zmarszczki a jakoś komentarze na jego temat mnie tak srednio przekonały. Niby ładnie i pięknie, ale wolę sie upewnić zanim kupię krem czy jest on na tyle dobry by sobie poradzić ze zmarszczkami na twarzy. Poza tym jeszcze chciałabym się dowiedzieć jaki skład ma ten krem od mialenia bo widziałam, że niby jest naturalny ale nie jestem w stanie tego rozszyfrować. Z góry dzięki za zainteresowanie i pomoc.
Edytor zaawansowany
  • pukla 22.06.19, 16:56
    Ja Ci proponuje idz do gabinetu medycyny estetycznej, na jakis fajny zabieg np kombajnykosmetyczne.pl/mikrodermabrazja/ i od razu poprawi Ci się nastroj. Chwila relaksu i odprezenia na pewno dobrze ci zrobią. Polecam sprobuj, bo warto!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.