Dodaj do ulubionych

Cipronex cyprofloksacyne lub inne fluorochinolony

10.12.19, 01:26
np. levoxa, levofloxacyna

Ciproneks (wiele nazw handlowych) - fluorochinolony zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?p=86110

To trucizna rujnująca zdrowie odpowiedzialna za tzw. Gulf War Syndrom czyli syndrom na który cierpieli Żołnierze w Zatoce Perskiej...
Obserwuj wątek
    • karol111 Re: Cipronex cyprofloksacyne lub inne fluorochino 11.12.19, 12:33
      Parę lat temu miałem ciągle zapalenie dróg moczowych. Gorączka po 40 stopni. Lekarz oczywiście przepisywał Ciprinol. Przechodziło na chwilę. W końcu trafiłem do urologa , tam też Ciprinol trzy opakowania, ale mniejsze dawki, potem Biseptol od 950 do 250. Całe leczenie trwało ponad 3 miesiące. Teraz mam względny spokój. Nigdy nie myślałem, że Ciprinol może mieć aż takie skutki uboczne. U mnie jakoś nie zauważyłem jakiegoś pogorszenia ogólnego stanu zdrowia.Może miałem szczęście, albo dawki nie skumulowały się na tyle by doszło do takich spustoszeń.

--
      Sklep medyczny HELPIK helpik24.pl/
      735 575 252
      poczta@helpik24.pl
      • xanonymous Re: Cipronex cyprofloksacyne lub inne fluorochino 12.12.19, 17:16
        Furagina była nieskuteczna? Ze od razu cyprofloksacynę dostałeś? Furagina jest od kilku lat bez recepty w PL, niby też chemioterapeutyk ale bezpieczniejszy. Wiesz może co było przyczyną u Ciebie?> Jaka bakteria? Miałeś posiew z moczu czy jakieś badania robili? A jesli wyszła jakaś bakteria antybiogram?
        • karol111 Re: Cipronex cyprofloksacyne lub inne fluorochino 16.12.19, 08:51
          Ja po wypadku i po długim pobycie w szpitalu takie rewelacje miałem. Ropomocz i chyba wszystkie bakterie jakie istnieją. Tak, więc gorączki przez parę tygodni. Dopiero prywatnie urolog i wyprowadził mnie na tyle, że teraz w miarę funkcjonuję. Furaginę biorę profilaktyczne, a gdy czuję,że coś się zaczyna to posiew i od nowa karuzela. Chociaż teraz dawno nie miałem żadnych rewelacji. Często sam Biseptol pomaga.

--
          Sklep medyczny HELPIK helpik24.pl/
          735 575 252
          poczta@helpik24.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka