Dodaj do ulubionych

Lemon Park czy ktos tam był?

26.05.14, 17:31
Witam, na grupon.pl jest oferta na pobyt wakacyjny którym jestem zainteresowana, ale nie można się tam dodzwonić i sprawdzić wolne terminy, nie odbieraja telefonów, a pieniadze trzeba wpłacic z góry, dla mnie to trochę strach wpłacic 1800zl nie wiedzac czy wogóle jest miejsce ....
Edytor zaawansowany
  • citimedia 24.07.14, 17:12
    Byłem na drugim turnusie lipiec 2014r Załuje że nie sprawdziłem opinii z 2013r. Totalny syf. Z trzech klatek schodowych dwie nieczynne . Z 3 dróg ewakuacyjnych czynne 2 – pozostale w remoncie. Kable elektryczne wystają ze scian. Brak ciepłej wody od 18 do 10 rano (obsługa zwala wine na miasto ze za mało dostarczają) Brud na stołówce i kolejki (nawet wrzatku na herbatę czasami brakowalo) Trawa i bluszcze plastikowe. Zadna z wind nie czyna od poczatku (ja byłem w drugim turnusie) Brak firanek w pokojach. Brak mebli w pokojach (szafki choiazby)Oswietlenie pokoju : dwa kinkiety i już Oswietlenia górnego brak.
    Zglosilem zapchany kibel – serwis nie dotarł do konca mojego pobytu. Łazienka to plastikowy moduł z fabryki domów w ktorej woda cieknie z prysznica 30 sek po czym trzeba nacisnąc powtornie. Totalny odpał to pizza co dzien na obiad z kartonika. Osoby co chca kupic groupona to sciemniacze – raczej sponsorowani przez prezesa G.
  • ikar1 05.08.14, 09:29
    jest sporo niedorobek ale tragedii nie ma, woda w basenach ciepla, jak jedziesz z dzieciakami to te beda sie napewno swietnie bawic, problemem na turnusie 19.07-26.07 byly sniadania, najpierw tragedia potem sie poprawilo i nawet platki na mleku dla dzieci byly, co do lunch, traktuj to jak przekaske, zapiekanka, mini pizza wielkosci dloni lub kielbaska ale obiady i tak je sie na miescie wiec jak zjesz kielbache o 13 to potem spokojnie wieczorem idziesz na obiadokolacje i jest ok, miejsce fajne jak jest pogoda bo jak nie ma to nawet nie wysuszysz sobie recznikow nigdzie (grzejnik elektryczny jest w lazience ale nie ma gniazdek 230v - polecam zabrac dluuuugi przedluzacz i po klopocie)w pokojach malutka szafka z poleczkami ale dla rodziny 2+2 zdecydowanie za malo, telewizor 32 cale z tv naziemna, woda na przycisk (co 15 sekund musisz naciskac zeby leciala) windy nie dzialaja, internet tylko kolo recepcji, generalnie znosnie ale jakby sprzatali chociaz ze 2 razy na tydzien i poprawili jedzenie to zdecydowanie nic lepszego w tej cenie na wczasy z dzieciakami nie znajdziesz (my bylismy z 5,5 rocznycm chlopakiem)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka