13.08.15, 05:18
Witam. Jestem młodą mama 3 miesięcznej Angeli. Pisze w nocy gdyż mam okropny problem. Od momentu kiedy urodziła się mała śpię z przerwami pewnie jak każda mama. Na pewno śpię od 4-6 godz dziennie. Wszystkie obowiązki w domu wykonuje sama oraz zajmuje się malutką tez prawie sama. Teraz do rzeczy:
Gdy mała miała około 1 miesiąca zachorowałam. Miałam goraczke ponad 38 stopni. Tydz później bez leczenia (przez karmienie piersią) choroba przeszła. Non stop smarkalam. Pomimo iż choroba przeszła smarkam do dzisiaj. Co jakiś czas mam okropny katar a nawet czasami niedrozna 1 dziurkę od nosa. Do tej pory mi to nie przeszkadzało aż do momentu innych dziwnych objawów. Zazwyczaj w nocy, jak juz zajęłam się dzieckiem to bez problemu zasypialam w ciągu chwili. Dzisiaj jednak jest duży problem.
1. W ciągu dnia zauważyłam że mam okropny bol w gardle. Wydawało mi się ze to przez brak picia. Jednak od tej pory (minęło około 10 godz) gdy przełykam ślinę czuje uklucie i jakby coś było w gardle.
2. Od kilku dni mam brak apetytu. Raz czy 2 razy czasami w ciągu dnia czuje się głodna. Dzisiaj zjadłam tylko 1 plaster wołowiny i 2 średnie ziemniaki przez cały dzień.
3. Bezdech. Nigdy nie miałam tego problemu.nawet nie wiedziałam że dorośli mają coś takiego. Gdy ogarnia mnie tej nocy okropne zmęczenie,zasypiam i czuje tylko to cholerne kolotanie w sercu. Jak tylko zasypiam natychmiast się budzę po kilku min bo mam wrażenie ze traciłam oddech. Tzn ja to wiem bo mijało kilka sek a ja nie oddychalam.
4. Kolotanie serca. Tak jak wyżej opisałam. Po raz pierwszy zauważyłam to dzisiaj.
5. Ból kolo serca a konkretniej chwilowe uklucia.
6. Duszność przy 24 stopniach w nocy (nie wiem czy to normalne czy nie).
7. Pocenie się w nocy od momentu wczorajszej nocy. Dla mnie 24 stopnie to zawsze było normalne gdyż my mamy taką temp w domu cały czas od pół roku ale nigdy mi nie było aż tak ciepło aby się pocic.
8. Cały czas zimne stopy i ręce podczas nocy.
9. Cały czas czuje się nie wyspana, zmeczona,nic mi się nie chce,najlepiej mi się śpi z rana a jak już trzeba wstać to nie mam siły. Najchętniej bym spala non stop. Tak było dotychczas. Tak jak mówiłam dzisiaj w nocy wszystko mnie spotkało na raz to co wymieniam. Nie wiem co to może być. Czytalam juz ze mogę mieć coś tam z tarczyca, problemy ze snem, nowotwor i bla bla. Macie pojęcie co może mi dolega? Na prawdę chce spać dzisiaj. Musze mieć siłę aby zająć się dzieckiem :/. Jak sobie z tym poradzić? Błagam pomozcie
Edytor zaawansowany
  • janetp93 13.08.15, 05:24
    Zapomniałam dodać że non stop bolą mnie nogi a w sumie to chyba mięśnie. Pomimo że chodzę tylko w domu.
    Mam żółto biały nalot na języku od momentu choroby tej co opisałam powyżej.
    Co jakiś czas kręci mi się w głowie.
  • margolcia_63 14.08.15, 17:25
    Powinnaś przebadać tarczycę po całości, czyli USG,TSH, fT3, fT4 jak będzie w porządku to szukać chorób zakaźnych typu borelioza i inne odkleszczówki.
    Poród niestety wyzwala jak huragan i problemy z tarczycą ale też choroby infekcyjne.
    Raczej tabletki na zdrowie nie ma. To żmudna, kosztowna sprawa.
  • janetp93 14.08.15, 22:41
    Byłam wczoraj u lekarza. Zbadali mnie i stwierdzili ze wszystko jest ok i ze tarczycy nie ma. Podotykal mi gardla tylko,zbadał serce i żołądek.oznajmil ze mam przyjść na ktg czy jak to się tam nazywa. Zbadał mnie dzisiaj i powiedział ze wyniki będą jutro. Prawdopodobnie może to być Anemia...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka