Dodaj do ulubionych

Jakie dania dla wegetarianina na weselu ?

21.06.15, 23:12
Bardzo proszę o propozycje dań weselnych dla osoby nie jedzącej mięsa ? Jakby jakieś przepisy chciało się komuś wstawić byłoby super. Poazdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 22.06.15, 14:25
    W zeszłym roku u koleżanki na weselu dostałam m.in. zupę krem brokułową, zupę borowikową, panierowany ser z żurawiną, placki ziemniaczne z serem, kotlety warzywne z ziemniakami i surówkami, reszty nie pamiętam, ale sprawdzą się też inne zupy, choćby barszczyk czerwony z krokietem z kapustą i grzybami albo flaczki z boczniaka. Może też jakieś kopytka z sosem warzywnym albo grzybowym? Knedle z owocami? Pierogi?
    --
    smakowite.com/
    www.clasesdepolaco.pl/
  • 23.06.15, 02:33
    A proszę bardzo:
    www.takeitizzy.pl/kruche-babeczki-z-pieczarkami/
    www.takeitizzy.pl/paszteciki-z-kapusta-kiszona-i-pieczarkami/
    www.takeitizzy.pl/imprezowe-pomidory-z-sosem-koperkowo-czosnkowym/
    www.takeitizzy.pl/krem-orzechowo-kalafiorowy/
    Pozdrawiam :)
    --
    www.takeitizzy.pl/
  • 24.06.15, 10:58
    Ja te jak poprzednik uważam, ze kotleciki z warzyw lub kotlety mielone z orzechów włoskich. Na prawdę dobre :)

--
    Delektuj się smakami!

ffstore.pl
  • 28.06.15, 09:40
    tysiacsmakow.blogspot.com
  • 26.07.15, 14:14
    Bardzo wszystkim dziekuję za pomoc. Przepisy ciekawe, więc napewno wypróbuję.
  • 28.07.15, 13:32
    Czy firmy cateringowe obsługujące wesela mają w swojej ofercie menu wegetariańskie? Czy trzeba na własną rękę organizować jedzenie dla wege-gości?
  • 03.09.15, 11:58
    Ja ostatnio będąc na weselu przyjaciół powiedziałem obsłudze, że nie dziękuję za wszystkie dania mięsne i z produktami odzwierzęcymi, i że jeśli będą mieli jakieś warzywa, sałatki itp to bardzo chętnie. Kucharz przygotował mi takie wegańskie pyszności jakich w domu sam nigdy bym nie zrobił. Generalnie grilowane warzywa ale doskonale przyprawione. Oprócz tego weganin może zjeść na takim weselu frytki, ziemniaki, sałatki - byleby nie polewać tego masłem czy innymi sosami (można dać je obok dla reszty osób)
  • 19.01.16, 14:46
    Ja się nie raz spotkałam z praktyką zamawiania sushi, np. z www.sushi-tokyo.pl/ na wesela. Oczywiście część z rybami i owocami można, inne typowe wege :) W sumie to fajna i ciekawa opcja, żeby samych sałatek nie jeść :P
  • 25.01.16, 21:26
    Halo! Wegetarianie nie jedzą ani sushi, ani ryb i owoców morza! Z vege pozdrowieniem :-)
  • 26.01.16, 13:07
    Ja jestem weganką i zostałam pysznie ugoszczona na weselu koleżanki - zupa z warzyw (jakiś krem, wystarczy ugotować warzywa, dodać przypraw i zblendować), później były grilowane warzywa (bakłażan, cukinia, pomidory z ziołami prowansalskimi) i na kolejne dania właściwie było to samo ale i tak byłam w szoku, ze ktoś o mnie tak pomyślał. No i jeszcze zawsze dodatki mogą być wspólne - ziemniaki (tylko bez masła) czy tam jakiś ryż/kasza/
  • 01.10.17, 10:25
    W tej chwili jest duża moda na wege i bez problemu można znaleźć sporo przepisów w Internecie :) Ja korzystam ze strony ugotujmycoś :) Naprawdę fajny wybór przepisów, do tego bardzo urozmaicony
  • 10.10.17, 08:08
    Może cukinia z farszem?, Barszcz czerwony z krokietem z farszem ziemniaczanym, kotlety sojowe, falafele, w sumie jest bardzo dużo rodzajów kotlecików z warzyw, placki z marchewki - super przekąska

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.