Dodaj do ulubionych

majonez wegański

21.04.15, 08:57
Polecam wszystkim, którzy szukają pysznego majonezu bez jajek. Po dodaniu czosnku wychodzi cudowny sos czosnkowy na bazie majonezu. Ja używam do frytek, do sałatek, do różnego rodzaju wrapów jest uniwersalny i pyszny.

www.olgasmile.com/majonez-najlepszy.html
Edytor zaawansowany
  • zarmak 03.09.15, 12:02
    Robiłem i faktycznie jest bardzo smaczny. Natomiast zupełnie nie wyszedł mi majonez ze słonecznika - w ostateczności przerobiony został na pastę do chleba z ziołami i w tej formie jest ok.
  • kent88dan 26.01.16, 13:10
    Mi też ze słonecznika taki średni wychodzi, natomiast ze śmietany sojowej idealny!
  • kosmotynka 08.02.16, 13:49
    Nigdy nie próbowałam takiego majonezu. Będę musiała sprawdzić ten przepis, tym bardziej, że lubię propozycje Olgi Smile.
  • mama_lidia 09.02.16, 21:34
    Z soją też nie ma co przesadzać, ale to mleko z którego się robi ten majonez ma 11% soi więc nie jest tak źle. Dobra alternatywa, jeśli się ma obawy o surowe jaja, ja wolę taki majonez.
  • znana.jako.ggigus 13.02.16, 11:49
    przecież są inne mleak roślinne.
    Mnie tylko dziwi szybkość, ja potrzebuję godzinę ubijania. Majonez z jajkiem też trzeba długo ubijać.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • vvrotka 09.05.16, 18:49
    Nie zrobisz z innego mleka, tylko z sojowego.
  • znana.jako.ggigus 09.05.16, 19:54
    Zrobisz, zrobisz. A ubijam nadal o wiele dłużej.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • aambiwalentny 16.11.16, 11:26
    no chyba żartujecie sobie
  • kosmotynka 14.12.16, 09:50
    W końcu zabrałam się za ten majonez. Wyszedł dobry, ale wolę zwykły.
  • madzik2505 01.03.17, 10:16
    Nie wiedziałąm ze bez jajek tez da sie zrobic majonez :) Czego to ludzie nie wymysla.
  • fabiuli 07.12.17, 10:06
    hej
  • asiek_ka 30.03.18, 15:24
    Tu też jest sporo fajnych przepisów na taki majonez :) kobietamag.pl/weganski-majonez/
  • ambar.bydgoszcz.pl 16.07.18, 13:00
    Żadnego majonezu :O

--
    Miłośnik kuchni wegańskiej
    ambar.bydgoszcz.pl/
  • ewelinka201 07.09.18, 09:48
    Nie próbowałam tego przepisu,ale mam swój i na razie go nie zmieniam

Potrzebujecie do niego serka wiejskiego i sprawnego blendera :) reszta to przyprawy
    Proporcje i pełen przepis na dietetyczny majonez znajdziecie na positiveat.pl
    positiveat.pl/dietetyczny-majonez/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.