Dodaj do ulubionych

Konsultacja z Claudine Goze - Weber

15.02.11, 23:48
Witajcie smile

Ostatnio miałam przyjemnosc droga wirtualną niestety poznać panią Claudine.
Jest ciepłą i przemiłą osobą, posiadającą niezwykłą determinację i wiedzę dot. torbieli.
Polecam www.causes.com/causes/335827 jesli ktoś korzysta z FB.
Pani Claudine uspokoiła mnie, ale też powiedziała, że nie można sie poddawać. Kontakt z nią tchnął mnie nadzieją, wielką nadzieją.

Przy okazji na 24.02. mam konsultację z prof. Koszewskim. Mam nadzieję, ze bedzie ona owocna. W końcu jest jednym z lekarzy w Polsce, który nie mówi, że torbiele to coś, czym nie trzeba się przejmować i przede wszystkim WIE czym są smile

Pozdrawiam wszystkich smile

PS. Martwi mnie, ze podupada forum...
Edytor zaawansowany
  • 16.03.11, 10:33
    witam chciałam prosic o kontakt do p.koszewskiego byłabym bardzo wdzieczna
  • 16.03.11, 22:28
    Podaję dane:
    www.neurochirurgia.info.pl prof. Waldemar Koszewski, ul. Wawozowa 8/158 Warszawa - tam przyjmuje. Polecam!!!
  • 30.06.11, 09:08
    witam, czy na pewno warto do prof koszewskiego jechac?? byłam juz u dwoch lekarzy - pani neurolog bujala sie w temacie a prof harat z bydgoszczy mnie zignorowal i za 5 min wizyty zaplacilam 300zl

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.