Dodaj do ulubionych

bezpłatne kursy w ISMEK

19.11.11, 13:16
Dla znających turecki na poziomie średnio-zaawansowanym istnieje możliwość uczęszczania na bezpłatne kursy, które organizuje belediyesi w każdym tureckim mieście. Kursy są związane głownie ze sztuką ale jest też np. język osmański big_grin

Ja zapisałam się na "malarstwo na szkle" - cam sanatlari oraz na wyroby ceramiczne. Kursy są bardzo ciekawe i na końcu otrzymuje się certyfikat. Trwają ok. 6 miesięcy, zajęcia 1, 2 razy w tygodniu. Nie trzeba mieć obywatelstwa tureckiego aby uczęszczać na zajęcia.

Polecam smile

ismek.ibb.gov.tr/ism/index.asp
Edytor zaawansowany
  • 21.11.11, 19:51
    dzięki wielkie za info big_grin
    --
    www.turczynki.com
  • 21.11.11, 20:20
    Szkoda, że to tylko w Stambule. Świetna rzecz, zapisałabym się chyba na połowę z tego co tam jest smile

--
    pozdrawiam,
    Skylar
  • 22.11.11, 08:34
    W wiekszych miastach kazda belediye organizuje bezplatne kursy dla kobiet. Moze nie az tak roznorodne ale mysle ze znajdzie sie cos ciekawego. Wystarczy pojsc do belediye i zapyac o nie. W duzych miastach takich jak Izmir (ja mieszkam w Izmırze stad ten przyklad) kursy sa w kazdej dzielnicy i od potrzeb danej dzielnicy zalezy rodzaj kursow.
    Pozdrawiam
    --
    www.bengusia.blog.onet.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/1usat5odghk53nt5.png
  • 22.11.11, 16:02
    W mniejszych miastach (takich jak moje) są jedynie typowe kursy zawodowe, np. na kucharza. Takze nie bardzo jest w czym wybierac wink
    --
    pozdrawiam,
    Skylar

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.