Dodaj do ulubionych

Poszukiwani muzycy - śląsk

24.08.13, 11:33
Z uporem maniaka szukam składu (lub założę nowy) w klimatach chillaut, soul, pop, funky. Najlepiej jakaś mieszanka stylów, elementy elektroniki, może odrobinę hip-hop? Świeżo, nowocześnie, ale z wyczuciem, bujająco i bez wielkiego jazgotu

Gram na perkusji, mam salkę do grania, mam troszke nagłośnienia.

Potrzebny bas, klawisze, gitara, wokal (jeżeli trzeba mam kontakt z ciekawą wokalistką).
Płeć i wiek nieistotne
Wymagane serce do grania, samodyscyplina, cierpliwość, pokora (mało dźwięków, ale za to w 100% trafionych!)

Projekt nie jest nastawiony na szybie zarobkowanie. Bardziej na klimat, tworzenie, wspólna pracę. Jeżeli po pół roku coś z tego wyjdzie, to można myśleć o koncertach :-)

Muzycy, pasjonaci, zespoły - proszę o kontakt!
Edytor zaawansowany
  • marr-ina 05.10.13, 10:13
    Cześć
    Jestem 27 wokalistką z Chorzowa...Oprócz wokalu obsługuję jeszcze loop station i efekty wokalne - www.youtube.com/watch?v=-78ft3X2cBQ
    www.youtube.com/watch?v=uFUB5v_8tdk
    Moje inspiracje muzyczne są bardzo szerokie - od jazz, soul po elektronike - dnb, dub step, trip hop (który aktualnie wykonuje)
    519-644-084 oto mój number...jak co call on me :)
  • wjanik1 24.10.13, 21:22
    Basista z Tarnowskich Gór. Chętnie pogram pop, funk.

kontakt:500329923
  • deko.s 19.11.13, 15:42
    Witaj.
    Skąd jesteś ? Ja jestem Raciborza. Gram na gitarze. Kiedyś grałem w zespole znanym w kręgach reggae (lata 1990-92 - obecnie zespół nie istnieje). Lubię też szeroko pojętego rock'a, atlernatywę itp.. Myślę, że spełniam wymagania :). Chciałbym grać w zespole szukającym czegoś własnego. Wirtuozem nie jestem, ale chętnie nadrobię zaległości :). Kontakt: deko.s@vp.pl. Pozdrawiam serdecznie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka