Dodaj do ulubionych

pomocy torbiel czy nie boli jak cholera

10.07.16, 11:10
cos mi sie wydaje ze wiecie wiecej niz ci wszyscy "specjalisci",
spojrzcie na moje zdjecie
http://i68.tinypic.com/w9ini9.jpg" border="0" alt="http://http://i68.tinypic.com/w9ini9.jpg">

bol nogi i tuz przy kosci ogonowej od 2 lat, neurolog najpierw stwierdzi ze to rwa kulszowa ale jak wrocilam do niego z bolem po roku zmienil zdanie i powiedzial ze to skurcz miejsni czy przykurcz ze wystarczy rozmasowac przez fozjoterapeute (widzac zdjecie z rezonansu powiedzial ze to torbiel Tarlova (po prawej str tuz przy kosci ogonowej) ale to nie od tego boli mnie noga bo ma TYLKO 12mm), ze widzial gorsze przypadki, postanowilam wiec chodzic prywatnie do rehabilitanta manualnego kt mowi ze noga mi tak boli to przez torbiel, bo naciska mi na nerw, i tak bujam sie z niewiedza bole nogi od 2 lat
w ciagu dnia jest calkiem niezle natomiast gdy leze na boku -jak ide spac momentalnie mrowieje i boli strasznie przy biodrze i cala noga, spie wiec glownie na plecach (ale i tak boli), kiedy dzwigne cos NP wezme corke na rece po 2 godz juz czyje bol nogi, wiekszosc czasu jest to bol do zmiesienia jest ale staram sie o tym zapomniec natomiast po ciezkim dniu, (pracowitym) nie moge spac i bez tabletki czasem 2ch nie moge funkcjonowac

pisaliscie cos o suplementacji -wit B12? (badalam sobie mam w normie) czy cos jeszcze polecicie mi jakie badanie zrobic co brac??

Edytor zaawansowany
  • 14.08.16, 21:36
    Witam moje zdjęcie wygląda tak samo. Torbiel po prawej stronie natomiast ból po lewej stronie, boli całe biodro wrażenie jakby ściągało skórę również na brzuchu. nie mogę leżeć na plecach i na boku .Najlepsza pozycja u mnie to na brzuchu .Chodzę również do terapeuty manualnego a raczej osteopaty i jak na razie bez efektów ..Mój osteopata mówi ze mam zablokowany staw krzyżowo biodrowy .Byłam na 10 spotkaniach i w sumie bez efektu . Mówi że najpierw mięśnie biodrowe muszą puścić to staw ustawi się już sam ,ale jak do tej pory nic więc nie wiem czy mam mu wierzyć.
  • 16.08.16, 08:20
    Witam! Mnie też długo diagnozowano. Przegonili mnie po wszystkich specjalistachz ginekologiem włącznie nawet zrobiłam" bardzo Fajne"badanie czyli kolonoskopię. I nic. Sama poczytałam o torbielach i wszystko zgadzało się z moimi objawami. Na szczęście lekarz chyba 5 lub 6 z kolei potwierdził moje przypuszczenia. Rozmawialiśmy na temat torbieli. Musisz niestety zanleżć taką pozycję do spania które sprzyjają twojej torbieli. to nie jest śmieszne bo to są nerwy i nie wolno ich drażnić wtedy lepiej się żyje. nie wolno dżwigać bo ciśnienie płynu móżgowo-rdzeniowego wzrasta i wzrasta ucisk i boli. To nie moje wymysły tylko info od mądrego lekarza. Większość to ma gębę na kłódkę bo nie wiedzą co z tym zrobić. Warto jak możesz w ciągu dnia poleżeć chociaż 15 min na plecach to ciśnienie się zmniejsza, mnie to pomaga ale kazdy musi znależć swoje sposoby, bo na to cholerswo nie ma sposobu. Pozdrawiam Basia
  • 16.08.16, 08:47
    Basiu tak naprawdę to nie wiem co zrobić.nieraz przychodzi taki moment że wszystko mija .czasem jest to podczas snu czasem podczas chodzenia i nawet jak jadę rowerem,jednak to nie trwa długo ,góra kilka godzin.masz rację każdy szuka pomocy na swój sposób bo się łudzi że w końcu ktoś pomoże .😕ale jakoś nie potrafię dać za wygraną😕na razie nie jest gorzej. Nie pracuję tyle co w domu .jeszcze żeby było śmieszniej to dopóki pracowałam to byłam zdrowa a jak przeszłam na przedemerytalne to mnie diabli wzieli😊zawsze byłam ruchliwa i to mnie najbardziej boli ! Basiu a jak u Ciebie zioła pomagają?
  • 16.08.16, 13:57
    witajcie, pisalam juz w kilku wątkach na temat torbieli, niestety moja mama zmaga sie z tym problememuncertain bóle w kosci ogonowej i biodrach, przym tym ostatnio silne bóle głowy, czy uwas tez wystepują ? podobne do migrenowych ale duzo silniejsze uncertain bede wdzieczna za wszysytkie wiadomosci.
  • 16.08.16, 17:32
    Renato moje ziółka mają za zadanie obkurczyć torbiele a może uda się aby wchłonęły się. Takie jest założenie. po roku zrobię rezonans i zobaczymy, to powolny proces.Narazie wydaje mi się że jaet ich mniej ale to może być różnie. Bolą mnie nadal nerwy tyle czasu uciskane i próbujemy je regenerować. nie jest gorzej to się liczy. A na co dzień tak jak mówisz czasem jest ok a czasem wręcz fatalnie. Trzeba być dobrej myśli i do przodu. Ja też jestem osobą dynamiczną i bardzo mnie to męczy i wkurza. Raczej byłam dynamiczna , teraz to lubię poleżeć. Pozdrawiam , Basia
  • 17.08.16, 14:31
    mozesz napisac jakie to zioła ???
  • 17.08.16, 17:50
    Jest to kompozycja ziół, w jakich proporcjach nie wiem bo to lekarz wystawia receptę i zamawia dla mnie. Kurier je przynosi do mnie do domu. Robione są w postaci tabletek w Ostrawie. To indywidualna receptura. Pozdrawiam
  • 18.08.16, 23:03
    chetnie bym tez zamówila takie zioła możesz dac namiar na lekarza ? bede wdzieczna.
  • 19.08.16, 09:56
    Przykro mi ale na odległość to się nie da. Lekarz za każdym razem bada puls na obu rękach i ogląda mój język . Jest to mu potrzebne do diagnozowania. Tak robią w medycynie chińskiej.
    Jak pisałam jest to indywidualna receptura jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie . Jesli będzie skuteczna to powiem. ok. Na razie jesteśmy sami w fazie próby. Pozdrawiam. Szukajcie bliżej siebie takich lekarzy , przecież nie jest jedyny
  • 19.08.16, 17:19
    ale nie napisalas w jakim miescie smile czyli to jest lekarz medycyny chińskiej ? a znasz jakies skladniki tych ziół?
  • 19.08.16, 19:34
    Kochanie napisałam Ci w pierwszym mailu skąd jest lekarz i jaką ma specjalność , a co do ziół to też pisałam, że lekarz wystawia receptę i zamawia w Ostrawie. Ja dostaję gotowy produkt. Ja chodzę na wizyty do niego od początku roku i on zdalnie nie leczy . Sorry ale tak jest chyba wszędzie. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.