Dodaj do ulubionych

Dlaczego Jabłonna?

23.06.06, 09:09
Dlaczego wybraliście Jabłonnę?
--
Zapraszam Was do dyskusji na forum "JACHTY MOTOROWE" w portalu gazeta.pl.
Możesz je znaleźć tutaj:JACHTY MOTOROWE
Obserwuj wątek
    • domyos Re: Dlaczego Jabłonna? 23.06.06, 17:37
      lepsze ceny, wiecej lasu, blizej nad zalew Zegrzyński, dojazd do pracy też nie
      gorszy niz z Tarchomina ,Białołęki, Ząbek no i budowa obwodnicy niebawem(szkoda
      że WPRD buduje, no ale moze się spisząwink)
      pozdrawiam
          • morskipes Re: Dlaczego Jabłonna? 11.07.06, 08:44
            Trzeba być optymistą - przy współczesnej technologii szybko idzie - zobacz na
            inwestycję sziekierkowskiej trasy - idzie jak po maśle. jak są pieniądze -
            wszusyko pięknie się klaruje, no chyba ze ich brak.
            --
            Zapraszam Was do dyskusji na forum "JACHTY MOTOROWE" w portalu gazeta.pl.
            Możesz je znaleźć tutaj:JACHTY MOTOROWE
            • ygloo Re: Dlaczego Jabłonna? 11.07.06, 10:55
              www.jablonna.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=77&lang=
              "14.06.2006 r.
              W dniu 13 czerwca 2006 r. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
              podpisała umowę z wykonawcą budowy obwodnicy Jabłonny.
              W wyniku przeprowadzonego przetargu został wyłoniony wykonawca budowy obwodnicy
              Jabłonny. Przetarg wygrała firma Warszawskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych.
              We wtorek 13.06.2006 r. inwestor budowy – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i
              Autostrad, podpisał z wyłonionym wykonawcą umowę. Zgodnie z informacjami GDDKiA
              wprowadzenie wykonawcy na budowę odbędzie się w przeciągu dwóch tygodni.".

Jakoś minęły już 4 tyg od niniejszej informacji a ja ich dziwnym trafem nadal
              nie widziałem! A może oni wchodzą na budowę w nocy, jak ju ż wszyscy spią żeby
              niespodziankę ludziom zrobić??
              Obawiam się niestety, mimo mej optymistycznej duszy, że letko i szybbko to nie
              będzie uncertain

--
              RaV - tata Anielki i Misi
              RaV & Math
                  • anitajas1 Re: Dlaczego Jabłonna? 19.07.06, 10:09
                    zapożyczone z oficjalnej strony www.jablonna.pl

Pytanie: (kategoria: Obwodnica Jabłonny)
                    Witam,
                    Czy wykonawca - WPRD, został już wprowadzony przez GDDKiA na teren budowy
                    Obwodnicy Jabłonny?
                    Czy znajdę gdzieś plan zmiany organizacji ruchu związany z budową obwodnicy czy
                    też budowa nie spowoduje utrudnienia w ruchu mieszkańcom ul.
                    Szkolnej/Przylesie/Leśnej?
                    Kiedy możemy spodziewać się początku realizacji kontraktu?

Odpowiedź:
                    Wykonawca został już wprowadzony na budowę, zaś roboty rozpoczną się na
                    przełomie lipca i sierpnia. Zgodnie z informacją, którą uzyskaliśmy WPRD,
                    organizacja ruchu na czas budowy ulega zmianie w miarę postępu robót.
                    Uzyskaliśmy zapewnienie, że kierownik budowy będzie pozostawał w kontakcie z
                    Urzędem, stąd będziemy mogli zamieszczać informacje o przewidywanych
                    utrudnieniach w ruchu na stronie.

oraz

Szanowni Państwo,
                    w nawiązaniu do mojego wczorajszego pytania w sprawie rozpoczęcia (wejścia na
                    budowę) WPRD w związku z budową obwodnicy zwracam się jeszcze z prośbą o
                    podanie nazwy ubezpieczyciela kontraktu oraz informacji, czy ubezpieczenie
                    obejmuje swoim zakresem OC wykonawcy i podwykonawców?

Odpowiedź:
                    Jak się dowiedzieliśmy, takiego ubezpieczenia wymagał zamawiający (GDDKiA) już
                    na etapie przetargu. Stąd wykonawca posiada ubezpieczenie, o które Pan pyta.
                    Ubezpieczycielem jest firma Marsh.

• ygloo Re: Dlaczego Jabłonna? 19.07.06, 10:33
                      Anitajas1 - to są moje pytania zadane m.in. w związku z naszym forum smile

PS. nie omieszkałem zripostować, że te odpowiedzi mnie nie zadowalają z dówch
                      powodów:
                      1. projekt organizacji ruchu MUSI być w gminie bo to wymóg prawny i ponowiłem
                      pytanie gdzie moge się z nim zapoznać;
                      2. Marsh - nie jest ubezpieczycielem wykonawcy, bo Marsh to broker a nie Zakłąd
                      Ubezpieczeń. Znając przypadki nagminnego uszkadzania podwozia, uszkadzania
                      błotników na dziurach itp. w związku z realizacją najmniejszych robót drogowych
                      wolę się zabezpieczyć znając ubezpieczyciela OC (dmucham na zimne, a myślę że
                      wszyscy na tym skorzystają).

Niestety odpowiedzi na ponowne pytania się nie doczekałem, bo wój na urlop
                      pojechał sad
                      Ale cierpliwie czekam smile
                      --
                      RaV & Math - tata Anielki i Misi
                      <*>
                      Warszawy rozmowy szeptane: uslyszane.blox.pl/html
                      • lejla44 Re: Dlaczego Jabłonna? 19.07.06, 21:27
                        Pytano : Czemu Jabłonna ? Spodobał nam sie taki zielony kawałek ziemi a
                        właściwie biały bo po raz pierwszy zobaczyliśmy naszą działkę zimową porą. I to
                        dla nas było odkrycie bo przez wiele lat przejeżdżajac tylko Modlińską
                        uważaliśmy tą wieś za miesjce gdzie nie barzo da sie żyć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka