Dodaj do ulubionych

cafe mamia mia

09.01.11, 15:36
Witam
Czy ktoś już był w "Cafe......"
Edytor zaawansowany
  • kprzem 11.01.11, 15:41
    Ja byłam.Dobra kawa.Ciastka/z wyglądu bo nie próbowałam/apetyczne.Dość duża,ale przytulna sala.Można organizować imprezki np.osiemnastki.
    Pozdrawiam
  • zbyszek.czapnik 11.01.11, 19:48
    To jest gdzieś w okolicach ulicy Kieleckiej???
  • owrank 12.01.11, 19:18
    jeżeli to jest to co myślę, to dla Ciebie jakby w innym powiecie :) bo to IMHO jest poza NI
  • wesoly.bolek 13.01.11, 20:47
    Aby coś osiągnęło sukces to musi działać. Dzisiaj umówiłem się w Mamma Mia z kimś na spotkanie, ale po przyjściu okazało się, że lokal jest zamknięty. Żadnej informacji, nic co wyjaśniałoby dlaczego godziny otwarcia zapisane na drzwiach sobie, a rzeczywistość sobie. Nie rokuje to zbyt dobrze dla tej przyjemnie wyglądającej (przynajmniej przez okno) kawiarni.
  • basiunia1981 14.01.11, 15:22
    W którym miejscu znajduje się to Cafe?
  • zbyszek.czapnik 15.01.11, 14:16
    Już było na ten temat! Nie na terenie Nowej Iwicznej, gminy Lesznowola czy powiatu piaseczyńskiego.

To tylko taki spam reklamowy.
  • basiunia1981 15.01.11, 18:14
    Dziś przejeżdżając autem zauważyłam. W końcu mamy miłą kawiarenkę. Znajduje się w tym nowym bloku przy Łabędziej przy osiedlu na Złotej Kaczki. Z zewnątrz prezentuje się miło. W poniedziałek umówiłam się tam z koleżankami więc przetestujemy. Mam nadzieję, że będzie otwarte;)
  • owrank 16.01.11, 20:18
    jednak dobrze myślałem :) to jak najbardziej na terenie naszej gminy ale z tego co pamiętam to dla Ciebie Mysiadło jest poza Schengen :)
  • dd34 07.02.11, 15:40
    Dzień Dobry,

Ja byłem z rodziną w niedziele. Wystrój robi wrażenie, fajnie są umiejscowione stoliki - z dala od wejścia z widokiem na ogródek, pod oknem kącik do rysowania i innych zabaw dla dzieci.

Menu dosyć obszerne i ciekawe aczkolwiek z prezentowanych gatunków herbat były tylko 2 lub 3.

Dla mnie minusem są wysokie ceny, za duzą kawę i ciastko dla 2 osób trzeba się naszykować na 40-50 PLN a Ja pewnie byłbym częstszym bywalcem gdyby było to 25-35 PLN.

• ekachna 10.02.11, 22:43
    Potwierdzam to, co napisał poprzednik. Miło, ciekawy wystrój, pyszny sok jabłkowo-ananasowy z cynamonem na ciepło, zapowiada się ogródek latem ale ceny... Za jedną wizytę rodzinną zapłaciliśmy ponad 70 zł. I to bez szaleństw:lody dla dzieci, kawa, soczek, nawet bez ciasta. Dzieci już wiedzą, że szybko nie powtórzymy tych odwiedzin. A szkoda.
    Ale na spotkanie towarzyskie bardzo polecam.
  • anetka_s1 14.02.11, 16:22
    Ostatnio zawędrowaliśmy tam z mężem i synkiem. Fajny wystrój spora sala, można robić imprezy okolicznościowe.
    Pani właścicielka przesympatyczna. Ma fajne pomysły na rozszerzenie swojej działalności;) Giga plus za ogródek, który jest w planach na wiosnę;)
    Pozdrawiam
  • agavax 01.03.11, 21:28
    strona internetowa café mamma mia z galeria, menu i kontaktem, robi to wrazenie...

cafemammamia.pl/
  • corelli_78 20.08.13, 22:18
    zgadzam się... naprawdę polecam :)
  • mateszymanski 14.03.11, 01:12
    Miejsce na duży plus.
    Fajnie że powstało, świetna inicjatywa, wysoki poziom.
    ALE JEST JEDNO ALE.
    CENY!!
    No ja przepraszam ale Krakowskie Przedmieście to to nie jest.
    Nowy Świat również.
    Nie wiem skąd wymyślili takie stawki ale są identyczne i wyższe od najdroższych kawiarni warszawskich ulokowanych w centrum.
    A chyba nie o to chodzi.
    Jak dla mnie to strzał w kolano, bo miejsce musi czymś przyciągać.
    A gwarantuję, że cenami zniechęca i to mocno.
    Jest sporo tego typu miejsc na osiedlach, m. in na Kabatach.
    I tam ceny chociażby ze względu na lokalizację są dużo niższe, na odpowiednim poziomie.
    I wtedy takie miejsce ma szansę się utrzymać.
    Tu mamy do czynienia z przegięciem.
    Przegięciem totalnym.
    Przykłady:
    Ciastka po około 12 zł.
    Okolice Krakowskiego i Nowego: średnio 9-10 zł, 12 zł w najdroższych miejscach.
    Z kawami jest ta sama sytuacja.

Już pomijam, że na start należałoby przyciągnąć ludzi tymi cenami.
    Ja nie każę im pracować za darmo, ale no bez przesady, lokalizacja jest to marna.
    W okolicy mieszka dużo ludzi młodych, par.
    Chętnie wybrali by się do Was/ do nich od czasu do czasu.
    Niestety ceny są przeszkodą.
    Tą wiadomość piszę trochę jako apel do właściciela...
    Biznes jest biznesem ja rozumiem, szkoda tylko że takie miejsce nie potrafi czerpać wzoru z doskonałych miejsc w Warszawie m. in "Pędzle i szczotki" czy "To lubię"
    Gdzie ceny nie dość że niższe, to lokalizacje raczej w miejsach prestiżowych vel. Nowe Miasto.

Strzał w kolano, strzał w kolano... a szkoda.
    Sam już 3 razy się do Was wybierał ale nagle pojawiała się myśl - 12 zł za ciastko? Kolejne tyle za kawę? Za mnie i za drugą połówkę? Nieee, spasuję...
  • nimeska 14.03.11, 22:01
    mieliśmy sie tam wybrać .. ale mi sie odechciało :)

--
    [img]http://yelims.free.fr/SpecialNouveauxNes/Bebe36.gif[/img]
  • pw47 18.03.11, 16:15
    Dokładnie tak. Ceny za wysokie. Byłem raz : 3 osoby = ponad 70 pln za ciastko i kawę :O .
  • mateszymanski 18.03.11, 21:08
    Rozumiem wysoki poziom usług, czy to że sporo wyłożyli żeby to miejsce zrobić.
    Ale, że się tak nieskromnie wyrażę, biedny nie jestem :)
    Ale po prostu znam masę tego typu miejsc gdzie jednak ceny są na przyzwoitym poziomie.
    No po prostu szkoda, bo miałem ochotę ze znajomymi raz na jakiś czas wybrać się - a tak znam ciekawsze miejsca.
  • cyperus 19.03.11, 12:30
    Skoro tak to wygląda to może właścicielom nie chodzi o klientów?
    Może dokładają grube tysiące na prowadzenie lokalu z własnej kieszeni i prowadzą go hobbystycznie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka