Dodaj do ulubionych

Wykryto u mnie przypadkowo torbiela Tarlova.

03.01.13, 17:53
Witam, mam na imię Monika i mam 36 lat. Od 5 lat choruję na chorobę Parkinsona, zmiany wyrodnieniowe w odcinku lędźwiowym oraz szyjnym kręgosłupa. We wrześniu był ostatni mój pobyt w szpitalu,podczas którego wykonano mi RM lędźwiowego odcinka kręgosłupa, po którym stwierdzono, że pojawiły się pojedyńcze guzki Schmorla, wypukliny krążka międzykręgowego na poziomie C4-5, C5-6, na poziomie S2-S3 w obrębie kanału widoczny Torbiel Tarlova średnicy około 9mm. Z bólem kręgosłupa borykam się od początku roku 2012 do nadal, ogromny problem mam z pozycją siedzącą i z dłuższym chodzeniem, leżenie tylko na bokach. Stosowałam wiele lekarstw przeciwbólowych, nawet te najsilniejsze okazały się całkiem nieskuteczne przy tych bólach. Powyższa diagnoza to ta, która zapadła w szpitalu po wykonaniu RM, jednak na 7.01.2013 mam wizytę u neurologa, lecz nie wiem, czy on będzie w stanie mi pomóc, czy mam szukać pomocy u neurochirurga ? jestem ze śląska. za odpowiedź serdecznie dziękuję. każda Wasza odpowiedź może być dla mnie bardzo pomocna i mieć duże znaczenie. " tylko chory zrozumie chorego ". pozdrawiam, Monika.
Edytor zaawansowany

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.