Dodaj do ulubionych

kupujemy/sprzedajemy nieruchomości.

25.10.17, 22:43
Witam Państwa.

Chciałbym przedstawić i zaproponować wszystkim moje specjalne usługi doradcy, pośrednika w obrocie nieruchomościami. Nie jestem i nie działam jak każda, zwykła agencja nastawiona tylko na zysk i przemiał klientów, dla tego działam sam, każdy klient jest dla mnie wyjątkowy, bo wiem, że jeśli wszyscy będą ze mnie zadowoleni, to z przyjemnością polecą moje usługi, a to z poleceń mam 90% klientów.

Na czym polega moja usługa?
Sprzedajecie lub kupujecie swoje wymarzone mieszkanie, dom, działkę lub każdą inną nieruchomość i niezbyt pewnie czujecie się w zawiłościach prawnych z tym związanych. Nie jesteście pewni czy wszystko z daną nieruchomością jest OK, nie macie pewności jakie dokumenty są potrzebne i gdzie je uzyskać, albo najzwyczajniej nie macie czasu chodzić po urzędach, notariuszach, nie chce się Wam...i po to jestem ja. Prawie 10 ostatnich lat przepracowałem w jednej z największych agencji w naszym kraju wielokrotnie zdobywając tytuł doradcy roku, przeprowadziłem kilkaset transakcji. Wielokrotnie sprawy wydawały sie beznadziejne, ale dzięki doświadczeniu i "znajomościach" w urzędach, każdą transakcję udało się pozytywnie doprowadzić do końca. Proszę nie wziąć moich słów za przechwałki, ale dzięki wielu latom pracy w zawodzie, wiem co i gdzie trzeba załatwić, wiem do których drzwi trzeba zastukać, żeby sprawy były załatwione "bez zbędnej zwłoki" i żeby w ogóle były załatwione.

Jak to wygląda?
KUPUJĄCY.
Chcecie Państwo kupić swoją wymarzoną nieruchomość, wydać oszczędności życia, lub związać się kredytem na całe życie, przyznacie, że to nie zwykły zakup nowej kurtki. Macie wybrane kilka nieruchomości, które Was interesują, kontaktujecie się ze mną. Jedziemy razem na prezentację tych mieszkań, pomagam chłodnym okiem znaleźć wszystkie wady i zalety, sprawdzam poprawność dokumentów, mogę sprawdzić sprzedających, czy nie mają brzydkiej przeszłości (mam możliwość sprawdzenia każdego na policji). Gdy już wybierzemy nieruchomość, pomagam wytargować najlepszą cenę, najlepsze warunki, następnie sporządzam umowę przedwstępną cywilnoprawną, lub umawiam nas na umowę u zaprzyjaźnionego i sprawdzonego notariusza. Załatwiam wszystkie dokumenty potrzebne do zakupu danej nieruchomości, pomagam również w uzyskaniu kredytu, mam zaprzyjaźnionego doradcę kredytowego, wysokiej klasy specjalistę, który pomaga uzyskać kredyt w każdym banku na rynku. Po finalizacji transakcji, załatwiam wszystkie sprawy w urzędach i sądzie związane z przepisaniem nieruchomości oraz przygotowuje potrzebne protokoły do przepisania medii. Państwo przychodzicie tylko na umowy, akty i po odbiór kluczy, reszta jest na mojej głowie.
Proszę się nie bać nieruchomości z obciążonymi hipotekami, lub innymi zawiłościami, wyjaśnię jak bezpiecznie kupić każdą nieruchomość. Oczywiście jeśli sprawa okaże się niemożliwa do wyprostowania, to poszukamy innej. Nie pozwolę, żeby ktoś z moich klientów stracił choćby złotówkę.

SPRZEDAJĄCY.
1. Jeśli dopiero decydujecie się na wystawienie swojej nieruchomości do sprzedaży, to podpowiem jak to zrobić najefektywniej, jak przyszykować nieruchomość, gdzie ją wystawić, ogłosić. Mam swój wysokiej klasy aparat, mogę zrobić jak najlepsze zdjęcia, a nawet wystawić mieszkanie za Państwa na najczęściej odwiedzanych przez poszukujących portalach. Jeśli macie Państwo obawy o dokumenty swojej nieruchomości, lub wiecie, że jakieś sprawy należy wyprostować, również mogę się tym zająć. Wiele razy "czyściłem" dokumenty z wpisami komorników, wpisami sądowymi lub z innymi niezgodnościami. Oczywiście pod warunkiem, że nie ma faktycznych zadłużeń lub innych obciążeń.
2. Jeśli już macie klienta na swoją nieruchomość, ale nie macie czasu, lub nie wiecie jak się za to zabrać, macie pewne obawy, żeby nie stracić nieruchomości i niemałych pieniędzy, nie jesteście pewni jakie dokumenty są Wam potrzebne, to wystarczy wziąć mnie do pomocy. Przeprowadzę całą transakcję, zdobędę wszystkie potrzebne dokumenty, do każdego rodzaju nieruchomości są potrzebne inne dokumenty, a od niedawna rządzący wprowadzili nowe regulacje i zwiększyła się papierologia.. Na niektóre trzeba czekać czasami do dwóch miesięcy. Dzięki mojemu doświadczeniu każdy dokument jestem w stanie zdobyć w kilka dni, wiem do której Pani Krysi muszę pójść, żeby nasza sprawa została załatwiona priorytetowo. Mogę na specjalne życzenie sprawdzić każdego potencjalnego kupującego, czy nie ma jakiejś brzydkiej przeszłości, czy nie jest zwykłym oszustem. Pomagam uzyskać jak najwyższą cenę, proszę mi wierzyć, wiem jak rozmawiać z klientami i umiem rozpoznać, gdy ktoś chce kupić, a nie tylko pooglądać lub porównać z innymi nieruchomościami. Następnie, gdy już mamy wszystko umówione z kupującymi, przygotowuję umowę przedwstępną lub akt w zaprzyjaźnionej i sprawdzonej kancelarii notarialnej. Dopilnuję, żeby Państwo na pewno uzyskali pieniądze za swoją nieruchomość, następnie załatwiam wszystkie sprawy w urzędach i sądzie związane z przepisaniem nieruchomości, a na koniec przygotowuję protokoły potrzebne do przepisania medii i przekazanie kluczy.

Mam nadzieję, że wszystko dokładnie opisałem, zawsze możecie do mnie zadzwonić i porozmawiać, dopytać jak to wszystko wygląda. Możecie również napisać na mój adres mailowy krzysiekdawcewicz@gmail.com opisać swoją transakcję, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie zrobić, żeby wszystko dobrze się skończyło.
Jeśli martwicie się o koszty, o wysokość mojego wynagrodzenia, to niepotrzebnie. Nie wezmę 3-4 procent jak większość agencji, zawsze możemy się jakoś porozumieć i gwarantuję, że jeśli na koniec nie będziecie zadowoleni z mojej pracy, to nie wezmę nawet złotówki.
Proszę mi wierzyć, że sprzedaż lub kupno nieruchomości do pole do popisu dla oszustów, mógłbym przez kilka godzin opowiadać jak działają oszuści i na co są narażeni niczego nieświadomi, uczciwi ludzie. Ja jestem od tego, żebyście spali spokojnie i nie stracili swoich pieniędzy.
Zapraszam do kontaktu.
Tel. 574 791 799
Krzysztof.
Edytor zaawansowany
  • 19.11.17, 16:41
    Jeśli potrzebujesz szybkiego rozwiązania problemu prawnego, napisz do nas! Wejdź na stronę www.drogowskazprawny.pl i skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij wiadomość pod adres kontakt@drogowskazprawny.pl. Chętnie wyjaśnimy problematyczne kwestie, pomożemy napisać stosowne pisma, pokierujemy krok po kroku, jak najszybciej poradzić sobie z tym lub innym problemem natury prawnej. Każda porada prawna to tylko 49 zł netto. Pomogliśmy już wielu, chętnie pomożemy i Tobie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.