• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Był ktoś na zakupach na Marywilskiej? Dodaj do ulubionych

• 18.09.10, 14:58
    Pytam, bo wśród znajomych są skrajnie różne opinie.
    --
    W spodniach, czy w sukience
    Zaawansowany formularz
    • Gość: ktosia IP: 94.75.82.* 18.09.10, 21:30
      Czyli?
      Bo jesli chodzi o komfort robienia zakupow-bez porownania,cieplo,nie pada na glowe,normalne warunki do przymierzania,bez tloku i scisku.
      Jesli chodzi cenowo-no coz za to zebysmy mogli w takich warunkach jak wymienilam wyzej robic zakupy trzeba doplacic zarowno sprzedajacy jak i kupujacy.
      Mysle,ze potrzeba jeszcze troche czasu aby te hale przypominaly te z Nadarzyna/choc ostatnio bylam tam ze dwa lata temu,wiec nie wiem jak jest teraz/.Tam zapewne od razu nie byly zapelnione boksy,a przeciez znajduja sie poza Warszawa
    • 18.09.10, 23:06
      1/3 pusta i nikt nic nie robi.
      1/3 w stanie wykańczania i zatowarowania.
      1/3 próbuje handlować.

Z tej ostatniej 1/3:
      - połowa - Żółci różnej prowiniencji, głównie chyba Wietnamczycy. Jeansy, paski, skarpety. Ceny niewysokie, ale wyższe niż były na Stadionie. Inna sprawa, że na Stadionie byłem 3 lata temu i wtedy generalnie ceny były inne. Koleżanka kupiła spodnie "na po domu" za 45 zł.
      - połowa - Polacy. Wyroby markowe drogie, bo nie mają takich upustów jak na końcówki serii w "Factory" i nawet sklepach firmowych.

Pam Pa Ram Pam!
      • Gość: ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.11, 20:41
        FAKTORY i ceny???????????
    • Gość: srednio IP: *.jmdi.pl 21.09.10, 13:59
      Byłam i rzeczywiście drogo. Już wolę poczekać na obniżki w Arkadii niż u Wietnamczyka kupić byle jakie spodenki dla dziecka za 30 zł. Zwykła skarpetokapcie dla dziecka 12 zł, gdy w sklepie (Rosman) zapłaciłam 10 zł. Szukałam cienkiego, jasnego płaszcza 3/4 i mniej niż 170 zł cena nie schodziła.
      • Gość: Mariusz IP: 94.75.81.* 21.09.10, 20:24
        A jest tam jakiś bankomat? Np. Euronet?
        • 21.09.10, 20:32
          Jakiś chyba widziałem.
          Nie korzystałem.

--
          Pam Pa Ram Pam!
        • 22.09.10, 09:26
          Jest na końcu hali przy toaletach.
          --
          W spodniach, czy w sukience
    • Gość: białałąka IP: *.centertel.pl 27.09.10, 10:06
      byłem, jest super bo ciepło i na głowe nie pada. dojazd też super tramwajem linii nr. 4 na siedząco, bez ścisku, bez korków prawie pod same hale, tylko by się kładka nad kanałem żerańskim przydała to byłoby krótsze dojście
    • 29.09.10, 09:47
      Ja stadionu nie lubiłam, bo było nieprzyjemnie i zawsze bałam się o portfel. Na Marywilskiej kupiłam grube rasjtopki dla dziecka - dobrej jakości za ok 8 zł.
      Szukałam sukienki wieczorowej, to wybór jest duży tak na oko, ceny przeciętne, ale mierzyć już mi niunia nie pozwoliła.
      --
      szkoła tańca warszawa
    • 29.09.10, 10:31
      Byłem tam na początku września. Kulturalne warunki, czysto, ciepło, szerokie korytarze, boksy identyczne ale przynajmniej jest miejsce do obejrzenia i przymierzenia asortymentu. Widać, że centrum jeszcze się rozwija, gdyż nie wszystkie boksy były zajęte. Generalnie warunki znacznie lepsze niż na stadionie a ceny moim zdaniem porównywalne. Oczywiście nie ma to żadnego porównania do Arkadii czy Galerii Mokotów - ale nie o to tutaj chodzi.

Bardziej obawiam się o dojazd na Białołękę bo klienci jadąc z innych części Warszawy mogą już niedługo zakorkować i tak zakorkowaną Modlińską.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.