Dodaj do ulubionych

napędy do bram

17.01.17, 14:28
trudne warunki pogodowe czasem przysparzają problemów napędom do bram. Proponuję profesjonalny, certyfikowany serwis: 508 051 186, www.pik.biz.pl
Edytor zaawansowany
  • nuntio777 27.04.17, 21:14
    Myślę, że warto wspomnieć, że sam napęd też ma wpływ na to jak zniesie warunki pogodowe. Bo np. napęd do bram przesuwnych Deimos 600 Ultra, ma ograniczniki magnetyczne i to bardzo ułatwia korzystanie w trudnych warunkach pogodowych.
  • sabbine_25 09.05.17, 11:52
    A proszę o opinie, jak żywotność tego siłownika? Z tego co wiem takie bramy potrafią być bardzo duże i dużo ważyć. Taki siłownik sobie poradzi?
  • lo.ri 10.05.17, 10:00
    Jak znasz wagę bramy to na stronie BFT jest tabelka w której można dobrać optymalny napęd.
  • nuntio777 29.06.17, 18:23
    Do tego trzeba dodać, że liczba planowanych cykli/dobę również ma spore znaczenie i warto nawet tę liczbę podwoić i pod te wymagania szukać napędu. Tak samo zresztą jak to ma miejsce w przypadku wagi - oprócz niej jeszcze spory opór może stawiać niekorzystny wiatr i też warto mieć to na uwadze. smile
  • sabbine_25 30.06.17, 15:23
    nuntio777 napisał(a):

> Do tego trzeba dodać, że liczba planowanych cykli/dobę również ma spore znaczen
    > ie i warto nawet tę liczbę podwoić i pod te wymagania szukać napędu. Tak samo z
    > resztą jak to ma miejsce w przypadku wagi - oprócz niej jeszcze spory opór może
    > stawiać niekorzystny wiatr i też warto mieć to na uwadze. smile

To który konkretnie siłownik polecasz?
  • lo.ri 25.07.17, 12:45
    Żeby polecić konkretny siłownik trzeba znać wymiary , ciężar i ilość cykli na dobę. bez tego nie mozna konkretnie okreslić jaki siłownik jest ci potrzebny. Jezeli chodzi o markę to mogę z czystym sumieniem polecić BFT. Wybór konkretnego modelu zależy od ciebie. Zawsze trzeba sie jednak kierować najwyższym parametrem. Czy to ciężar, długość bramy czy ilość cykli. Bez tego ciężk0 dobrać odpowiedni siłownik
  • nuntio777 20.08.17, 19:40
    No właśnie, bo w BFT nie ma tak prosto - czyli Deimos 600 to nie znaczy, że brama do aż 600 kg. Parametry określane są na stronie producenta, ale nie jest to jakiś skomplikowany wzór. Właściwie to do wagi bramy należy dodać te 20-30% i mamy już wynik, jaki napęd powinien mieć udźwig. Nic trudnego. smile
  • renata-lisieca 08.11.17, 13:58
    Czasem tak, ale odkąd mam bramę z somati-system.pl /to nie mam takiego problemu, nic się nie zacina, a nawet gdyby to jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka