17.10.11, 21:00
witam..drodzy sasiedzi czy u was tez tak wieje z okien???..jesli tak to jak rozwiazaliscie ten problem..czy okna lipne??..pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 18.10.11, 21:03
    Witam. Ostatnio dowiedziałem się, że w naszych oknach przestawia się okucia na zimę. Trzeba w każdym oknie i w drzwiach balkonowych przy użyciu klucza "ampulowego" przekręcić okrągłe okucie grubszym nacięciem do uszczelki gumowej. Powoduje to, że okna i drzwi bardziej dochodzą do futryn.

Pozdrawiam
  • 18.10.11, 23:49
    Nie wiem z których jesteście etapów, bo tu gdzie mieszkam okna są jeszcze na gwarancji i w najbliższy weekend z niej skorzystam. Po badaniach kamerą termowizyjną, panowie sprawdzili również okna i okazało się, że kotwy nie są wpuszczone w ścianę, a okno jedynie zapiankowane (WTF!?!?!). Wieje z tego okna jak cholera, zobaczymy jak będzie po wymianie. Dodam, że w zeszłym sezonie zimowym również zgłaszałem problem z oknem w kuchni, był facio, "wyregulował", jednak problem nie zniknął...
  • 18.08.17, 10:17
    Myślę, że trafiłaś w sedno - okna lipne ;p U nas są okna z RES DOMU i nic nie wieje. Wymienialiśmy jakieś dwa lata temu, mieli wtedy w rzeszowskim punkcie fajne ceny, teraz nie wiem jak się to przedstawia, ale wrzucam link do strony z kontaktem, jeśli nadal jesteś zainteresowana to możesz zapytać: www.res-dom.pl/okna
  • 29.09.17, 15:41
    Okna lipne, bo pewnie jedno szybowe i nie są energooszczędne. Czytałem tu modom-nieruchomosci.pl/ , że okna z dwoma szybami szybciej wytracają ciepło i rzeczywiście można czuc powiewy wiatru. Moze wystarczy je uszczelnić?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.