Dodaj do ulubionych

Coraz mniej turystów nad polskim morzem?

09.07.12, 08:51
Sytuacji nie ratuje pogoda: wczoraj na nadbałtyckich plażach było słonecznie i gorąco, temperatura wody dochodziła do 20 stopni Celsjusza. Mimo to w niemal każdej nadmorskiej miejscowości można od ręki znaleźć wolny pokój po cenie takiej samej jak w ubiegłym roku albo nawet niższej.
metromsn.gazeta.pl/Portfel/1,126512,12094108,Pustki_na_plazy__Coraz_mniej_turystow_nad_polskim.html
--
[url=http://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html]W życiu wszystko jest pożyczone[/url]
Edytor zaawansowany
 • dreamywind 28.05.13, 22:05
  To dlatego, że powstało bardzo dużo nowych kwater. Wielkie domy wyrastają jak grzyby po deszczu. Jak kiedyś było mniej kwater, to wydaje mi się, że był też lepszy standard. Teraz wszyscy lecą na ilość i chcą mieć jak najwięcej turystów i zarobić jak najwięcej. Tymczasem goście często zastają warunki nie zgodne z ich oczekiwaniami albo np fotografiami na stronie. Cóż - albo jest tak dużo kwater, że każdy znajdzie coś dla siebie, albo po prostu pogoda, warunki, czy kwoty, które muszą wydać odstraszają turystów. Ponadto teraz ludzie wolą mieć wszystko "podane pod nos" dlatego wybierają zamknięte obiekty typu spa, hotel itp,gdzie wszystko mają na miejscu, a na plażę może wyjdą raz na cały urlop. Wiadomo, że to kosztuje. Z drugiej strony mamy ludzi, którzy chcieliby mieć luksusy za bardzo niską cenę, z reguły dzwonią z zapytaniem o pokój i lamentują w słuchawkę "dlaczego tak drogo!, za rogiem mam taniej" hm tyle że to "za rogiem" może być namiot na jakiejś nieogrodzonej działce, bez toalety. Tak wtedy jest taniej.
  Miejmy nadzieję, że w naszych nadmorskich kurortach będzie coraz lepiej, a ludzie docenią walory naszego pomorzasmile
 • sibeliuss 27.06.13, 08:10
  Z drugiej strony kiedyś przedpłacało się pobyt, teraz najlepiej jechać w ciemno - jak Ci coś nie pasuje to dziękujesz i idziesz w inne miejsce.
  --
  [url=http://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html]W życiu wszystko jest pożyczone[/url]
 • morfeusz_1 16.07.13, 10:01

  Fakt psy dupami zaczynają szczekać ...
  Krótka zajawka z Helu - wszystkie ulice oparkomatowane, zakazy wjazdu , tam gdzie nie ma parkometrów parkingi prywatne , wjazd samochodem dla turysty grozi kalectwem - 2,5 - 3,00 zyla za godzinkę
  Fokarium wjazd w ubiegłych latach 2 zyla od osoby w tym roku 5 zyla , a co ... kryzys mamy czy nie ...
  Mało osób ceny z kosmosu
  Jastrzębia to nie ta Jastrzębia pozamierało życie rozrywkowe, 50 % kramów przeniosła się no może do Jastarni bo tam jeszcze fajnie jest poza tym kicha...
  Można olać ten olej i chyba tak będzie niech się burmistrz Helu bawi sam a najlepiej wrzucić go jako 7 kowboja do fokarium - dla otrzeźwienia nie tędy droga.

  Skracam więc pobyt do tygodnia i spieprzam na mazury
  --
  [url=http://www.youtube.com/watch?v=QhSUITnplpU&feature=channel_video_title]Jestem Morfi i jestem z Polski[/url]
  [url=http://www.youtube.com/watch?v=8tj9YqlQ7es]Hosti Pectus Cor Amico![/url]
 • morzebaltyckie2013 10.09.13, 21:10
  nie ma to jak
  www.pobytnadmorzem.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka