Dodaj do ulubionych

Lekarz w Poznaniu, wynik MR.

28.10.11, 13:53
Witam wszystkich serdecznie,
Po prawie roku walki z bólem kręgosłupa, odebrałam wczoraj rezonans. Wynik brzmi następująco: Nieduża, centralna protruzja krążka międzykręgowego L4-L5 z uciskiem worka oponowego. Brak cech stenozy kanału kręgowego i otworów międzykręgowych oraz objawów wypadnięcia jądra m. krążka międzykręgowego. Prawostronna torbiel korzeniowa na poziomie S2-S3 o wysokości 2,7cm i średnicy 1,5cm. Stożek rdzeniowy nieuciśnięty z widocznym szerokim kanałem centralnym w odcinku th11 i TH 12, o średnicy ponad 1mm - cechy niewielkiej hydromielii. Do rozważenie badanie MR rdzenia piersiowego.
Szukam w związku z tym dobrego lekarza w Poznaniu, który podejdzie do sprawy zdroworozsądkowo, bez paniki. Możecie mi kogoś polecić? Z góry dzięki.

Edytor zaawansowany
  • 05.11.11, 19:08
    W Poznaniu konsultował mój przypadek pan profesor Nowak.
    Przyjmuje w centrum miasta na Słowackiego 8/10.
    Wie co to Torbiele Tarlova i że pacjenci naprawdę cierpią.

Pozdrawiam i zyczż powodzenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.