Dodaj do ulubionych

Wybory i fundusze UE

10.11.06, 09:21
Jako człowiek z poza Iwicznej nie chciałem zabierać głosu ale myśle że warto.Gmina Lesznowola jest naprawde niezwykła jeśli chodzi o pozyskiwanie środków fin.Sam jestem biznesmenem i działaczem społecznym z gminy po sąsiedzku. Szanowni państwo są olbrzymie pieniądze z funduszy unijnych do wzięcia. W naszej gminie jest z tym marnie, ale chce się odnieść do tego tematu kandydaci mówią jednym głosem. Jako człowiek z poza gminy nie oceniam nikogo ale pana Mariusza znam, bo dzięki jego wnioskowi i ekspertyzie moja firma uzyskała duże fundusze ze środków UE. To jest ekspert w tej dziedzinie i robi to doskonale. Pozwole sobie na uwagę o tych stronach, ja uważam że to drobiazg jest, taką stroną może sie zająć ktoś ze szkoły albo gminy ośrodek kultury. Pan Mariusz nie jest informatykiem jest już prawie doktorem Uniwersytetu Warszawskiego i doskonałym analitykiem sektora energetycznego potrafiącym zdobywać fundusze UE. Wspołpraca z nim to była dla mnie przyjemność. I jeszcze jedna uwaga, nie wiem kim jest osoba o logu ordyl ale dobrze mówi, nie dzielcie się jak politycy, rozmawiajcie ze sobą i dajcie przykład prawdziwego samorządu!Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Iwicznej
Obserwuj wątek
    • ordyl Re: Wybory i fundusze UE 10.11.06, 16:03
      Witam

Wywołany do tablicy Tadeusz Ordyłowski były mieszkaniec Nowej Iwicznej.

Hobby siatkówka Instruktor Sportu obecnie jestem już na kolejnym kursie z
      siatkówki. Odbywam również praktyki w jednym z najlepszych w Polsce klubie.
      Mam nadzieje, że uda nam się reaktywować siatkówkę w Nowej Iwicznej.

Zdrówka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka