Dodaj do ulubionych

podwojne obywatelstwo

03.06.13, 22:33
Moja zona jest obywatelka Bialorusi od jakiegoś czasu ma już i polski paszport białoruskiego obywatelstwa z powodu roznych spraw zrzekać się nie chce niestety w najbliższym czasie będziemy musieli udac się do ambasady na wiertnicza z doświadczenia spodziewam się ze jak zona da białoruski paszport padnie pytanie na jakiej podstawie znajdujecie się w Polsce bo nie znajda ani wizy ani karty przecież nie przyzna się ze na podstawie polskiego paszportu bo z tego co slyszalem kaza zrzec się białoruskiego czy to prawda?ktos to przerabial?sprawa jest powazna proszę o odpowiedzi tych którzy cos wiedza o takiej sytuacji
Edytor zaawansowany
  • 16.08.13, 07:48
    witam.czy możesz mi podać do siebie numer bo mam podobny problem,i chciałbym porozmawiać.pozdrawiam.Dawid
  • 07.11.14, 10:32
    Witam.czy zostala juz rozstrzygnieta sprawa z obywatelstwem( bialorusko-polskim) Pana zony?
    Mam w rodzinie podobna sytuacje .
    Pozdrawiam
  • 07.11.14, 11:02
    Witam. Tak. Żona może mieć i białoruskie i Polskie, ponieważ w chwili gdy otrzymała Polskie nie było zapisu że ma się zrzec Białoruskiego. Pozdrawiam
  • 17.03.15, 13:18
    Witam. Proszę o kontakt w tej sprawie, mam podobna sytuacje i niewiem co z tym zrobić. markiza81@gmail.com
  • 04.08.16, 15:00
    Witam
    mam podobną sytuację. A kiedy dostała Pana żona obywatelstwo? Pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.