Dodaj do ulubionych

wizyta u neurochirurga

13.02.13, 23:07
Witam wszystkich
Mam torbiel Tarlova i przepukliny miesiąc temu usłyszałam że konieczna jest operacja że nie mam już wyjścia i jak to możliwe że pracuje i daje radę ,dostałam skierowanie do szpitala lecz mam się jeszcze pojawić z z opisem z RM i co o dziwo wyzdrowiałam nie ważne że nie pracuje bo jestem na L4 od miesiąca i przepukliny się zmniejszyły bo nie dżwigam ,i oszczędzam się choć mówią o mnie pracocholiczka lecz to ból mnie zmusił do zwolnienia.Torbiel to taka anomalia w moim ciele jak to stwierdził lekarz a że boli no tak już bywa, rehabilitacja i powinno być lepiej a najlepsze jest to że byłam tam po raz drugi a potraktowana byłam jak bym przyszła tylko prosić o konsultację wyniku RM .Noga jak bolała tak boli ,nietrzymanie moczu ,i coraz szczuplejsza od drugiej ale cóż" PANI JEST ZDROWA "pytając się to co wracać do pracy i jak znów nie będę mogła chodzić to zrobią od razu RM i przepukliny będą duże i zrobią mi operację usłyszałam że ale tak się nie da bo na RM trzeba czekać.Tak wygląda u nas leczenie i traktowanie pacjentów.

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.