Dodaj do ulubionych

Alta Racing - Bemowo.

09.05.13, 16:29
Witam,
Chciałbym zasięgnąć opinii o tym człowieku / warsztacie. Zajmuje się chipowaniem samochodów + wyjmowaniem filtrów DPF. Prosił bym o informację czy ktoś miał do czynienia czy może polecić albo nie i dlaczego?
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: Marcel IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.13, 18:49
    Byłem w Alta-Racing i po zhamowaniu samochodu wyszło mi 107KM a powinno być 150KM i 168NM a powinno być 225NM.Samochód jeździ normalnie i nie odstaje od samochodów 160-170KM.Także nie wiem skąd wziął się taki wynik,byłem bardzo zdziwiony!
  • 29.12.17, 13:00
    Proszę mi wierzyć , że podczas testu gniotę pedał gazu na MAXa i bardzo chciałbym aby w Pana aucie było te 150 koni.
    Hamuję autka od 2004 roku i niestety w silnikach często brakuje koni. Najczęściej odpowiedzialny za to jest jakiś czujnik np. przepływomierz powietrza ... nie pełna dawka tlenu i już komputer ogranicza dawkę paliwa... W razie pytań proszę dzwonić 506105900 Zapraszam Tomek www.chiptuning-tdi.pl
  • Gość: Rysi@k IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.14, 21:35
    Robiłem u Pana Tomka trzy samochody BMW 530 d szt 1 Passat 1,9 TDI szt 1
    i Audi A5 3,0 TDI stoi na zdjęciu na hamowni jak w każdym jest super
  • 29.12.17, 13:03
    Dziękuję za dobrą opinię i zapraszam z kolejnymi autkami. Pzdr Tomek Wrocławska 4 Bemowo Warszawa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.