Dodaj do ulubionych

Polecany sklep internetowy ze zdrowa żywnością

11.05.17, 13:10
Cześć!
Mam do was pytanie poszukuje dobrego sklepu internetowego z produktami dobrej jakości i zdrowymi. Ktoś może jakiś polecić?
Edytor zaawansowany
  • 11.05.17, 15:27
    Wykopcie sobie stąd spamera zanim ktoś zmarnuje u niego choćby złotówkę.

forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=kowalski.lukasz1992&title=&forum=
  • 15.05.17, 22:16
    Żadnych zdrowych produktów! Tylko słodycze i mięsiwa! Od zdrowych produktów tylko krok do wiary w medycynę naturalną :D Polecam: rozkminytiny.pl/czystek-czy-antybiotyk-czyli-o-medycynie-alternatywnej/ ;)
  • 19.05.17, 20:53
    Czasem kupuje na dobrekonopie.pl. Niedawno kupilem smarowidlo z konopi i orzechow. Dobre, zjadlem z plackami.
  • 05.06.17, 11:32
    Też kupiłam kiedyś konopie. Ale ja je znalazłam na jakimś bio bazarze.
  • 17.06.17, 10:34
    Ziarno konopi (chyba 12 zl/kg) kupuje w zwyklym sklepie z np. ziarnami i ziolami, na bazarze u mnie w miasteczku. Trzymam te ziarna w sloiku, i czasem do posilku biore se kilka lyzeczek.
  • 05.10.17, 13:45
    Łuskane ziarna konopi też są dobre, tylko droższe.
  • 06.06.17, 22:48
    A znacie sklep Ekogram Ja odkryłam ich stosunkowo niedawno, bo szukałam pasty z kokosa. Mają sporo fajnych rzeczy, ale właśnie między innymi pasta kokosowa to jest co, co uwielbiam i pokochałam całym sercem! :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.