Dodaj do ulubionych

Apel do wójta poprzednika poprzedniego Wójta

29.10.18, 13:38
Aleś zmarnował ze swoją ekipą ten czas przez który rządziłeś naszą gminą.

Pozdrawiam, ale tylko z grzeczności ;)
Miauj
Edytor zaawansowany
  • swojchlop8 29.10.18, 13:41
    🤔🤔 Czyli do kogo ten apel? 🤔🤔
  • miauj 29.10.18, 13:51
    W sumie to nie apel tylko oświadczenie ;)
    To do Walde marra! U którego poprzedni Henry był sekretarzem, a Romano zastępcą ;)
  • wredny131313 29.10.18, 14:04
    Adresatem tego Apelu jest bezpośredni poprzednik Pana Dybowskiego-i proszę sobie żartów i drwin z nagannego czynu nie robić-cmentarz jest miejscem spoczynku naszych najbliższych a nie areną do robienia polityki jakiejkolwiek!
  • miauj 29.10.18, 14:17
    Wiem że się nie powinno agitować na cmentarzu ale co z tym zrobisz - napiszesz do papieża by nałożył ekskomunikę na Henrego czy będziesz go gonił z widłami i wodą święconą? ;)
    Nie da się zrobić z tym nic, to tylko sprawa Henrego i jego sumienia.
    Bawmy się! Będę tak Wam tu pisał głupoty bo mam Was wszystkich dość. Siebie też mam bo się tu za mocno wcześniej wczułem w rolę.
    Żrecie się jakby za sprawą wygranej danego kandydata każdy z Was miał dostać co najmniej dwie taczki pieniędzy w bilonie.
  • miauj 29.10.18, 14:19
    Aaa i jeszcze jedno - zacznę pisać przecinki, zapomniałem o nich i pewnie czytacie moje posty jednym tchem.

Przepraszam, Pozdrawiam, Miauj
  • hangri 29.10.18, 15:05
    Brawo Miauj! Na tym forum zrobił się już istny cyrk na kółkach :)
  • babawanga 29.10.18, 15:38
    Miauj jak masz dość to jest proste rozwiązanie , można nie wchodzić na forum. Forum może nie przesądzi o wyniku wyborów ale to nieprawda , że tylko młodzież czyta albo , że gmina wymiera. Narybek rośnie, 500+ robi swoje i przedszkole, które chcieli nam swego czasu zamknąć teraz trzeba było rozbudować. Niedługo trzeba może będzie szkoły zamknięte otwierać. Taka polska gospodarność.

A skoro o agitowaniu mowa to ogary poszły w las czyli radni na czele ze swoim guru. Po mojej wsi dzisiaj jeździli , po innych podobno też. Taka wizyta nieduszpasterska i dobrego słowa to oni nie przynieśli tylko strachy na Lachy. Czym straszyli a tym, że nie podpiszą budżetu jak wygra konkurent, że nie będą realizować projektów no i jeszcze innymi bzdetami. To ja się pytam kto został do rady wybrany? Kurde dywersanci jacyś czy radni? Bo to przecie nowa rada ale jakby stara, więc ten budżet i te inwestycje to chyba oni razem z wójtem zaplanowali. No to jak to jest bo nie kumam albo źle zaplanowali , albo zaplanowali dobrze ale i tak będą przeciw czyli w każdym przypadku celowe działanie na szkodę gminy. No ale ja myślę, że my som Lachy i my się strachów nie boima . No i może się znajdzie jakiś chłop z jajami albo baba co takie zabiegi udokumentuje i zobaczymy wreszcie prawdziwe oblicze władzy, tej władzy.
  • przewrazliwiony 29.10.18, 15:58
    Wg mnie to jest szantaż: Albo wygra nasz obecny wójt i będziemy dobrze głosować, albo jego konkurent, a wtedy dokonamy paraliżu gminy. Państwo radni z komitetu obecnego wójta!!! Wstydźcie się takich metod. Ten szantaż wyjdzie wam bokiem. Zobaczycie!!!
  • swojchlop8 29.10.18, 14:04
    Wypiłem drugą kawę i skumałem 😎😂 Lepiej późno, niż wcale:)
  • czarny232 30.10.18, 21:37
    Niech przyjedzie to dostanie kopa w du... obecna pseudo patologiczna władza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.