Dodaj do ulubionych

Karta pobytu czasowego w Pl

27.09.13, 02:16
Witam. Czy ma ktoś może potwierdzone informacje na ile max możemy wyjechać za granicę z KPC lub gdzie mogę uzyskać rzetelne informacje (oprócz samych urzędów, bo ciężko jest w ogóle się czegoś dowiedzieć )???
Proszę o odpowiedź.
Edytor zaawansowany
  • mik.magda 27.09.13, 15:03
    mnie przy wyrabianiu karty w marcu poinformowali ze na max 3 miesiace,ale nie testowalismy tego na wlasnej skorzesmile
  • maja.skonczona 25.07.16, 14:25
    Jeżeli szukasz pomocy związaną z pobyt w Polsce czy to chodzi o wizę, zaproszenie czy kartę pobytu to śmiało mogę Wam zaproponować firmę a raczej kancelarię prawną Liderio. Ja chwalę ponieważ od 6 lat robię sobie karty na czasowy pobyt i pomimo wszystkiego że znam procedurę i co do czego to z roku na rok wszystko się zmienia. Niestety ja już nie mam tyle czasu ani tym bardziej siły na urzędy polskie dlatego teraz postanowiłam skorzystać z pomocy. I bardzo się cieszę że właśnie na tę kancelarię trafiłam. Jest bardzo rzetelna w tym co robi oraz ma bardzo szybkie działanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.