Dodaj do ulubionych

spotkajmy się w Ankarze :)

26.07.11, 13:04
kto ma ochote spotkać się w
ankarze termin otwarty smile piszcie
Edytor zaawansowany
  • 26.07.11, 18:05
    ja mogę się spotkać ale najwcześniej dopiero pod koniec września smile
  • 26.07.11, 21:06
    1 paździenika wylatuje na tydzien do pl więc chętnie albo przed albo posmile
  • 27.07.11, 18:33
    A ja bardzo chętnie smile już jestem w Ankarze smile i też myślałam o wrzuceniu takiej propozycji na forum Basiu smile odezwij się na facebooku smile
  • 02.08.11, 10:50
    widze że polonia w ankarze prawie nie istnieje sad
    więc muszę dołączyć do istanbulu chyba big_grin
  • 08.08.11, 17:52
    hej,
    Bardzo chcetnie spotkam sie w Ankarze, ale we wrzesniu. 10-tego sierpnia lece do PL na miesiac.
  • 04.07.12, 20:48
    Hej! Czy dalej przebwasz w Ankarze? Jestesmy tu z kolezanka na praktykach z Erasmusa i troche czujemy sie zagubione, chetnie spotkamy sie na kawe po turecku smile
  • 06.07.12, 01:30
    a gdzie jesteście na tym erasmusie? w jakiej uczelni? jestem jestem mieszkam tutaj smile
  • 22.07.12, 10:45
    No dziewczyny gdzie się ukrywacie wink spotkanie bo ja niedługo do polski lece ?
  • 25.07.12, 13:31
    czesc dziewczyny smile niedawno dołączyłam do grona polek w ankarze
  • 25.07.12, 16:07
    w przyszłym tyg planujemy spotkanie w aquaparku wink daj znać na priv
  • 01.08.12, 21:00
    renataek a gdzie mieszkasz w jakiej dzielnicy?
  • 10.08.12, 18:34
    sorx ale mialam mala awarię komputera. mieszkam w dikmen. cos mi sie nie udalo wyslac wiadomosci na priv
  • 11.08.12, 01:02
    nie będzie mnie przez 2 tyg w ankarze ale jak wróce to się odezwe Moze inne dziewczyny się odezwą wink w międzyczasie
  • 31.08.12, 13:02
    Witam, mieszkam w ankarze na stale wiec moglybysmy sie spotkac, bardzo brakuje mi tu znajomych bo turecki jeszcze kuleje wink
  • 07.09.12, 21:50
    Witam "renataek" i "magdao157"
    Bedzie mi milo was poznac osobiscie. Mieszkam w GOP.
    pozdrawiam smile
  • 08.09.12, 15:03
    mozemy sie wiec wszystkie trzy razem spotkac moze w kızılay? napisz do mnie prywatnie, mail taki sam jak nick. @gazeta.pl
  • 21.08.13, 01:02
    Witam Drogie Panie,
    Ja też mieszkam na stałe w Ankarze od ponad roku, ale oprócz pracowników ambasady nie udało mi się spotkać żadnych Polaków...
    Można zapytać w jakim wieku jesteście?
    Ja mam 26 lat, moja żona 24. Mieszkamy w Etimesgut.
    Jeśli macie czas i ochotę w tym roku też można by się gdzieś spotkać.
    Pozdrawiam
    Michał
    kisiel1mk [at] gmail.com
  • 16.09.13, 13:03
    hej ja mieszkam w ankarze smile jestem 4 lata starsza polonia którą znam jest raczej mała w ankarze Wydaje mi się że sporo jest erazmusów spotkałam takowych w zeszłym roku przypadkiem w CH Cepa podczas wystawy Body World Wiem że również pracują na uniwersytecie Bilkent ale chyba tworzą dosyć zamkniętą grupę wink mieszkam blisko ODTU pozdrawiam
  • 21.11.13, 09:22
    Witam, tak czytam i chyba jesteśmy w tym samym wieku smile jestem tu od paru miesięcy i jakoś nie wpadłam na to żeby tu wcześniej zajrzeć. Moja strata, mam nadzieję że tu jeszcze ktoś zagląda bo widzę że posty z tego roku są tongue_out
  • 20.09.13, 09:32
    Hej
    Ja od października na stałe już będę mieszkać w Ankarze. Mam 24 lata i bardzo chętnie poznałabym kogoś z Polski, więc jak najbardziej jestem za jakimś spotkaniem Polonii z Ankary smile
  • 20.09.13, 17:15
    a gdzie będziesz mieszkała? w której dzielnicy/ przy jakiej ulicy?

kilgoree napisała:

> Hej
    > Ja od października na stałe już będę mieszkać w Ankarze. Mam 24 lata i bardzo c
    > hętnie poznałabym kogoś z Polski, więc jak najbardziej jestem za jakimś spotkan
    > iem Polonii z Ankary smile
  • 23.09.13, 17:11
    Najprawdopodobniej będzie to Çankaya Aşağı Öveçler Mh. ale wciąż jeszcze się wachamy bo jesteśmy na etapie podpisania umowy.
  • 23.09.13, 17:44
    to blisko mnie smile tak mi sie wydaje czy to Balgat?
    kilgoree napisała:

> Najprawdopodobniej będzie to Çankaya Aşağı Öveçler Mh. ale wciąż jes
    > zcze się wachamy bo jesteśmy na etapie podpisania umowy.
  • 26.09.13, 09:08
    Oj nie wiem, powiem Ci szczerze, że w Ankarze będę pierwszy raz więc jej topografię znam póki co jedynie z google maps smile
  • 21.11.13, 09:24
    Hej, jak jesteś gdzie napisałaś to się odezwij, mieszkam w tej samej dzielnicy smile
  • 16.11.15, 21:53
    ooo widzę że dawno nikt się tutaj nie odzywał smile
    dalej mieszkacie w Ankarze?
  • 17.02.17, 23:11
    hej, ja się wybieram na stałe do Ankary ok. września. Widzę, że konwersacja miała miejsce 3 lata temu, ale może ktoś będzie miał ochotę na nową znajomość smile jestem 26 letnią kobietą i już intensywnie przygotowuję się do przeprowadzki, a że pewnie nie będę miała pracy od razu po przyjeździe, to chciałabym chociaż znajomych mieć, dowiedzieć się jak to wszystko wygląda
  • 02.03.17, 21:16
    cześć, ja póki co mieszkam na stałe w ankarze smile
    polonia w ankarze coś słabo się udziela jak widać po forum
  • 29.03.17, 18:16
    No właśnie zauważyłam, podobnie na grupach na facebooku... Niedobrze, trzeba to zmienić wink
  • 31.03.17, 19:42
    miejmy nadzieję smile
  • 31.03.17, 19:43
    ale jak widać nikt więcej się nie odezwał sad
  • 21.11.13, 09:38
    Witam, od paru miesięcy jestem w Ankarze, i nie ukrywam że brakuje mi towarzystwa, jeśli organizujecie jakieś weekendowe wypady to chętnie się spotkam smile przez najbliższe lata raczej nigdzie się nie wybieram więc piszcie smile
  • 21.11.13, 14:50
    Czesc dziewczyny! Ja takze jestem w Ankarze dopiero od lipca i z desperacja szukam nowych znajomych. Mam kontakt z przyjacilmi i kolegami z pracy mojego narzeczonego, ale polskie kolezanki to zupelnie inna historia smile Z checia umowie sie na kawe lub dolacze do wiekszego spotkania.
  • 22.11.13, 13:43
    Napisz do mnie na maila jak chcesz smile zresztą każdy kto ma ochotę niech da znać
  • 22.11.13, 16:58
    Hej dziewczyny smile
    Też mieszkam w Ankarze na stałe od ok 2 miesięcy i bardzo chętnie się spotkam bo naprawdę brakuje mi tu znajomych z Polski smile
  • 22.02.14, 16:18
    wraz z dwoma kolegami wynajmujemy mieszkanie w Ankarze, bardzo dobrze usytułowane. Jesteśmy tu na wymianie studenckiej, mamy 3 wolne miejsca w mieszkaniu.. jeśli ktoś szuka mieszkania, lub chciał by się spotkać aby pogadać to kontakt : nightraider14@gmail.com
  • 25.02.14, 20:50
    a gdzie dokładnie wynajmujecie ?

grzegorz_0077 napisał(a):

> wraz z dwoma kolegami wynajmujemy mieszkanie w Ankarze, bardzo dobrze usytułowa
    > ne. Jesteśmy tu na wymianie studenckiej, mamy 3 wolne miejsca w mieszkaniu.. je
    > śli ktoś szuka mieszkania, lub chciał by się spotkać aby pogadać to kontakt : n
    > ightraider14@gmail.com
  • 26.02.14, 20:07
    Kavaklıdere Mahallesi , Buklüm sokak. 12/9 Cankaya/Ankara . taka dziwna nazwa, z tąd jest wszędzie blisko smile
  • 02.04.14, 11:39
    No to niedaleko mnie smile a co to za studia?

> Kavaklıdere Mahallesi , Buklüm sokak. 12/9 Cankaya/Ankara . taka dziwna na
    > zwa, z tąd jest wszędzie blisko smile
  • 02.04.14, 11:49
    Hej, chciałam do ciebie napisać ale nie masz aktywnego konta a tu zaglądasz raczej rzadko, napisz do mnie jak się pojawisz. Pozdrawiam
  • 30.06.14, 17:54
    Witam,
    czy są chętni na spotkanie w Ankarze? jestem tu od niedawna, chętnie się przyłączę smile
  • 17.02.17, 23:10
    hej, ja się wybieram na stałe do Ankary ok. września. Widzę, że konwersacja miała miejsce 3 lata temu, ale może ktoś będzie miał ochotę na nową znajomość smile jestem 26 letnią kobietą i już intensywnie przygotowuję się do przeprowadzki, a że pewnie nie będę miała pracy od razu po przyjeździe, to chciałabym chociaż znajomych mieć, dowiedzieć się jak to wszystko wygląda

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.