Dodaj do ulubionych

Śmiech na sali

02.11.18, 12:37
W Topolce wojna o stołki jak w Nowym Jorku haaaaaa. Szkoda że nie ma odpowiedniego kandydata tzn. jest tylko z tragicznego ugrupowania startuje
Edytor zaawansowany
 • loczekhhhc1322 02.11.18, 12:43
  Wolę spróbować nowe niż przez 5 lat dac dymac gminę i głupie panie panu obecnemu królowi trzeba próbować a może...
 • czarny232 02.11.18, 12:44
  Kandydat jest a na ugrupowanie nie ma co patrzeć. Lepsza nowa władza, która ma motywację by coś zrobić, niż taka co nic nie robi i lipne festyny organizuje by zamydlic oczy ciemnemu ludowi.
 • loczekhhhc1322 02.11.18, 13:15
  Masz racje . tylko czy GM Topólka kiedyś się zmieni na lepsze i nie będzie wlazenia w .
  .
 • czarny232 02.11.18, 13:26
  Zmieni się gmina jeśli do władzy zostaną dopuszczenie w końcu młodzi ludzie, a nie stara komuna. Nażarliscie się to wypiera... ZE STOŁKÓW.
 • wyborca_1 02.11.18, 13:56
  Niezłalipa czy ugrupowanie czyni człowieka lepszym albo gorszym? Obecna władza nie dostała znikąd poparci czy uczyniło to j a lepszą ,efektywniejszą albo świętszą?
 • czarny232 02.11.18, 14:27
  A kto by chciał tego kamerzystę popierać. Pewnie Polski Instytut Sztuki Porno.
 • loczekhhhc1322 02.11.18, 15:05
  I wonder what the wife is about. When my husband and women do so ...
 • gmmiesz7 02.11.18, 19:28
  Yfhd
 • 4asdfgh 03.11.18, 22:24
  And what is to be said here,life goes on and what your husband does be hind the house,you have no influence on it
 • swojchlop8 02.11.18, 18:48
  Ugrupowanie polityczne nie ma nic do charakteru człowieka,za to wybór ugrupowania przez człowieka mówi nam o nim dosyć sporo.Inni ludzie popierają lewicę, inni liberałów( nie ma w Polsce takiej partii, niestety), jeszcze inni ultra prawicę jak PiS. Popierasz re partię, z którą jest ci blisko w kwestii światopoglądu , prawda? Chyba nikt nie jest tak do cna fałszywy, żeby popierać partie bo silniejsza obędzie miał silniejsze plecy? To by było slabe i fatalnie by świadczyło o człowieku, który tak robi. Prosto rzecz ujmując - to by było nieuczciwe. Niestety, ludzie i tak robią. Dlatego, słusznie, nie ufam żadnemu politykowi. To bardzo interesowni ludzie.
 • swojchlop8 02.11.18, 18:38
  Jak to nie ma co patrzeć na ugrupowanie? Z dziećmi pan nie rozmawia.To ważne kto jest z jakiej partii. I na pewno mniej Ludzi miałoby obiekcje gdyby Lewandowski nie był z PiS. Tu ludzie żyją ze sobą i nie chcą wojen. To ważne żeby zgodnie ze sobą żyć, nie dzielić ludzi na tych co z nami i na tych co nie z nami więc pewnie przeciwko nam.
 • swojchlop8 02.11.18, 18:26
  Szkoda, bo ten pis odstrasza jak nie wiem co.
  Sami widzimy co się dzieje w kraju, jakie zagrywki stosował Jaki, który chciał zdobyć stolicę- każdy widział film propagandowy o uchodźcach traktujących nasz kraj.Kazdy słyszał,jak Jaki używał porównań dotyczących powstania warszawskiego i wyborów.
  To nie jest tak, że ludzie w Warszawie głosowali za Trzaskowski, oni głosowali przeciwko takim niskim zagrywką prawicowców:/
  W naszej gminie wcale nie jest fajniej.
  Dzwoni do mnie telefon i puat pytanie- na kogo głosujesz? Mówię że nie wiem jeszcze i co? Słyszę- aaa to Ty jesteś przeciwko Dybowskiemu?! I mowa o tym, w jakim jestem błędzie.
  Za kilka godzin kolejny telefon i znowu mówię, że nie wiem, na kogo oddam głos. Żona na Dybowskiego, ja nie wiem. To co słyszę? Aaaaa, to jesteście przeciwko pis- owi?! I tyrada dlaczego źle robię.

  Podsumowując - wyszło na to, że jak nie jestem do nikogo przekonany, to znaczy że jestem przeciwko wszystkim. Jak nie z nami, to przeciwko nam, chooolera jasna! Dobrze, że wybory już w niedzielę, bo strach odbierać telefony:/
 • kermi8 02.11.18, 18:36
  Po sprawdzeniu portfeli kandydatów i zajrzeniu pod ich pierzyny proponuję, abyś swójchłopie8 sprawdził czy nie masz pluskwy w telefonie.
 • swojchlop8 02.11.18, 18:43
  Mały pikuś że mnie, kto by się podstarzałym chłopem interesował?
  Dzwonią różni sąsiedzi , to oni mnie tak wkuuurwili, każdy chce żeby mu przyklasnąć. A jak mówię, że nie ,nie przykładne, to oburzeni. Co te wybory ludziom z mózgu robią:/ Odnoszę wrażenie że tu jakieś sekty rządne zemsty tak agitują.Jak to dobrze, że rodzina żyje dalej stąd, a przyjaciół to jeszcze z wojska mam ale też dalej.Z nikim na pienku nie mam bo z nikim tu się nie musiałem nigdy bratać. Jestem grzeczny, pogadam o urodzaju lub nie, zapytam o zdrowie i tyle.Pierwszy raz mam telefony z agitacja polityczna , ludzi popier....ło i tyle. Traktują te wybory jak możliwość zemsty .Że co? Że niby nowy wójt, jaki z nich by nim nie był, będzie zwalniał i zatrudniał tak, jak zażądają sobie jego klakierzy którzy tak agitują na forum i telefonicznie? Naiwnych nie sieją,sami się rodzą.
 • loczekhhhc1322 02.11.18, 19:26
  Masz racje z tymi telefonami. Tez otrzymałem telefon od kogoś kto jest związany z jedna dużą firma materiałów budowlanych i ten ktoś chciał mnie przekonać na Dybowskiego
  Masakra co ten Dybowski może ze tak namawiają!? Co on Wszechmogący?
 • kermi8 02.11.18, 20:25
  Każdy ma swój rozum i nie potrzebuje naganiaczy. Warto się zainteresować komu w przeszłości umarzano podatki, na pewno nie biednym.
 • swojchlop8 02.11.18, 23:34
  Kermi8
  Jak pan wie o łamaniu prawa ma pan OBOWIĄZEK poinformowania organów ścigania. Mówię serio.
  Patologie się likwiduje nie kryje.
  Jeżeli to plotka, to po co? Teraz się zastanawiam, który umarzał,rzekomo:/

  Zgłaszanie przypadki łamania prawa, tylko dzięki interwencji oddolnych coś realnie może się zmienić, kto ma patrzeć wójtom i sekretarzom, innym pracownikom gminy na ręce,jak nie my, obywatele?
 • swojchlop8 02.11.18, 23:30
  Ja dostałem telefony i za Dynowskim i za Lewandowskim. Każde załatwiłem tak samo. Za kazdtm razem zostałem wyzwany albo za zwolennika wójta albo za zwolennika PiSu. Nikt nie rozumiał, że z nikim mi nie jest po drodze i będę głosował na mniejsze zło, nie na " swojego" kandydata.
  Czym jest dla mnie mniejsze zło? Wezmę pod uwagę wiele czynników, ważne sa dla mnie np.kwestie przedsiębiorczości, stosunku do pracowników etc.etc.Nie obchodzi mnie to, co panowie porabiają w łóżku i z kim.Ja sobie męża nie wybieram tylko "menadżera" gminy.

  Miało mi forum rozjaśnić a jedyne co rozjaśniło to to, że niektórzy są śliscy jak diabli( komentujący) i nie używają argumentów merytorycznych tylko atakują kandydatów i ludzi miejscowych przedmiotowo.

  Za obrażanie kobiet przez popierających Lewandowskiego sam bym z chęcią nauczył jednego z drugim kultury, respektu do obcych kobiet. Silni w gębie. Na pewno nie tak ich wychowywały ich matki.A każdy z nas ma kilka kobiet w swoim życiu ważnych i żaden z nas nie chciałby,żeby ktokolwiek im ubliżał.
 • meriada 03.11.18, 23:36
  People, go to sleep! Just leave this thread! ;)
 • lucyfer326 06.11.18, 10:54
  Przynajmniej ludzie się zaangażowali w wybory i poszli do urn. Jak nigdy. To coś znaczy. Społeczeństwo powoli dojrzewa do demokracji.
 • swojchlop8 06.11.18, 13:40
  Tak, Lucyferze,to jest zdecydowanie wartość dodana tych wyborów:)
  Wartością ujemną jest to, że ludzie korzystając z rzekomej anonimowości w necie pokazali na tym forum obrzydliwe oblicza. I to uświadamia jakie padalce żyją wśród nas.
 • lucyfer326 06.11.18, 14:46
  Od wieków wiadomo, że polityka to brudna zabawa. Jeśli wszystkie środki okazują się niewystarczające to w grę wchodzi wyciąganie brudów. Z drugiej strony bystry polityk robi tak by ludziska nie wiedzieli i nie gadali.
 • wyborca_1 07.11.18, 16:45
  Swójchłopie anonimowość na forum jest pozorna. Większość osób udaje się zidentyfikować . Brzydkie wpisy były z obu stron i brzydkie działania z jednej opcji . Pytanie brzmi co jest brzydsze postępowanie naganne czy napisanie o tym .Pewnie że można napisać o czymś brzydkim w sposób bardziej oględny ale to nie ujmie czynowi brzydoty.
 • lucyfer326 07.11.18, 17:01
  Wystarczy włączyć tv i ekipa rządząca pokazuje nam metody i środki walki z opozycją. To ma przeniesienie później w dół na lokalną politykę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka