Dodaj do ulubionych

ALFABET, mini przedszkole?

21.10.12, 23:05
Czy ktoś zna ofertę tego przedszkola albo stronę? Czy ktoś ma już jakieś szczegółowe informacje? Muszę tam podejść, ale myślałam, że uda mi się coś wyszukać w necie. Dzisiaj po raz pierwszy zauważyłam, że powstało nowe przedszkole w okolicy, z czego bardzo się cieszę.

Edytor zaawansowany
  • mart-a-l 22.10.12, 10:14
    a na jakiej ulicy przedszkole to sie znajduje
  • iwiczanka 22.10.12, 15:28
    Przy ul. Krasickiego, niedaleko szkoły. Już znalazłam stronę, przespacerowałam się i wszystko jasne.
  • satis 27.10.12, 10:49
    przestudiowałam stronę www.alfabet.edu.pl - jak dla mnie lokalizacja super - blisko szkoły, no i fajnie, że nie jest to moloch - podobno tylko na 20 dzieci. Nie ma zdjęć na razie, więc chyba jeszcze nie otwarte
  • zonia30 29.10.12, 11:00
    Blisko szkoły- super ale dlaczego? przecież maluszki nie chodzą do szkoły :/
    A cena...no mnie zaskoczyła...Niedługo będzie trzeba kredyt na przedszkole brać...
  • mart-a-l 29.10.12, 13:22
    a ile wynosi czesne,na stronie niema podanej wysokosci czesnego za przedszkole.Pozdrawiam
  • satis 30.10.12, 15:48
    jak się ma starsze i młodsze dziecko to przywożenie dwóch urwisów w jedno miejsce ułatwia trochę życie, dlatego dla mnie to atut, że jest blisko szkoły. Dla mnie cena jest akceptowalna, na Ursynowie płaciłam 1.500 zł, więc jeśli oferta będzie ciekawa, a moje dziecko zadowolone to raczej z tego powodu nie ogłoszę upadłości, ale rozumiem, że czasy są cieżkie i nie każdego stać...
  • leo-lka 02.11.12, 01:44
    Wiem, ze otwiera sie jeszcze inne w Nowej, wiem z dobrego zrodla, bo mama mojej kolezanki wydaje gdzies jakies pozwolenia i mowila. Podobno tez nieduze, ale ceny maja miec super, bo jakies dotacje maja. Pewnie sie kolejka ustawi, bo ja na pewno swoje przepisze, co prawda nie narzekam jakos, ale 200zl czy 300 w kieszeni co miesiac jak zostanie to juz mozna dziecko opkupic jeszcze. Jak sie dostane to wam napisze gdzie :) Otwierac maja jakos listopad-grudzien.
  • iwiczanka 14.11.12, 12:53
    Ja jestem bardzo zainteresowana tematem, bo im większa konkurencja tym lepiej dla klienta, więc jak tylko ktoś coś więcej będzie wiedział na temat nowo powstających przedszkoli w okolicy to na pewno tym się zainteresuję. Mam dwójkę przedprzedszkolaków, więc tym bardziej temat dla mnie, a cena ma bardzo duże znaczenie - bo te zaoszczędzone kwoty wolę przeznaczyć na buty i kurtki dla maluchów, skoro można. A cennik z Warszawy nie jest żadnym odniesieniem dla mnie, mnie interesują ceny pod Warszawą a w tej kwestii cena jest bardzo ważna.
  • satis 14.11.12, 23:31
    Też oczywiście nie lubię przepłacać, tylko dziwi mnie przekonanie, że my NOWOIWICZANIE czytaj
    "mieszkańcy głębokiej prowincji" mielibyśmy mieć wszystko za pół darmo z racji lokalizacji. Żyjąc 500 m od Warszawy trudno się spodziewać cen z Pcimia Dolnego i tyle w tym temacie. Czy przedszkole alfabet już ruszyło, ktoś się tam zapisał? czy ktoś może oglądał "na żywo" lub rozmawiał z właścicielami? Dajcie znać
  • iwiczanka 15.11.12, 08:47
    Nie rozumiem po co od razu pisać o "głębokiej prowincji" o "Pcimiu Dolnym", w żadnym momencie nie napisałam o takim przekonaniu ani też niczego takiego nie zasugerowałam, ale niektórzy mają frajdę i chyba jakąś potrzebę problemów żeby tak kąśliwie i prowokacyjnie odpowiadać innym. Ceny przedszkoli w okolicy są bardzo rożne, każdy wybiera to co mu pasuje. Mnie interesują te niższe i to wszystko w temacie.
  • mala_tiara 05.09.18, 07:21
    Panie Satis (bo wiemy, że jest pan mężczyzną i małżonkiem właścicielki), nie wstyd tak przyklaskiwać i pisać opinie bez pokrycia?
    Nie jest pan absolutnie wiarygodny, jako osoba żywotnie zainteresowana w uzyskiwaniu zarobku przez żonę.

--
    Obrastam w piórka - czas odlecieć.
  • satis 13.12.18, 12:13
    Droga Pani. Nadal hakuje Pani cudze konta? Satis to chyba Pani alter ego???😅
  • basiunia1981 29.10.12, 14:37
    Moje dziecko chodzi jeszcze do żłobka, do przedszkola chcę go oddać za 1,5 roku dopiero ale też powoli się rozglądam. Znalazłam fajne z native speakerem przy Puławskiej ale to mi nie po drodze. Przedszkole wygląda fajnie i najważniejsze, że tak mało dzieci, od kiedy będą otwarci? Wolałabym już oglądnąć jak będą dzieci.
  • monika_skaw 01.03.13, 18:02
    Byłam w tym przedszkolu kilka dni temu i jak na razie jest na pierwszym miejscu w moim prywatnym rankingu, choć jeszcze nie podjęłam decyzji. Moja córcię chcę posłać od września, więc mam jeszcze chwilę. Przedszkole jest bardzo ładne, dobrze rozplanowane, ma własną kuchnię i sympatyczną kadrę. Myślałam, że z tym angielskim to trochę tak pod publiczkę, ale faktycznie słyszałam jak jedna z Pań mówi do dziecka cały czas po angielsku. Dla mnie ważne jest też , że da się tam bezpiecznie zaparkować samochód na posesji i bez obaw wysadzic dziecko z fotelika, na Krasickiego czasami jak na Marszałkowskiej:) No i z tą wysoką ceną ta dyskusja bez sensu - 940 to sporo ale żeby aż takie skrajne emocje? - ludzie wyluzujcie!:)
  • basiunia1981 01.03.13, 18:24
    To bym nawet powiedziała, że niedrogo. To przy Puławskiej kosztuje 1440.
  • mala_tiara 05.09.18, 07:22
    Nie wiem czy to również nie opinia pisana na zamówienie (tak jak ta od @satis).
    Przedszkole jest jednym z najdroższych - jeśli nie najdroższym - przedszkolem w okolicy.
    Z powodzeniem można tę informację zweryfikować wykonując telefony do placówek.

--
    Obrastam w piórka - czas odlecieć.
  • satis 13.12.18, 12:25
    Wszystkie sa na zamówienie. Przedszkole jest najdrozsze w calej Polsce ale poza jednym czubem nikogo nie interesuja te wpisy z 2012 roku😅

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.