Dodaj do ulubionych

Prośba o wypowiedzenie się

06.03.19, 12:46
Witam,na początek opisze swój przypadek.
W zeszłym roku przeszedłem 3 operacje kręgosłupa L-S pierwsza na odcinku L5-S1 w sierpniu druga to samo we wrześniu trzecia L4-S1 ze stabilizacją obustronną.Po pierwszej uczyłem się chodzić ,siadać,towarzyszył mi okropny ból jak przed operacją,gdy mnie wybudzili poinformowałem że nie czuje nogi lewej od kolana w dół.Po ok 2,5 tyg wykonałem MRI kontrolne okazało się że worek oponowy został uszkodzony i wytworzył się we mnie zbiornik z płynem m-r, i powstało dużo zrostów.Re-operacja wrzesień.Po wybudzeniu dalej nogi nie czułem reszta to samo co po pierwszej operacji oprócz zbiornika we mnie.Konsekwencje operacji czułem dalej.Zapadła decyzja że potrzebna jest trzecia operacja.Wykonana została w listopadzie,po wybudzeniu brak czucia,przeczulica,opuchlizna brak pracy od pasa w duł nogi lewej.Została też zdiagnozowana u mnie zakrzepica żył głębokich podudzia-obecnie jest zaleczona.Ale niestety noga została do dziś mimo rehabilitacji nie działa.Ostatnio wykonałem badanie przepływu prądów i okazało się że są uszkodzone korzeniowe nerwy strzałkowy i piszczelowy st ąd moje problemy.I teraz pytanie co z tym robić jak zdiagnozować gdzie są uszkodzone no i czy czeka mnie znowu stół.
Dzięki za odpowiedzi bo ciężko się z tym żyje nie mogąc normalnie funkcjonować,.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka