15.04.07, 14:47
Ruda Śląska pozdrawia Topólkę
Obserwuj wątek
    • sauber1 Re: Pozdro 15.04.07, 16:57
      zauber07 napisał:

> Ruda Śląska pozdrawia Topólkę

OOOOO, to aż tu Cię przywiało???, co chcesz szmącić?, próbuj :))))))))))))
        • sauber1 Re: Pozdro 16.04.07, 00:22
          zauber07 napisał:

> Witaj sauber,no nie spodziewałem się Ciebie tu spotkać

A TO DLACZEGO NIE , ZAPROSZONO MNIE TU KIEDYŚ I FAJNIE MI TU, SAMI WYJĄTKOWO
          MILI I SYMPATYCZNI LUDZIE- POPATRZ. Oby nas tylko nie pomylono za przypadkowe
          podobieństwo w nazwie. W sumie to dobrze że tak ładnie sie tu prezentujesz,
          lepiej niż tam u tych zakręconych dłużników, różnej maści hohsztaplerów i
          oszołomów multilevermarketygowych czarodziejów, pazernych na cudza kasiutę.
          Pozdrawiam ;)))
            • sauber1 Re: Pozdro 16.04.07, 00:32
              szarotka72 napisała:

> Pozdrowienia dla gości.

Ja też każdego pozdrawiam, ale to nie jest przypadkowy gość, gdzieś napisałem
              coś na temat braku poszanowania starszych niepełnosprawnych osób , a on ten
              "zauber07", cynicznie wyśmiał mnie, podlizywał sie jakiejś biurwie, ugryzłem go
              pieszczotliwie w ucho i teraz lata za mną (może z urzędu)i co ja mam zrobić,
              grzecznością nie grzeszyć ???
                • sauber1 Re: Pozdro 16.04.07, 00:38
                  szarotka72 napisała:

> Co mnie obchodzi kto to jest,zobaczymy...

a po co ?, jak już widać, a może to nie jest żaden "pedał", tylko jakaś ładna
                  laseczka też młodziutka jak ja? ;)))
              • zauber07 Re: Pozdro 16.04.07, 06:37
                sauber1 napisał:

> szarotka72 napisała:
                >
                > > Pozdrowienia dla gości.
                >
                > Ja też każdego pozdrawiam, ale to nie jest przypadkowy gość, gdzieś napisałem
                > coś na temat braku poszanowania starszych niepełnosprawnych osób , a on ten
                > "zauber07", cynicznie wyśmiał mnie, podlizywał sie jakiejś biurwie, ugryzłem
                go
                > pieszczotliwie w ucho i teraz lata za mną (może z urzędu)i co ja mam zrobić,
                > grzecznością nie grzeszyć ???

Spoko sauber,jesteś w porzo gość,naprawdę przypadkiem tu trafiłem i jak
                zwykle zainteresowały mnie Twoje posty,czytam je z zapartym tchem,tyle w nich
                jest zawartej życiowej mądrości.Jednak nie zawsze muszę się z Tobą zgadzać,mogę
                chyba mieć odmienne zdanie?Ale jak uważasz że jestem tu natrętem,to w tri miga
                się wymiksuje z tego forum.
                • sauber1 Re: Pozdro 16.04.07, 11:16
                  zauber07 napisał:

>
                  > Spoko sauber,

A jasne że spoko, czy ja tyle aż musiałem napisać, byś w końcu powiedział to
                  czego nie wiem? Zostań, pobaw z nami tu, dla wszystkich jest miejsce.
                  Przepraszam jeżeli użyłem zbyt mocnych słów. Myślę że już Cię tu lubią :)))))))
          • sauber1 Re: Pozdro 16.04.07, 00:43
            szarotka72 napisała:

> Rzeczywiście, co za przypadkowe spotkanie,ale sie zdarza...

Co do przypadkowości mam swoje zdanie , może niepotrzebnie tak napisałem ,
            gdzie moja tolerancja ???
              • sauber1 Re: Pozdro 16.04.07, 01:00
                szarotka72 napisała:

> Gdyby l-6 przeczytał to wszystko co dzisiaj napisaliśmy,
                > ciekawa jestem co by powiedział?

Zapewne by się bardzo ucieszył, że zawsze pamiętamy o nim i go lubimy. ale jak
                późno , a może wcześnie się już zrobiło , a rano do przedszkola nam trzeba ;)))
                      • sauber1 Re: Pozdro 16.04.07, 17:55
                        szarotka72 napisała:

> Jak to skąd ? z jakiegoś serialu ,na pewno.

Sztuką czytać jest w czyich myślach, a właśnie odnośnie tematu, ja lubię
                        "Rodzinę Zastępczą" za powagę i kiepskiego za durnowatość ale znaną z życia i
                        te kryminały nasze. Przypomniałem sobie jak kiedyś dawno byłem u ciotki na
                        elzadupiu, leciały "Alternatywy 4", mówiła że takie głupoty , a ja innego byłem
                        zdania, wtedy takie było nasze życie i otaczająca nas rzeczywistość, dziś już
                        śmieszna
                        • zauber07 Re: Pozdro 16.04.07, 18:15
                          sauber1 napisał:

> leciały "Alternatywy 4", mówiła że takie głupoty , a ja innego byłem
                          > zdania, wtedy takie było nasze życie i otaczająca nas rzeczywistość, dziś już
                          > śmieszna

Żyło się wtedy w oparach absurdu,ale ludzie byli inni,bardziej przyjażni w
                          stosunku jeden do drugiego.Ja wole "M jak miłość" i "Na Wspólnej"
                          • sauber1 Re: Pozdro 16.04.07, 18:30
                            zauber07 napisał:

>
                            > Żyło się wtedy w oparach absurdu,ale ludzie byli inni,bardziej przyjażni w
                            > stosunku jeden do drugiego.Ja wole "M jak miłość" i "Na Wspólnej"

Ale my byliśmy młodzi i weseli (kwiat młodzieży), teraz jesteśmy trochę bardziej
                            doświadczeni i radośni, żyje mam się łatwiej niż wtedy. Tej twórczości nie znam
                              • szarotka72 Re: Pozdro 16.04.07, 20:06
                                Ale sobie ładnie rozmawiacie,jakbyście czytali w swoich myślach.
                                A co młodość Wam przeminęła z wiatrem?
                                Powspominajcie,nie będę przeszkadzać.
                                • sauber1 Re: Pozdro 16.04.07, 20:59
                                  szarotka72 napisała:

> A co młodość Wam przeminęła z wiatrem?
                                  czas przemija, młodość nigdy, chętnie bym Was na osiemnastkę zaprosił ;)))
                          • sauber1 Re: Pozdro 16.04.07, 21:29
                            szarotka72 napisała:

>
                            > Jasne,że sztuką jest, to powiedz o czym ja w tej chwili myślę?

Nie ma nic prostszego, myślisz co byś sobie kupiła jak wygrasz w środę w
                            totolotka, tylko nie zapomnij wysłać ;)))
                            • sauber1 Re: Pozdro 16.04.07, 21:31
                              sauber1 napisał:

tylko nie zapomnij wysłać ;)))

Zapomniałem dodać, a to ważne, Jaką byś mi postawiła kawę :)))
                              • szarotka72 Re: Pozdro 23.04.07, 11:38
                                sauber1 napisał:

> tylko nie zapomnij wysłać ;)))
                                >
                                > Zapomniałem dodać, a to ważne, Jaką byś mi postawiła kawę :)))

Jak wygram to... zaproszę Cię na kawę do Wiednia albo do Paryża.
                                Wybór będzie należał do Ciebie :-)))))))))))))
                                • zauber07 Re: Pozdro 23.04.07, 11:53
                                  szarotka72 napisała:

> sauber1 napisał:
                                  >
                                  > > tylko nie zapomnij wysłać ;)))
                                  > >
                                  > > Zapomniałem dodać, a to ważne, Jaką byś mi postawiła kawę :)))
                                  >
                                  > Jak wygram to... zaproszę Cię na kawę do Wiednia albo do Paryża.
                                  > Wybór będzie należał do Ciebie :-)))))))))))))

Tylko tak mówisz,jak wygrasz to napewno nikomu się to tego nie przyznasz:-))))
                                • sauber1 Re: Pozdro 23.04.07, 12:08
                                  szarotka72 napisała:

> Jak wygram to... zaproszę Cię na kawę do Wiednia albo do Paryża.
                                  > Wybór będzie należał do Ciebie :-)))))))))))))

No nie, już cieszę się, zdecydowanie do Wiednia, ale pod warunkiem że wskoczymy
                                  do Budapesztu, Jesteś Niesamowita, dziękuję :))))))))))))
                                    • zauber07 Re: Pozdro 23.04.07, 12:32
                                      szarotka72 napisała:

> Nie uwierzysz, nie wiedząc co dopowiesz właśnie pomyślałam o Wiedniu.
                                      > Czy to siła sugestii???

Przepraszam że się wtrące-ale osobiście wolę Prage(te stare uliczki)
                                    • sauber1 Re: Pozdro 23.04.07, 12:46
                                      szarotka72 napisała:

> Nie uwierzysz, nie wiedząc co dopowiesz właśnie pomyślałam o Wiedniu.
                                      > Czy to siła sugestii???

Zdecydowanie tak :)))))))
                            • szarotka72 Re: Pozdro 18.04.07, 08:37
                              sauber1 napisał:

> Nie ma nic prostszego, myślisz co byś sobie kupiła jak wygrasz w środę w
                              > totolotka, tylko nie zapomnij wysłać ;)))

Kupić sobie mogę bez wygranej w totka.
                              Nie wysłałam i nie będę rozczarowana.
                              A gdyby kiedyś tak się stało,pojechałabym w podróż dookoła świata.
                              Nie myślałam o toto-lotku,myślałam o czymś innym.
                              Jeżeli wysłałeś,to życzę najwyższe wygranej,powodzenia.
                              Zastanawiam się skąd wiedziałam,że grasz w totka?
                              a może... chyba już wiem skąd.
                              • sauber1 Re: Pozdro 23.04.07, 12:44

> Przepraszam że się wtrące-ale osobiście wolę Prage(te stare uliczki)

Prahę mamy po drodze i jak by można nie wstąpić na chwilkę, ciekawe czy jeszcze
                                wesołych cyganów można spotkać tak licznie? Czesi sami w sobie są muzykalnym
                                narodem, fakt te uliczki też tworzą nastrój
        • zauber07 Re: Pozdro 23.04.07, 15:53
          sauber1 napisał:

> zauber07 napisał:
          >
          > > Ewentualnie-Kazimierz Dolny
          >
          > To Ty tam mieszkasz???

Lubię to miasto za jego nastrój i urokliwy klimat(nie mylić z metereologią),nie
          mieszkam tam.Kilka razy odwiedziłem Kazimierz i mnie urzekl.Pewnie jakbym
          mieszkał,to nie lubiłbym tak tego miasta chociażby z powodu zwyklej szarości
          dnia codziennego jaka jest w każdym miejscu jak się człowiek zadomowi na dłużej.

• zauber07 Re: Pozdro 23.04.07, 15:57
          sauber1 napisał:

> zauber07 napisał:
          >
          > > Ewentualnie-Kazimierz Dolny
          >
          > A jak się czuje "ruda" ze Śląska??? ;)))

"ruda" ze Śląska??????:)))))miewa się dobrze,czego i Tobie życzy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka