Dodaj do ulubionych

jakie tureckie seriale ogladacie w tv?

11.11.11, 23:20
ja nie moge oderwac oczu od Öyle bir geçer zamanki, Adını Feriha koydum, zerkam tez na Fatmagülün suçu ne?Czekam z niecierpliwoscia na kazdy nastepny odcinek big_grin.A Wy ?
Edytor zaawansowany
  • ajlonka21 12.11.11, 10:32
    Kuzey Guney strasznie mnie " wciągnęło" smile
  • izabela.szmit 15.11.11, 13:00
    Muhtesem yuzyıl od pierwszego odcinka big_grin
  • aga_tr 15.11.11, 14:16
    U mnie wyglada to tak:
    Od pon-pt godz. 17,00 Show TV beni affet ( wtedy corka spi wiec mam czas na mala czarna i serial)
    W Pon . Atv 20.00 Ay yazmalım
    W Sr.- Show Tv 20.00 Muhteşem Yuzyil
    W Czw.- Atv 20.00 Kalbim Seni Seçti
    W pt.- Show tv 20 .00 Adını Feriha Koydum ( a od tego pt. bedzie nowy serial ktory wyglada na ciekawy - Hayat devam ediyor)
    W sobote godz 20 moj ulubiony ser
    al kom. Yahşi Cazibe
    smile

--
    http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=9172
  • sommak 15.11.11, 17:06
    Witajcie,
    a ja przyznam sie bez bicia,ze teraz akurat nie ogladam zadnych tureckich serili,ale swego czasu bardzo chetnie ogladalam HAYAT BİLGİSİ i ÇOCUKLARI DUYMASIN.
  • kiranna 17.11.11, 15:19
    ja tez nie ogladam, bo ogolnie nie lubie seriali, a w tych tureckich wydaje mi sie, ze wszyscy krzycza i jest duzo przemocy albo na odwrot infantylizm i sztuczna gra aktorow az wali po oczach sad
    dzieki info na forum zaczelam ogladac muhtesem yuzyil, ale to tez tylko jak pamietam, by przelaczyc na turecka tv. u nas kroluje polska tv, na czym niestety ucierpial moj turecki, za to poprawil sie polski syna. nie ma tego zlego... wink
  • kasia_07 17.11.11, 15:23
    Z uporem maniaka ogladałam EZEL, obecnie KUZEY GUNEY, a wcześniej paręodcinków KURTLAR VADISI PUSU
  • kiranna 17.11.11, 15:26
    dzis mam wiecej czasu to i poisze sobie i poogladam... wlasnie leci nikodem dyzma na tvp2, czy jakis turecki serial moze sie rownac z tym majstersztykiem? big_grin
  • izalokman 17.11.11, 15:48
    z natury narod turecki jest krzykliwy,wiec i w serialach sie tego nie uniknie big_grin.
  • serpentyna91 13.01.12, 23:08
    Po ostatnim pobycie w Turcji zaczelam na dobre ogladac Kuzey Guney i musze powiedziec, ze nie trzeba znać tureckiego, zeby zrozumiec ten serial. Juz po pierwszych 15 minutach rozpracowalam bez pomocy kto z kim i dlaczego smile Pozatym mam nadzieje, ze podlapie troche słowek. Pozdrawiam serdecznie smile
  • malike-pl 18.11.11, 13:40
    ja tez Muhtesem yuzyıl od pierwszego odcinkasmile

polecam supersmile
  • migda33 18.11.11, 13:33
    podziwiam Was moje drogie miłośniczki tureckich seriali ,,, ze względu na:
    - ozet trwający blisko godzinę
    - odcinek przeciętnego serialu trwający blisko 2 godziny często przerywany 10 minutowymi seriami reklamowymi (szczytem jest ostatni blok reklamowy puszczany tuż przed końcowymi literami)
    - krzykliwość bohaterów seriali (czy bohaterowie seriali nie mogą rozmawiać normalnie tylko się drzeć?)
    - prostackie wątki szczególnie komediowych seriali (notabene ośmieszający moim zdaniem turecki naród)
    wszystko to sprawia, że ja się męczę i nie jestem w stanie oglądać tego ,,,, jedynie co mogę polecić to czwartek godz. 23.00 kanal d - "sansli masa" to do tej pory jeden z nielicznych programów, które z przyjemnością oglądam,,, pozdrawiam smile))
  • zaza_fatma 18.11.11, 15:08
    ja tez z uporem maniaka ogladam muhtesem yuzyil big_grinbig_grin poprostu uwielbiam do kurtlar vadisi zostalam zmuszona przez starego ale lubie popatrzec na polata choc ostatnio sie zapusciltongue_out
  • trishka.mrishka 19.11.11, 13:19
    Ja oglądam "muhtesem 100 yil" big_grin
  • zaza_fatma 29.11.11, 11:03
    no wiec musze uzupelnic liste moich tureckuch seriali tongue_out do kurtlar vadisi i muhtesem yuzyil doszedl kuzey guney.....ktoras dziewczyna juz wspomniala o tym serialu strasznie sie wciagnela ale zostalo mi do nadrobienia jeszcze 8 odcinkow tongue_out no ale HAYAT DEVAM EDIYOR bije wszystkie seriale na glowe.....wczoraj zapuscilam pierwszy odcinek bo chyba jeden tylko byl....normalnie masakra.....moj maz jak bobr przeplakal pol filmu zreszta ja tez nie ukrywam...ehhhhhhh
  • sarlo51 01.12.11, 02:46
    Maz jak wspomina tureckie filmy to caly czas sie smieje.Jak byl mlody chlopiec chodzil z mama i babcia do kina. Bylo to prawie co Wtorek.Byl to dzien dla kobiet tylko.Kobiety jak wychodzily z kina to prawie kazda miala biala chusteczke i wycierala sobie lzy.Potem poszly do domu lub znajomych na herbatke.I od nowa lzy szly bo wsopminaly film. Najwiecej kobiety plakaly jak byl Zeki Muren we filmie. On byl aktor i piosenkarz.Wtedy kobiety przepadaly za Zeki Muren.Jak maz mowi jak chcesz plakac to po ogladaj sobie tureckie filmy.
  • samirasaid 15.01.12, 18:39
    ja najbardziej lubię wspaniałego Suleymana i jego szlachtę oraz Zycie biegnie dalej wspaniała reżyseria i fabuła.W tureckich filmach nikt nie krzyczy prosze obejżec arabski a zobaczycie krzyksmile
  • tureckieklimaty 17.01.12, 01:11
    Nie jestem fanką seriali, ale Hayat Devam Ediyor to co innego smile Oglądam, bo nie jest to typowy serial pełen intryg i romansów, ale przypomina wręcz film, który porusza problemy społeczne i mentalność wschodu, które trudno jest czasem zrozumieć nie tylko nam, ale nawet niektórym Turkom wychowanym w mieście.
    Kilka lat temu oglądałam jeszcze Kırık Kanatlar.
    --
    Tureckie Klimaty
  • bengusia 17.01.12, 09:24
    Ja zaczelam ogladac nowy serial Yalan Dünya. Polecam go wszystkim wielbicielom Avrupa Yakası. Doborowi aktorzy i swietny scenariusz Gülse Birsel. Usmialam sie niesamowicie. Serial jest na kanalD w piatki o 20.00
    Pozdrawiam
    --
    www.bengusia.blog.onet.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/1usat5odghk53nt5.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka