Dodaj do ulubionych

pani Mario Anno może pani cos wyjaśni??

14.02.07, 19:30
Według wojewody spóźniła się

Maria Jarzynowska, przewodnicząca Rady Gminy Topólka, złożyła oświadczenie
majątkowe po terminie.
Na stronie internetowej bydgoskiego Urzędu Wojewódzkiego pojawiła się wczoraj
informacja, że Maria Jarzynowska, przewodnicząca rady gminy, złożyła
oświadczenie majątkowe po terminie.

Obserwuj wątek
    • sauber1 Re: pani Mario Anno może pani cos wyjaśni?? 14.02.07, 19:33
      km251 napisała:

> Na stronie internetowej bydgoskiego Urzędu Wojewódzkiego pojawiła się wczoraj
      > informacja, że Maria Jarzynowska, przewodnicząca rady gminy, złożyła
      > oświadczenie majątkowe po terminie.
      >

Chyba oczywiste jest jakie są tego konsekwencje, a może że Topólka kieruje się
      innym prawem, czasem tak bywa
      • km251 Re: pani Mario Anno może pani cos wyjaśni?? 14.02.07, 19:46
        nie napisałam tego z radością Przeglądając gadzinówkę Kujawska przeczytałam to
        co przeczytałam. Oczywiście mój pogląd na ten bzdurny przepis jest jak jest ,
        czyli co Nie ma Topółka PrzewodniczącegoRady? Jak to jest prawnie?? Czy będa
        nowe wybory w całej gminie czy jak ? możesz wyjasnić?
        • sauber1 Re: pani Mario Anno może pani cos wyjaśni?? 14.02.07, 20:11
          km251 napisała:

> nie napisałam tego z radością Przeglądając gadzinówkę Kujawska przeczytałam to
          > co przeczytałam. Oczywiście mój pogląd na ten bzdurny przepis jest jak jest ,
          > czyli co Nie ma Topółka PrzewodniczącegoRady? Jak to jest prawnie?? Czy będa
          > nowe wybory w całej gminie czy jak ? możesz wyjasnić?

Ty mnie o to pytasz? Ja nie mam pojęcia kto jest kto w gminie wiem że niby wójt
          najważniejszy, jakie są zasady i zadania niższych szczebli , szczerze , mnie nie
          interesuje podobnie jak rola sołtysa, choć kiedyś zażartowałem gdzieś na forum
          że przyjąłbym taka posadę ale to tylko z powodu prawa pierwszej nocy,
          ewentualnie za dobrą namową może przyjął bym posadę wójta jakiejś większej gminy
        • nowyxxl Re: pani Mario Anno może pani cos wyjaśni?? 03.08.07, 21:34
          km251 napisała:

> nie napisałam tego z radością Przeglądając gadzinówkę Kujawska przeczytałam
          to
          > co przeczytałam. Oczywiście mój pogląd na ten bzdurny przepis jest jak jest ,
          > czyli co Nie ma Topółka PrzewodniczącegoRady? Jak to jest prawnie?? Czy będa
          > nowe wybory w całej gminie czy jak ? możesz wyjasnić?
          Myślę że już nie ma co wyjaśniać,PIS przegrał z Prawem i Sprawiedliwością
          P. Maria była, jest i będzie przewodniczącą,chyba że podpadnie radnym.
          Radni mieli prawo podjąć uchwałę o nie wygaszaniu mandatu-tak zadecydował sąd
          Nic tylko się cieszyć,Wy milczycie-"Larum podnoście"
        • alinka1234 Re: pani Mario Anno może pani cos wyjaśni?? 16.02.07, 16:17
          Ja panią Marię znam dobrze. należałam do gminnej rady kobiet w której to ta
          pani i jeszcze pani Anna W wszystkim chciały rządzić. To takie papużki
          nierozłączki były. Teraz kiedy pani Jarzynowska została przewodniczącą rady to
          obydwie miały raj na ziemi. ale zamiast wykonywać to co sie należy zajęły się
          jak zwykle tym co zawsze czyli gadaniem , gadaniem itd. Przegadały czas
          potrzebny na załatwienie tego co najważniejsze. Teraz trzeba za to zapłacić. Ja
          w Kole gospodyń już nie jestem , bo one zniechęciły wiekszość kobiet. Wszędzie
          pierwsze, wszędzie najmądrzejsze, ale z oświadczeniami nie wyszło.
          Na koniec można powiedzieć tak Nic gmina nie straci na tym że ta pani radną nie
          będzie. Szkoda jedynie pieniędzy na nowe wybory, choć jak ktoś tu zaznaczył to
          ona powinna pokryć koszty ich przeprowadzenia.
          • szarotka72 Do alinki 1234. 17.02.07, 00:56
            Jeżeli nie lubisz p. Marii J. i p. Anny W.-to mnie już też nie lubisz,
            chociaż mnie nie znasz.Piszesz,że należałaś do Gminnej Rady Kobiet,
            w zespole trzeba umieć pracować.Zawsze są takie osoby,które mają
            większą wiedzę.Osobiście cenię sobie takie osoby od których mogę
            się czegoś nauczyć.Zawsze równam do najlepszych.
            Nie przesadzaj z tymi _papużkami nierozłączkami-.
            Czy to żle ,gdy ludzie razem pracujący się lubią?
            Miła atmosfera w pracy jest bardzo ważna,wiem coś na ten temat.
            Pani Anna W.jest bardzo miłą osobą,chyba jej czegoś zazdrościsz?
            Niektórzy bez siania zamętu i tworzenia plotek nie mogliby żyć.
            Ale to już ich problem.
            *Kłamstwo obiegnie świat,zanim prawda włoży but*.
            • alinka1234 Re: Do alinki 1234. 17.02.07, 09:33
              coś ci szrotko przysłoniło zdrowe myslenie jakim się tu czasami przechwalałaś.
              Ja nie krytykuję tego że dwie panie sie przyjaźnią , ale to że w tej przyjaźni
              tak się zagadały ,że jedna zapomniała napisać co posiada ,a druga zapomniała to
              być może wysłać czy o tym przypomnieć na czas. Co do ich wiedzy. Owszem
              obydwie miały wiedzę ale taką: my pracowałyśmy , robiłyśmy w zespole , a one
              zbierały laury - bo to one były te w/g nich mądre, my byłyśmy kocmołuchy do
              roboty. popatrzcie ile kobiet angażuje się w działalność KGW? Dlaczego? może
              odpowiesz wszechwiedząca szrotko Pytam bo najlepiej pytać u źródła. i pozdrów
              izabellę bo coś przycichła a tak podobnie i mądrze pisała.
              • szarotka72 Re: Do alinki 1234. 17.02.07, 09:59
                Nic mi nie przysłoniło zdrowego myślenia,tylko czasami ludzie
                przesadzają w osądach.KGW - czy coś takiego jeszcze istnieje?
                W moim środowisku nie ma takiej organizacji,to mnie nie interesuje.
                Wiem z opowiadań osób ,które do KGW należały,że podczas spotkań
                poruszano,,niebo i ziemię,,.Mam inne zainteresowania.
                Iza, wzywam cię do apelu,zajrzyj tu,bo niektórzy za Tobą tęsknią,ja też.
                Mój zakres wiedzy wciąż się poszerza,wszechwiedza? czy to możliwe?
                Człowiek całe życie się uczy i zawsze odkrywa coś nowego.
                Jeżeli jest coś nieprawidłowego, to wymienią na inna osobę,
                co jest ostatnio bardzo modne.
                Alinko, nie przejmuj się nimi,idżmy z duchem czasu.
                • izabela9914 Re: Do alinki 1234. 18.02.07, 02:06
                  Jestem nie było mnie bo tu nic ciekawego się nie działo. Podzielam po części
                  zdanie alinki jeśli chodzi o KGW bo nie jest pierwszą panią, która to mówi, że
                  te dwie wymienione panie są najmądrzejsze i wszechwiedzące. Jeśli chodzi o
                  spóźnienie się pani Marii z wysłaniem rozliczenia majątkowego to odsyłam was
                  kochani do Kujawskiej tam ponoć napisali co zawiniła.Wysłała tylko zapóźno.
                  Słowo daję za tamtego wójta takich szopek nie było prawda?
                  • alinka1234 Re: Do alinki 1234. 18.02.07, 12:43
                    to dobrze izabelo że potwierdzasz co w tej organizacji się działo. Ja byłam
                    dłuższy czas jej członkinią Wprawdzie temat KGW wypłynął tu przypadkiem, ale
                    czasami to i dobrze. ja chciałam jedynie potwierdzić że przyczyną spóźnienia
                    w złożeniu oświadczeniabyła całkowita niekompetencja jednej , ale i drugiej
                    pani. Teraz jesteśmy na językach całego powiatu jacy to niekompetentni ludzie
                    są w gminie. Jak było za poprzedniego wójta? nie wiem , ale jakoś nikt nie
                    ucierpiał z tych przyczyn. Nie wiem zresztą co ma do tego wójt Jak widać sam
                    siebie dopilnował z oświadczeniem , o innych zapomniał. Może powinno być
                    odwrotnie, bo taki z niego wójt jak ta zima której nie ma. Poprzedni
                    przynajmniej nie udawał żecoś robi. Ten gaśnie w oczach , pomysłów brak.
                    szkoda że nie odświeżono tej gminy Byłby nowy wójt to i inaczej pracowali by
                    urzędnicy i inaczej radni , a przewodnicząca oświadczenie złożyła by pierwsza!
                    • izabela9914 Re: Do alinki 1234. 18.02.07, 21:03
                      Już ci odpowiadam co ma do tego wójt. Ano ma skoro sam wypełnił i w czasie
                      wysłał to przewodniczącej też powinien powiedzieć o terminie wysłania. Ja to
                      mam takie wrażenie, że on sam najchętniej by chciał rządzić tą gminą, jest już
                      wójtem , sekretarzem, kierownikiem USC brakuje mu tylko przewodniczacego rady i
                      byłby więcej niż bogiem, bo jak wiadomo On - czyli Bóg jest w trzech osobach.To
                      ciekawe i jak widać prawdopodobne.
                  • sauber1 Re: Do alinki 1234. 18.02.07, 12:43
                    izabela9914 napisała:

> Wysłała tylko zapóźno.
                    > Słowo daję za tamtego wójta takich szopek nie było prawda?

Może i prawda ala na temat określenia "tylko zapóźno", mógłbym tu referat
                    napisać, tradycyjnie, lepiej późno niż wcale jak rzekła babcia spóźniając się na
                    autobus, bywa że dróżnik zapóźno opuści szlabany, kierowca zapóźno zauważy
                    czerwone światło na przejściu dla pieszych, ktoś kogoś o czyś za późno
                    poinformuje, w sumie nic tylko za późno..........,(czasem to i dobrze jak jest
                    coś za późno), a czy nie można ot tak, po prostu, po ludzku w odpowiednim
                    czasie, całe szczęście że tu w tym przypadku nikt nie ucierpiał ale w Warszawie???
                    • alinka1234 Re: Do alinki 1234. 18.02.07, 18:18
                      Bardzo misternie to sauber opisałeś nic dodać nic ująć , no może jeszcze jeden
                      przykład: W czasie zbliżenia kobiety i mężczyzny , czasami facet fajtłapa zrobi
                      coś za późno i oóźniej rodzą sie takowe spóźnialskie osoby. ale za późno
                      płakać Mleczko wykipiało.
    • km251 Re: pani Mario Anno może pani cos wyjaśni?? 22.02.07, 10:53
      nowyxxl 21.02.07, 22:07 + odpowiedz

Szarotka czy aby nie obrażasz księdza?
      To tak samo jak by ktoś powiedział,że kobieta
      to nie człowiek,tylko przyjaciel człowieka.

wygląda na to że szarotka to rzeczywiście "gorąca" przyjaciółka księdza, ale
      ksiądz też człowiek potrzeby ludzkie ma. Miałam kolegę który miał ksywkę
      ksiądz. Może szarotka z nim? co?
    • nowyxxl Re: pani Mario Anno może pani cos wyjaśni?? 22.02.07, 17:48
      Nie wracał bym do tematu księdza,ale wygłodzony po wczoraj wyskoczyłem do
      sklepiku po śniadanko i usłyszałem coś takiego-rozmawiały dwie babcie-wnusia
      mówiła że na telewizorze jakaś szarotka cz ktoś napisała że ksiundz to nie chłop
      tylko kolerzanka -co łuna głupio -trudno mi było utrzymać powagę-przeci ksiundz
      to ksiundz- druga dodała-a że wsutannie chodzi to przeci ksiundz.Prawie
      wybiegłem ze sklepu żeby nie wybuchnąć.Wnusiu powiedz babci że o niej
      wtelewizorze piszą i że ją pozdrawia jakiś Nowy babciu tak trzymać
      • sauber1 Re: pani Mario Anno może pani cos wyjaśni?? 23.02.07, 20:20
        nowyxxl napisał:

> Nie koniecznie Kama musisz w to wierzyć,ale życie
        > pisze najciekawsze scenariusze.
        > Od dziś wiem,że to co piszemy oprucz nas jeszcze
        > ktoś czyta i dyskutuje poza netem

Nowy chyba jednak ma rację, ja dziś w sklepie wypiłem trzy pepsi cole i 6
        grześków zjadłem, udawałem że taki jestem głodny, a właśnie rozmawiano o mnie i
        to takie rzeczy, że jeszcze nikt nie wie, sam dopiero za kilka dni się dowiem
        ................
      • szarotka72 Re: pani Mario Anno może pani cos wyjaśni?? 23.02.07, 20:20
        nowyxxl napisał:

> Nie koniecznie Kama musisz w to wierzyć,ale życie
        > pisze najciekawsze scenariusze.
        > Od dziś wiem,że to co piszemy oprucz nas jeszcze
        > ktoś czyta i dyskutuje poza netem

Nowy,ale Ci coś odbiło,może samotność?
        Jasne w Twoim sklepie dyskutują 2 Babcie o Szarotce i Księdzu Proboszczu,
        napisz gdzie ten sklep to pojadę posłuchać.
        Mogłabym dodać trochę *faktów*.
            • nowyxxl Re: pani Mario Anno może pani cos wyjaśni?? 24.02.07, 23:37
              km251 napisała:

> To są zgrywusy i prowokatorzy internetowi.
              > Ja ich rozpoznałam i przechodzę obok ich wypowiedzi bardzo spokojnie.
              Wygląda na to,że Szarota poszła się do tlenić.Zgrywus to nie Ja ,ten typ
              tego nie ma.Piszę całkiem powarznie,-czasami tajemniczo,a czasami śmiesznie
              ale zawsze są to moje słowa i tylko moje
              • szarotka72 Re: pani Mario Anno może pani cos wyjaśni?? 25.02.07, 16:08
                nowyxxl napisał:

> Wygląda na to,że Szarota poszła się do tlenić.Zgrywus to nie Ja ,ten typ
                > tego nie ma.Piszę całkiem powarznie,-czasami tajemniczo,a czasami śmiesznie
                > ale zawsze są to moje słowa i tylko moje

Witam Cię Nowy, już wróciłam.Ile można siedzieć na drzewie na mrozie?
                Protestowałam przeciwko budowie autostrady,a że na drzewie
                w moim ogrodzie? co to kogo obchodzi,każde miejsce jest dobre.
                A ty leżałeś w domku w ciepełku.Nie wstyd Ci,jak wszyscy to wszyscy.
                Zamiast siedzieć przy kompie wejdż na drzewo z całą rodziną.
                Babcia może wejść po drabinie.
                Co do Twojej powagi to mam swoje zdanie,Ryby bywają z natury poważne.

• szarotka72 Re: Do km251. 25.02.07, 15:59
              km251 napisała:

> szarotko jeśli wierzysz co pisze nowy , a już co pisze sauber to wiesz co?
              > lepiej idź na spacer i się dotleń. To są zgrywusy i prowokatorzy internetowi.
              Do Km,
              Nie wierzę im w to co piszą, obydwóm coś przez przypadek spadło na głowę,
              przydałoby się wiaderko wody dla ochłody.
              A niech tam sobie piszą im bardziej byle co,to tym gorzej dla nich.
              • sauber1 Re: Do km251. 28.02.08, 17:56
                szarotka72 napisała:

> Nie wierzę im w to co piszą, obydwóm coś przez przypadek spadło na
                > głowę,przydałoby się wiaderko wody dla ochłody.

Z tym to bywa akurat różnie, czasem warto zaufać innym, a szczególnie tym co
                dalej i głębiej widzą ??? :)))

--
                "Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian" -
                James Stewart
            • sauber1 Re: pani Mario Anno może pani cos wyjaśni?? 10.03.08, 14:21
              km251 napisała:

> ...a już co pisze sauber to wiesz co?
              > lepiej idź na spacer i się dotleń. To są zgrywusy i prowokatorzy internetowi.

To poczytaj sobie teraz co oni takiego do tej pory napisali i czasem trochę
              racji nie mieli, a co do drugiej części zdania to masz dużo racji, tak :))),
              szkoda że zmieniłaś nicka, co za mąż się poszło???

--
              "Człowiek może się bogacić kosztem bliźnich, ale ubożeje na własny rachunek." -
              Horacy Safrin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka