Dodaj do ulubionych

Zastawka Pudenza

20.08.09, 11:38
Witam. Jestem nowa na forum i nie wiem czy nie powielam wątku. Pobieżnie
przejrzałam zawartość i nie udało mi się znaleźć niczego w tym rodzaju.

Chciałabym nawiązać kontakt z osobami, które mają wszczepioną zastawkę
Pudenza. Ważne jest dla mnie jak żyją z tym urządzeniem i czy często zdarzają
się problemy.

Jeszcze ważniejsze jest dla mnie by uzyskać kontakt z osobami, które
przechodziły operację wymiany lub usunięcia zastawki.

Proszę o wypowiedzi na temat Zastawki a także jeśli to możliwe o kontakt
(adres mailowy, nr gg)

Pozdrawiam forumowiczów i liczę na odzew.
Edytor zaawansowany
  • sebastian_8 25.02.10, 11:52
    Witaj ja mam zastawką Pudenza.z drenażem komorowo-przedsionkowym.Aktualnie dostałem skierowanie do szpitala na usuniecie układu zastawkowego i drenażu.Jestem pod kontrolą poradni neurochirurgicznej.Ale według dezycji mojego prowadzącego neurochirurga będe miał wstawioną nowa zasawkę wraz z drenem.mój numer gg to 2592667.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
  • chica44 14.01.11, 17:11
    Mam 36 lat. Zastawke Pudenz'a zalozona u mnie bardzo pozno, bo dopiero gdy mialam 21 lat-po wypadku, gdy stracilam prztomnosc i uderzylam glowa o ziemie. Przeszlam wiele badan w trybie ambulatoryjnym gdyz nie chcialam polozyc sie do szpitala po wypadku i dopiero po pol roku wzywano mnie do szpitala na operacje, zeby ratowac mi wzrok. Kolejna operacja odbyla sie 5 lat pozniej w 2001 roku. Znowu objawy-problemy ze wzrokiem, rownowaga, bole glowy. Wymieniono mi dren dokomorowy w trybie natychmiastowym, mialam bardzo zawezone pole widzenia i ucisk na nerwy wzrokowe. Od tamtej pory mialam kilka podejrzen o niesprawnosci zastawki, ktore konsultowalam z moim lekarzem neurochirurgiem. Na szczescie nie byly na to na tyle powazne objawy, by konieczna byla operacja. Wedlugo mojego lekarza prowadzacego wymiana zastawki jest o wiele powazniejsza sprawa, dlatego lepiej nie ruszac tego, co jeszcze dobrze funkcjonuje. Z tego co wiem, zastawki sie nie usuwa, a jedynie wymienia, gdy przestaje dzialac.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka