Dodaj do ulubionych

7:00 od poniedziałku do piątku

15.09.07, 13:14
Drodzy Mieszkańcy, napiszcie mi proszę o której powinnam wyruszyć z domu w
ciągu tygodnia do pracy żeby nie stać w korku na ul. Łabędziej?
Kosztuje mnie to bardzo dużo i czasu i energii. Wolę wyruszyć nawet później z
domu i niestety wrócić późnym wieczorem, ale wcześniej muszę poradzić się Was
kiedy to wszystko się odkorkowuje. To nieprawdopodobne żeby tyle czasu tracić
na wyjazd do ul. Puławskiej, a później jeszcze stać w kolejnym korku.
Zatem napiszcie czy wyjazd w ciągu tygodnia ok. 9:30 byłby już łatwiejszy?

Obserwuj wątek
        • iwiczanka Re: 7:00 od poniedziałku do piątku 17.09.07, 22:44
          Szanowny Panie,
          mój wyjazd ulicą Łabędzią do Puławskiej zaczynając od 7:00, 7:30, 8:00 rano jak
          dotąd nigdy nie trwał 10 minut więc nie wiem, o której ulicy Łabędziej Pan mówi.
          Już wielokrotnie musiałam zmieniać godziny pracy ponieważ korzystając nawet z
          objazdów spóźniałam się. CIERPLIWOść?
          Chyba Pan żartuje!? Jedyne co mogę dodać to Pana mydlenie oczu i uszu na nic
          się zda, bo każdego dnia jest to droga przez mękę!!! A i pamiętam, że droga ta
          należy do Piaseczna:)) Pozdrawiam!!!
            • jonatan71 Re: 7:00 od poniedziałku do piątku 17.09.07, 23:31
              niestety jako małogramatyczny tubylec , zgadzam się z Sołtysem .
              każdy ma prawo wyjazdu z naszej wsi , jak chce i gdzie chce.
              Wystarczy tylko by kilku cwaniaków z Z... przejechało Krasickiego do
              Wiśniowej i.. jest koreczek czemy , bo w Nowi Iwicznej są ludzie
              kulturali i przepuszczają ,, cwaniaków ,, // proszę nie mylić ludzi
              z ulicy Wiśniowej//
              • domitrz Re: 7:00 od poniedziałku do piątku 18.09.07, 11:04
                Pan Radny Kania proponował żeby apelować do kierowców, żeby sobie
                nie skracali drogi przez Wiśniową :)) ale chyba apele nie pomagają.
                Może rozwiązaniem byłaby zmiana ulicy Wiśniowej na jednokierunkową,
                jeśli się mieszkańcy Wiśniowej by zgodzili. Wątpię trochę bo
                musieliby stać w korku tak jak inni na Łabędziej, ale z drugiej
                strony drastycznie by spadł ruch na Wiśniowej więc może plusy by
                przesłoniły minusy.
                Co do 15 minutowego stania w korku między 7 a 8 rano to można to
                między bajki włożyć. Wczoraj wracałem do Mysiadła około godziny
                18:30 i korek był do apteki więc jest to 15 minut czekania,
                popoludniu !!!.
                Jednym z problemów dlaczego stoi się na tych światłach tak długo to
                kierowcy jadący z Józefosławia prosto z prawego pasa (tylko do
                skrętu w prawo!!!).
                Pozdrawiam,
                Janusz
                • cyperus Re: 7:00 od poniedziałku do piątku 18.09.07, 20:34
                  A po zamknięciu wyjazdu z Łabędziej i uruchomieniu Raszyńskiej jednokierunkowa
                  Wiśniowa zmieni znowu kierunek, żeby tym razem tam nie robiły się korki?
                  Przecież to nie rozwiązuje problemu. Czy ludzie jadą tędy przez Łabędzią, czy
                  przez Wiśniową, to i tak jest tyle samo samochodów. I korek też taki sam.
                    • domitrz Re: 7:00 od poniedziałku do piątku 19.09.07, 10:23
                      kania_marcin napisał:

> Uprzejmie apeluję do Państwa o cierpliwość, chwilowe utrudnienia
                      > spowodowane są tak długo oczekiwaną modernizacją ul. Puławskiej.

a co się zmieni w kwestii wyjazdu z Mysiadła po zakończeniu remontu?
                  • domitrz Re: 7:00 od poniedziałku do piątku 19.09.07, 10:22
                    cyperus napisał:

> Przecież to nie rozwiązuje problemu. Czy ludzie jadą tędy przez
                    > Łabędzią, czy przez Wiśniową, to i tak jest tyle samo samochodów.
                    > I korek też taki sam.

Ale przynajmniej nie byłoby cwaniaków którzy jeżdzą Wiśniową zamiast
                    stać grzecznie w korku solidarnie.
            • agnieszka.srodowska Re: 7:00 od poniedziałku do piątku 19.09.07, 10:57
              Optymizm Pana Kani jest dla mnie rozbrajający - jeżdżę tą trasą
              codziennie od wielu miesięcy i nigdy - podkreślam - nigdy nie
              czekałam krócej niż 15 minut (w godzinach 7.40-8.10). Średni czas to
              20 minut. Było tak przed remontem, już w trakcie remontu przy
              wyłączonych światłach, włączonych i i tak zawszy jest to 15-30
              minut. Po remoncie sprawę skomplikuje jeszcze przejście dla pieszych
              w kierunku Warszawy, które teraz szczęśliwie jest przeniesione.
              Jeśli wszystkie Pana opinie są tak samo naciągane jak ten czas
              wyjazdu - strach się bać (no chyba, że włącza się Pan do ruchu przy
              budce z kebabem, na rowerze bądź innym jednośladzie)
              • kania_marcin Wyjazd, nowa trasa 19.09.07, 12:33
                Dzień Dobry Państwu,

Po prostu piszę jak jest naprawdę, w dniu dzisiejszym wyjeżdżałem z ul.
                Łabędziej w stronę Warszawy, czas: 10.45-10.55. Jak widać wyjazd zajął mi 10
                minut. Ponownie Apeluję do Państwa o cierpliwość, chwilowe utrudnienia
                spowodowane są tak długo oczekiwaną modernizacją ul. Puławskiej. Proszę
                pamiętajmy, że obecnie z ul. Łabędziej korzysta ponad 6 tyś. mieszkańców Naszej
                gminy (Mysiadło i NI). Informuję, że szczegółowy projekt wykonawczy (w tym
                wyjazd z ul.
                Łabędziej oraz ul. Raszyńskiej) dotyczący modernizacji ul. Puławskiej znajduje
                się już od 22 czerwca 2007 r. na mojej stronie internetowej. Obecnie jest
                dostępny w aktualnościach 2007 r. Zapraszam

Od kilku dni w godzinach 6.30-7.30 testuję trasę
                Graniczna/Łabędzia-Mleczarska-Energetyczna-Puławska... cały wyjazd w stronę
                Warszawy zajmuje mi 5-8 minut. Polecam każdemu z Państwa, szybko i sprawnie.
                Dziękuję i pozdrawiam.
                --
                Marcin KANIA
                Radny Gminy Lesznowola
                Serwis Piaseczno i okolice
                • agnieszka.srodowska Re: Wyjazd, nowa trasa 19.09.07, 14:10
                  Prawda jest taka, że 10.45 to nie godziny szczytu więc nie wiem po
                  co Pan to przytacza, trasa Graniczna/Łabędzia-Mleczarska-
                  Energetyczna-Puławska to minimum 3 km, z czego około 2 km to strefa
                  zamieszkania, w której obowiązuje ograniczenie prędkości do 20km/h,
                  czyli samą Mleczarską powinien Pan pokonywać w 6 min + zatrzymanie
                  się na znaku STOP, do tego fragment Granicznej 2 minuty,
                  Energetyczna min.5 minut (3-4 zmiany świateł) i powrót Puławską do
                  krzyżówki z Łabędzia min. 1 minuta - zakładając, że nie stanie Pan
                  na światłach. Daje nam to min.14 minut. Poza tym proponuje Pan
                  objazd ulicą osiedlową dla 6 tysięcy samochodów. Nie wspomniał Pan o
                  tym, że np. dziś na Mleczarskiej zapadła się jezdnia tak, że ulica
                  stała się jednokierunkowa, nie wspomniał Pan o tym, że nie można się
                  w niektórych miejscach wyminąć nawet samochodem osobowym ze względu
                  na ogrodzenia i dziury na poboczu. To ma być szybko i sprawnie??!!
                  Testowanie o godzinie 6.30 jest delikatnie mówiąc mało miarodajne,
                  bo większość osób, które gwałtownie "zaludniają" te tereny a tym
                  samym jeżdżą samochodami sądzę, że pracuje w sektorach raczej "wyżej
                  Płatnych" i raczej nie budżetowych co oznacza, że raczej jeżdżą do
                  pracy na 8.30-9.00 i wracają około 17.00 lub później.
                  A co do projektu, na który do znudzenia powołuje się Pan w licznych
                  wątkach to nie wnosi on cienia nadziei na poprawę sytuacji.
                  • kania_marcin Jest kilka wariantów wyjazdu... 19.09.07, 16:24
                    Szanowna Pani Agnieszko,

Mam prawo do własnej opinii, tym bardziej do jej publicznego wyrażania. Podaję
                    RZECZYWISTY czas mojego codziennego wyjazdu na ul. Puławską (wyjeżdżam w różnych
                    godzinach). Ciągle Pani zapomina, że z ul. Łabędziej obecnie korzysta 6 tyś.
                    mieszkańców naszej gminy. Przecież sami możemy odciążyć na czas modernizacji ul.
                    Puławskiej ul. Łabędzią poprzez: wyjazd do Warszawy od Energetycznej, wyjazd do
                    Warszawy od Łabędziej, wyjazd do Warszawy przez Zgorzałę (ul. Karczunkowska),
                    wyjazd do Warszawy przez Zamienie (Dawidy,Raszyn), wyjazd do Warszawy przez
                    Janczewice.

Wszelkich ustaleń GDDKiA dokonała z Gminą Piaseczno, Policją oraz głównym inż.
                    ruchu.

Dziękuję i pozdrawiam
                    --
                    Marcin KANIA
                    Radny Gminy Lesznowola

ps. ewentualne skargi proszę kierować:

Sprawy związane z organizacją ruchu na ul. Puławskiej koordynuje Wydział
                    Inżynierii Ruchu GDDKiA, Oddział w Warszawie, Naczelnik Wydziału mgr inż.
                    Wojciech Jezierski tel. 870-68-59.
                    e-mail: gbednarczyk@warszawa.gddkia.gov.pl

Centrala Oddziału:
                    tel.: 0 22 810 39 84; 813 33 75, 870 68 27; 870 68 75, fax: (0-22) 810 04 12
                    e-mail: sekretariat@warszawa.gddkia.gov.pl

Biuro Budowy - Piaseczno ul. Puławska 657 tel. 750 53 46, 750 54 48 fax. 750 54 86
                    e-mail: droga79@o2.pl
                    • domitrz Re: Jest kilka wariantów wyjazdu... 19.09.07, 16:48
                      kania_marcin napisał:

> godzinach). Ciągle Pani zapomina, że z ul. Łabędziej obecnie
                      > korzysta 6 tyś. mieszkańców naszej gminy. Przecież sami możemy
                      > odciążyć na czas modernizacji ul. Puławskiej ul. Łabędzią poprzez:

Mam wrażenie, że Pani Agnieszka doskonale sobie zdaje sprawę z
                      sytuacji. Chyba nawet bardziej niż Pan sobie zdaje sprawę i o 6 tyś
                      mieszkańców wspomniała.
                      Po raz 10 pytam Pana Panie Radny, co się zmieni po skończeniu
                      remontu Puławskiej? Nie oczekuję odpowiedzi bo na niewygodne dla
                      Pana pytania nie raczy Pan odpowiadać.

A na marginesie, Pan z GDDKiA pozwolił na ujawnienie jego danych :) ?

Zanim zacznie Pan reklamować Mleczarską jako alternatywę warto
                      zapytać mieszkańców tejże ulicy co o tym sądzą. Nieładnie podrzucać
                      zgniłe jajo oj nie ładnie.
                    • cyperus Re: Jest kilka wariantów wyjazdu... 19.09.07, 22:29
                      Jeszcze Otwock, przez Górę Kalwarię.
                      Niestety na razie jedynym prowizorycznym rozwiązaniem pozostaje przedłużenie
                      zielonej fazy. Tyle, że to i tak nie rozwiązuje problemu 6 TYS. ;-) mieszkańców
                      naszej gminy. Cała odpowiedzialność i wielkie zadanie należy do was, panie i
                      panowie radni, i pani wójt. Od tego jesteście i o tym będziemy pamiętać przy
                      wyborach.
                    • agnieszka.srodowska Re: Jest kilka wariantów wyjazdu... 20.09.07, 09:34
                      Osłabłam wczoraj po Pana wypowiedzi. Objazd przez Raszyn dla ludzi
                      pracujących na Ursynowie, Mokotowie,w Wilanowie, Śródmieściu, na
                      Żoliborzu, Bielanach i całej prawobrzeżnej Warszawie? Gratuluję
                      pomysłu. Objazd do Karczunkowskiej to ponad 8 km i co najmniej 25
                      minut. Co do Energetycznej to już się wypowiedziałam. Po co podaje
                      Pan namiary na te instytucje - czyżby panował w Polsce jakiś ustrój,
                      o którym nie wiem - każdy może zadzwonić do GDDKiA i zmienić
                      przebieg trasy lub zamówić realizację dodatkowego wariantu - piękna
                      wizja (trochę chaotyczna)- ale mam nadzieję, że Pan wie, że od tego
                      są w zależności od zasięgu inwestycji odpowiednie władze. Z drugiej
                      strony nie dziwi mnie to, że podaje Pan te dane - obrazuje to
                      dobitnie - jak pojmuje Pan swoją pracę - wykonajmy telefon, napiszmy
                      pismo, pogadajmy, złóżmy skargę, a że nic z tego nie wyszło - no to
                      cóż tego nie przeskoczę...My Szanowny Panie mamy swoją pracę a Pan
                      ma swoją i proszę ją traktować poważnie. Skoro tak często powołuje
                      się Pan na swoją stronę internetową sugerowałabym aby w "Galerii"
                      znalazły się zdjęcia z inwestycji bądź istotnych wydarzeń z Pana
                      udziałem jako radnego a nie prywatne zdjęcia z infantylnymi
                      komentarzami. Proszę powstrzymać się od kolejnej prywatnej
                      wypowiedzi i sugestii - Szanowny Panie - nas nie interesują Pana
                      doświadczenia i przeżycia - Pan w tej dyskusji bierze udział w
                      zupełnie innym charakterze i radzę to sobie uświadomić zanim ktoś w
                      przykrej dla Pana sytuacji zarzuci banu brak kompetencji.
                      • weir Re: Jest kilka wariantów wyjazdu... 20.09.07, 09:44
                        Zgadzam się z Panią Agnieszką w pełni.
                        Pan Kania rozpisuje te same puste komentarze na innych okolicznych
                        forach.
                        Proszę spojrzeć na forum Mysiadło, gdzie cudowną metodą copy/paste
                        wrzucił ten sam tekst o "CIERPLIWOŚCI - bo niedługo się skońćzy
                        remont Puławskiej".

A co się zmieni po remoncie? Pytanie retoryczne, którego Pan Kania
                        unika.

Pozdrawiam,

Przemek Jabłoński
                      • owrank Re: Jest kilka wariantów wyjazdu... 20.09.07, 12:10
                        > Osłabłam wczoraj po Pana wypowiedzi. Objazd przez Raszyn dla ludzi
                        > pracujących na Ursynowie, Mokotowie,w Wilanowie, Śródmieściu, na
                        > Żoliborzu, Bielanach i całej prawobrzeżnej Warszawie? Gratuluję
                        > pomysłu.

Na Zoliborz, Bilany i całą Pargę Pólnoc szybciej dojedzie się przez
                        Raszyn i dalej np. do Ronda Zesłańców i trasą Prymasa/AK/Toruńską -
                        Do Śródmieścia przez Rondo Zawiszy tez chyba się szybciej dojedzie
                        (ale nigdy tak nie jechałem więć to jest spekulacja)
                        inną kwestią jest odległość, ale jak rozumiem mowa tu o czasie.

Inna sprawa, że na moją wiedzę Pan Marcin Kania nie pracuje na
                        etacie w Warszawie (czyli nie dojeżdża codzinnie na np. 9 rano)
                        także jego odczucia i doświadczenie mogą być inne :) niż osób, które
                        200 razy w roku muszą w korku na Łabędziej postać. Czy sięocno mylę
                        Panie Marcinie ?

Pozdrawiam
                        • kania_marcin Jest kilka wariantów wyjazdu, trzeba tylo chcieć.. 20.09.07, 13:14
                          Szanowni Państwo.

Uprzejmie proszę o uspokojenie emocji, te uwagi są bardzo krzywdzące i nie na
                          miejscu, nerwy są złym doradcą. Wielokrotnie sprawy komunikacyjne Mysiadła i NI
                          były i są poruszane (przez wszystkich Radnych Mysiadła i NI!!!!!) w rozmowach z
                          Panią Wójt, na Komisjach, Referatami Urzędu Gminy Lesznowola, GDDKiA, Gminą
                          Piaseczno i Starostwem Powiatowym. Co ważne za rozmowami idą odpowiednie
                          działania. Np. w dniu 13.09 Pani Wójt uczestniczyła w rozmowach z GDDKiA (nie
                          wspomnę o kierowanych pismach, telefonach i etc.), jest ogromna szansa na
                          dłuższą "podfazę" dla wyjeżdżających z ul. Łabędziej (rozmowy były bardzo
                          obiecujące), po prostu trzeba cierpliwości. Bardzo proszę o dokładne zapoznanie
                          się na stronie internetowej Urzędu Gminy z projektami dróg na terenie gminy, w
                          tym z projektem rozwiązania komunikacji wokół CEiS w Mysiadle. Np. ul. Kwiatowa
                          będzie szersza, podobnie Topolowa, będą ronda. Będzie budowana ul. Agaty
                          (obecnie trwają prace projektowe). Do 2012 r. powstanie Trasa N-S z
                          następującymi węzłami: Lotnisko-Lesznowola-Antoninów-Złotokłos-Tarczyn1-Tarczyn2
                          (wykupy gruntów już ruszają w 2008 r.) , dodatkowo powinna powstać Obwodnica
                          Lesznowoli i Starej Iwicznej (trasa 721, już dziś na Komisji zostały podjęta
                          działania w tej sprawie). Jeżeli Państwo dalej nie wierzycie w poprawę
                          komunikacji to zapraszam do osobistych odwiedzin Referatu Geodezji i Referatu
                          Realizacji Inwestycji. Kierownictwo rzeczowo odpowie na każde pytanie, nawet te
                          trudne. Jestem przekonany, że po rozmowie będziecie Państwo szczęśliwi i
                          zmienicie swoje zdanie.

Dodatkowo proszę ponownie o zapoznanie się bardzo dokładnie z Dziennikiem Ustaw
                          Nr 43 z dnia 14 maja 1999 r. w szczególności
                          polecam Rozporządzenie Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca
                          1999 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi
                          publiczne i ich usytuowanie.

Ul. Puławska jest drogą krajową-tranzytową.

Dziękuję i pozdrawiam
                          --
                          Marcin KANIA
                          • weir Re: Jest kilka wariantów wyjazdu 20.09.07, 15:28
                            Nic się nie dzieje Panie Kania. Mija kolejny rok i nawet w projekcie
                            przebudowy Puławskiej, który jest realizowany z takim hukiem nie
                            uwzględniono zupełnie problemu Łabędziej i Granicznej!!!!!!!

Chce Pan poszerzać Topolową? Jak? Przedtem Pan zburzy "Koszmarek-
                            Myszkę"? Ja wiem przez przed 2012 powstanie trasa NS i ulica Agaty.
                            To są plany, które powstały lata temu.

Jak chcę jakiś działań teraz. Zanim kolejne bloki nie zablokują
                            totalnie Mysiadła i NI.

Co mi z Pana interpelacji. Trzeba skuteczności jaką ma na przykład
                            dyrekcja Auchana - paraliż komunikacyjny w Józefosławiu spowodował,
                            że błyskawnicznie wybudowano drogę przez EKO Mysiadło.

Dlaczego tyle lat czekamy zatem na drogę równoległa do Łabędziej na
                            wyskości JETa. Jest sygnalizacja świetlna, jest skrzyżowanie...
                            Oczekuje po prostu konkretów... a od Pana słyszę BEŁKOT...

Przykro mi.... Mieszkam tutaj od dwóch lat i na początku zacząłem
                            się Pana aktywności przyglądać z dużą nadzieją.
                            Niestety mocno się zawiodłem.

Pozdrawiam,

PJ
                        • domitrz Re: Jest kilka wariantów wyjazdu... 20.09.07, 17:38
                          dabko napisał:

> TAK, wszystkiemu jest winien Marcin Kania!!! Dokopać mu!

a widzisz inną osobę która wszędzie jest, wszystko załatwia i
                          wszystkim się zajmuje? szkoda tylko, że efekt jest... żaden.

a my powinniśmy być cierpliwy bo nadchodzi lepsze... może wystarczy
                          tego wyborczego picu?

w dniu kiedy pan radny zacznie mnie/mieszkańców poważnie traktować i
                          zaprzestanie autopromocji i kampanii do kolejnych wyborów ja
                          przestanę się w ten sposób odnosić do jego wypowiedzi. No i warunek
                          dodatkowy to zapanowanie nad mnożącymi się nickami wielbicieli
                          talentu Pana Radnego (ostatni wypust to 'osiedle.borowki'- pomysł na
                          nick jest chyba stąd, że ja jestem 'Sąsiadem z Borówki' więc można
                          moje krytyczne wypowiedzi zrównoważyć jakimś głosem poparcia z tego
                          samego osiedla).

Pozdrawiam,
                          Janusz
                          • kania_marcin GDDKiA O/Warszawa ul. Mińska 25 ! 20.09.07, 19:17
                            Dobry Wieczór Państwu,

Polecam dokładne zapoznanie się z mapką
                            www.lesznowola.waw.pl/upload/zal%2010%20-%20CEiS.jpg
                            ul. Agaty powstanie na granicy z Ursynowem (obecnie trwają prace projektowe,
                            termin ostatecznej realizacji nie jest jeszcze znany, jest przygotowywanych
                            kilka wariantów) i będzie połączenie z niektórymi ulicami obsługującymi CEiS.
                            ---------------------------------------------------------------------
                            Wydaje mi się, że Pani nie doczytała wszystkiego... Wszelkie strategiczne
                            decyzje w sprawie ul. Puławskiej podejmuje GDDKiA, która nie zgodziła się na
                            proponowany przez Urząd Gminy wyjazd w stronę Warszawy. Wg. GDDKiA modernizacja
                            ul. Puławskiej ma niestety jedynie usprawnić ruch tranzytowy, proszę tutaj nie
                            zapominać o Rozporządzeniu Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2
                            marca 1999 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi
                            publiczne i ich usytuowanie. Ponadto informuję Panią, że wszelkie ustalenia w
                            sprawie organizacji ruchu na skrzyżowaniach Puławska/Łabędzia i
                            Puławska/Raszyńska zostały uzgodnione przez GDDKiA O/Warszawa z Wydziałem Ruchu
                            Drogowego KSP, Naczelnikiem Wydziału Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i
                            Zarządzania Ruchem, Starostwem Powiatowym w Piasecznie, Urzędem Miasta i Gminy
                            Piaseczno.
                            Projekt organizacji ruchu na czas modernizacji ul. Puławskiej na odc. gr. miasta
                            - Energetyczna ETAP V został wykonany przez Przedsiębiorstwo Usług Projektowych.
                            Projekt wykonawczy (opracowanie) "Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku
                            granica Warszawy - skrzyżowanie z ulicą Energetyczną w Piasecznie wraz z
                            bezkolizyjnym połączeniem z centrum handlowym Auchan" został wykonany przez
                            firmę Europrojekt Gdańsk.
                            Wszelkie dodatkowe pytania proszę kierować:

Sprawy związane z organizacją ruchu na ul. Puławskiej koordynuje Wydział
                            Inżynierii Ruchu GDDKiA, Oddział w Warszawie, Naczelnik Wydziału mgr inż.
                            Wojciech Jezierski tel. 022 870-68-59.
                            e-mail: gbednarczyk@warszawa.gddkia.gov.pl

Centrala Oddziału:
                            tel.: 0 22 810 39 84; 813 33 75, 870 68 27; 870 68 75, fax: (0-22) 810 04 12
                            e-mail: sekretariat@warszawa.gddkia.gov.pl

Biuro Budowy - Piaseczno ul. Puławska 657 tel. 750 53 46, 750 54 48 fax. 750 54 86
                            e-mail: droga79@o2.pl

Nie zamierzam wchodzić w kompetencje w/w podmiotów, które są upoważnione do
                            udzielania wszelkich dodatkowych informacji dotyczących modernizacji ul.
                            Puławskiej.
                            Moje posty w tym temacie mają charakter informacyjny!!!!! Staram się Państwu
                            wytłumaczyć jak jest naprawdę, to nie jest moja wina ani obecnych Radnych że
                            jest tak a nie inaczej, wszelkie ustalenia w sprawie ul. Puławskiej zapadły
                            kilka lat temu!!!!! Teraz staramy się aby błędy te zostały naprawione. Na
                            poszczególnych Komisjach starannie pracujemy nad każdym projektem uchwały. Już
                            dziś zapadły ważne decyzje w sprawie usprawnienia komunikacji na terenie Gminy
                            Lesznowola (N-S, Obwodnica). Proszę o zachowanie takich przykrych, kąśliwych
                            uwag dla siebie, staram się i pracuję uczciwie, sprawom Naszej gminy poświęcam
                            24h, wiele wniosków będzie realizowanych a każda indywidualna prośba mieszkańca
                            Mysiadła, Zamienia i Zgorzały skierowana do mnie nie zostaje bez echa, zawsze
                            chętnie służę radą i skuteczną pomocą. Trzeba być ... !, żeby nie widzieć
                            działań Rady Gminy Lesznowola.
                            Szczegółowe mapki skrzyżowań można pobrać z mojej www.
                            Szanowni Państwo zawsze trzeba być optymistą i cierpliwie czekać na ostateczne
                            rozwiązania. Jestem pewien,że po zakończeniu prac projektowych projekty zostaną
                            udostępnione mieszkańcom. Dziękuję i pozdrawiam
                            Marcin KANIA
                            Radny Gminy Lesznowola

ps. także korzystam kilka razy dziennie z ul. Łabędziej
    • cyperus Re: 7:00 od poniedziałku do piątku 08.10.07, 09:58
      Czy ktoś się orientuje jaka jest szansa, żeby wyjeżdżając z
      Raszyńskiej, możliwe było zawracanie na światłach k. policji w
      stronę Warszawy? Oczywiście już po zakończeniu remontu. Chyba
      pozwoliłoby to nieco rozładować wieczny korek na Łabędziej.
      A propos wyjazdu w Puławską:
      Panie Kania, miała być dłuższa faza, miało być sprawniej, podobno
      pani wójt coś tam załatwiła? Gdzie są te efekty? Jak na razie to w
      Puławską wyjeżdza łącznie 9 samochodów, w tym 2 na pomarańczowym i 2
      lub 3 już na czerwonym. Z kolei przejechać z Józefosławia w Łabędzią
      udaje się może 4 samochodom? Wiem, że trzeba sie uzbroić w
      cierpliwość, ale co do tego czasu?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka