Dodaj do ulubionych

jaka piekna sroda! zyje kto?

10.10.12, 10:06

--
prawe oko czarne
Edytor zaawansowany
  • anus-hka 10.10.12, 11:27
    no ja....ale kogo to obchodzi???
  • raduch 10.10.12, 12:08
    Przeziębiłem się więc do dupy z takim życiem.
  • anus-hka 10.10.12, 12:55
    no...jedni mają Matrix a inni anal
  • raduch 10.10.12, 13:41
    Dobra, odwołuję smile Wziąłem dzieciaków ibum, pomyślałem, że skoro one mogą to ja tym bardziej. Nalałem kieliszek, wypiłem bez zakąszania i już mi dobrze.
  • anus-hka 10.10.12, 21:07
    też kiedyś brałam ibum....i pyralgin eee apap.....a ze wziełam to wszystko w krótkim czasie odwieźli mnie na dyżur z tętnem 150....też było bez zakąsznia bo sie nic przez gardło przepchac nie dało wink) zdrówka
  • raduch 11.10.12, 08:50
    Soko spoko, 25g to nawet mniej niż mi ulotka pozwala, zaś ten ciężki kaszel u mnie to głównie premia za paczkę dziennie. wink
  • anus-hka 11.10.12, 19:59
    no tej choroby ibumem nie wyleczysz
  • browanx 11.10.12, 22:27
    ale. aleeee pifem na pewno

--
    Samo Życie
    Fajne Forumsmile
  • raduch 12.10.12, 13:30
    Grzanym. wink A w ogóle to paczka otwarta w poniedziałek dziś jeszcze prawie pełna...
  • baba_krk 14.10.12, 12:06
    Raduch Łobuzie, ja zaraz będę świętować 2,5 roku od otwarcia ostatniej paczki wink Polecam!
    --
    sé que te excita pensar hasta donde llegaré
  • messer3009 16.10.12, 15:23
    aha, czyli 2 sztuki zyjasmile
    ja mam kaszel od 2 tygodni, nikogo w rodzinie to nie interesuje, sam do lekarza nie pojde, z reszta kiedy? do fryzjera 2. miesiac nie dotarlem.

--
    prawe oko czarne
  • anus-hka 16.10.12, 17:22
    a mnie pierdykneło w kregosłupie i nie moge ruszac podwoziem
  • vandikia 19.10.12, 23:49
    pamiętacie jak paliłam? ileś lat 1,5 paczki dziennie, paliłam nawet jak wstawałam w nocy do toalety
    a teraz, że sprawdzę na jabłuszkowie, bo od dawna sama nie liczę.. 502 dni bez - rok i ponad 4 miesiące smile

także dołączam się do chwalenia smile
  • vandikia 19.10.12, 23:49
    aha.. Ania - gratulacje smile)
  • raduch 20.10.12, 15:17
    A ja widzisz, nie mam powodów do chwalenia się. Nieprawdopodobne, ale jednak - dzieć mnie zapaleniem oskrzeli zaraził. W tym stanie nie da się, uciekam przed każdym silniejszym zapachem nawet, co dopiero się dymem zaciągnąć... Więc to raczej fajki mnie rzuciły niż na odwrót? big_grin
  • anus-hka 22.10.12, 22:27
    Twoje ciało czuje wstręt do papierosów bo jest niedysponowane...kiedy choroba minie mózg sie upomni ...ale lepiej zeby nie co nie??
  • raduch 31.10.12, 14:34
    Ano nie smile Na to wygląda, że wstępuję do klubu niepalących. smile
    To niby przeziębienie sprzed 3 tygodni okazało się zapaleniem oskrzeli podłapanym od dziecia. Żeby było śmieszniej 1 seria antybiotyku okazała się chybiona. Bakterii się u mnie spodobało i przeszła w atypowe zapalenie płuc. Kończę drugą serię i dopiero jest lepiej. A że o zaciągnięciu się dymkiem nie ma mowy, bo zwyczajnie boli, to nawet nie zauważyłem kiedy mi minął tzw głód nikotynowy. No to się już więcej nie będę wygłupiał, co nie?
  • messer3009 02.11.12, 14:05
    eeeeeetam (do wszystkich) - nie pal umrzesz zdrowszy. rozumiem motywacje ekonomiczna, ale ta smiertelnosc od papierosow to lekka przesada. znam ludzi wielu palacych "cale zycie" i daja rade, a moj kolega mial kolege, ktory walnal na raka pluc w wieku 21 lat (nie palil, nie pil, sporty uprawial - i klops...). mocno przesadzone, trzebaby 3 paczki popularnych dziennie jarac, zeby faktycznie sobie zycie skrocic. no wiem, troche przesadzamsmile a to tak, zeby dyskusje wywolacsmile

--
    prawe oko czarne
  • raduch 02.11.12, 19:44
    Oj, to ja wiem. Było 2 braci bliźniaków, jeden i pił i palił i dożył setki w dobrym zdrowiu. Drugi - wzorowy abstynent, ale jak miał 13 to wpadł do studni i się utopił. wink
    Po prostu wcześniej czy później dopada człeka ta refleksja: ja pierdziu, właściwie to po co mi te faje?! A że u mnie to wyszło niejako przy okazji, bo bolało, to skorzystałem. Palenie w ogóle niezbyt mądre jest, ale już jaranie na siłę, mimo że boli to by było dopiero durnieńkie, co nie?
  • vandikia 05.11.12, 15:41
    ja czułam bardzo wyraźnie od pewnego momentu skutki palenia
    głównie zmęczenie i zaburzenia rytmu serca
    teraz wiem, że to przez fajury, bo odkąd rzuciłam zeszłam z ponad 2 tysi złych uderzeń serca do 10 na dobę - które kwalifikują się jako "w zasadzie można uznać za normę u dorosłego człowieka"
    a ponad 2 tysiące kwalifikowało mnie niemal do zabiegu (jeszcze trochę bym "popracowała z fajurkami" i bym się doczekała)

motywacja ekonomiczna przy tym to pikuś
  • raduch 06.11.12, 10:51
    A ja chyba rozumiem o co Messerowi szło. A co, jeśli nie odczuwamy żadnych negatywnych skutków? Przecież trochę zdrowszy nie może oznaczać nieśmiertelny. wink
    Było tak, że rodzinny zdiagnozował nietrafiony antybiotyk w piątek. Skoro tak to wolał odesłać mnie do przychodni przyszpitalnej. Tam sobie fajnie i miło parle parle z panią ordynator. Ni z tego ni z owego zakłada mi ten mierniczek i robi wielkie oczy: przy zapaleniu płuc saturacja 94%?! Piszę receptę i niech pan jedzie do domu.
  • messer3009 21.12.12, 11:43
    o to to!

--
    prawe oko czarne
  • raduch 21.12.12, 19:47
    Coś jak głosi artysta Nowicki? Bez sensu i marnotrawstwo, by zdrowe organy trafiły do piachu. wink
  • kukorica.aratas 08.11.12, 22:51
    A mnie nie pomogło. suspicious
    Nic mi nie było, kiedy jarałem, nic mi nie jest, jak przestałem.

Teraz żałuję. tongue_out

--
    Puci, puci, śliczna dziewczynko. Idziemy bronić wolności.
  • baba_krk 10.11.12, 18:22
    ja poza kilkoma kg na plusie też nie widzę jakiejś ogromnej różnicy suspicious
    --
  • kukorica.aratas 10.11.12, 23:47
    Gdyż mam tylko jeden. Na więcej na raz mnie nie stać, kryzys. tongue_out

> ja poza kilkoma kg na plusie też nie widzę jakiejś ogromnej różnicy suspicious

Już samo to stwierdzenie jest ogromną różnicą - kiedyś modliłaś się o te kilogramy. No to przyszły, i co? I nic? Buster Keaton? tongue_out

--
    piesek
  • baba_krk 10.11.12, 18:20

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.