Dodaj do ulubionych

GAMA - biuro rachunkowe - nie polecam!

09.03.11, 19:55
Nie polecam! Omijajcie to "biuro" z daleka. Może i niedrogie, ale usługi na niskim poziomie.
Myśliborska 104a (obok poczty). Reklamują się jako przyjazne biuro rachunkowe, ale to chyba dopiero w planach...
Edytor zaawansowany
  • renata4691 06.04.11, 00:37
    Czy można trochę szczegółów. Jestem nową klientka tego biura. Trochę mnie to zmartwiło...
  • martik-5 01.07.11, 16:16
    Zgadzam się z negatywną niestety opinią na temat tego biura. Mam problemy w urzędach z powodu pomyłek popełnionych w czasie prowadzenia dokumentacji. Informacja dla ewentualnych klientów tego biura: nie są sprawdzane rozliczenia z US i ZUS, jeśli są zaległości, to można się niemiło zdziwić po kilku latach, bo biuro prowadzi tylko bieżące księgowania a i to nie zawsze prawidłowe...Oczywiście winne są urzędy bo tam mają bałagan.
    Jeśli ktoś nie chce mieć kontroli, zaległości w podatkach o których nic nie wie, lepiej szerokim łukiem omijać to biuro.
  • perla-5 18.07.11, 16:35
    Nie polecam tego biura!!!! Mam teraz przez nich dużo problemów z US. Nie wywiązują się z umowy, miałem nawet problem, żeby odzyskać swoje dokumenty po rozwiązaniu umowy (chcieli dodatkowych pieniędzy) Fatalna obsługa, fatalne prowadzenie księgowosci. Jeśli nie chcecie miec problemów to OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM !!!
  • dobry-duszek-1 04.08.11, 16:19
    Poprzednicy wypisujący takie głupoty to chyba z konkurencji.
    GAMA to chyba najlepsze biuro na Tarchominie. Prowadzę dość trudny biznes (transakcje międzynarodowe, rozliczenia walutowe itp.itd), jest to moje 5 biuro rachunkowe w tym trzecie na Tarchominie.
    Tak profesjonalnie nie byłem obsługiwany nigdzie indziej. Dzięki nim uniknąłem sporych kłopotów z US, wyprowadzili mi w US Targówek ogromny bałagan jakie zostawiły mi poprzednie biura i profesjonalnie obsłużyli kontrolę podatkową w mojej firmie.
    Same panie kontrolerki kiedy podpisywałem protokół powiedziały mi, że lepiej nie mogłem trafić.

Nie piszcie więc bzdur.
  • pawlak82 18.09.13, 10:58
    Czyżby ktoś z biura Gama próbował ratować wizerunek? W biurze jest miło na początku do pierwszego problemu. Moja osobista opinia jest taka, że ta firma to dramat z wielkim aroganckim panem dyrektorem na czele. Kompletny brak profesjonalizmu, udawanie że popełnione błędy to nic wielkiego ("przecież mamy ubezpieczenie"). Do tego pan probowal mnie straszyć ze za napisanie negatywnej opinii w internecie spotkamy się w sądzie. Na szczęście żyjemy w kraju że każdy może mieć własną opinię.
  • kirchaus 05.06.12, 00:23
    tez zrezygnowałam z tego biura i nie polecam, a wręcz odradzam ! . Błędy w księgowości i zgubione dokumenty to standard. Nowa księgowa po miesiącu wyprostowała i naprawiła to co zrobiło biuro GAMA. Dziwie się, ze nikt im jeszcze nie dobrał sie do skóry i nie zabronił prowadzania takiej działalności. Z przyjaznym biurem to Ci panstwo nie mają nic a nic wspólnego.
    Nie polecam!
  • wow.kiki 11.12.13, 00:08
    POJAWIL MI SIE WRESZCIE USMIECH NA TWARZY PO PRZECZYTANIU TAK WIELU NEGATYWNYCH KOMENTARZY. DOŁACZAM SIE DO WSZYSTKICH I PRZESTRZEGAM PRZED TYM BIUREM ORAZ PSEUDO WLASCICIELAMI OSZUSCI I NACIAGACZE, O WSZYSTKO TRZEBA SIE TAM PROSIC O WSZYSTKIM PRZYPOMINAC NIE MAJA POJECIA O NICZYM !!! UCIEKAJCIE OMIJAJCIE !!!
  • biurogama.pl 11.12.13, 22:18
    Szanowna Pani ŁAŁ KIKI (bardzo profesjonalny pseudonim)
    Czyli Droga Pani MARTO BASZAK.

Bardzo cieszymy się, iż w końcu na Pani twarzy pojawił się uśmiech.
    Dobrze byłoby tylko aby Pani Łał Kiki, ku zachowania równowagi raczyła napisać, że ww post napisała Pani dopiero wówczas w Pani skrzynce pocztowej znalazła się informacja od komornika o zajęciu Pani rachunków bankowych w wyniku wykonania prawomocnego wyroku sądu o zapłatę.

Droga Pani Łał Kiki - dobrze by było również, aby napisała Pani iż nie raczyła Pani płacić za świadczone usługi i mimo braku wpłat świadczono na Pani rzecz usługi przez ponad trzy miesiące.

Droga Pani Łał Kiki - dobrze by było również aby raczyła Pani napisać iż po otrzymaniu informacji o wstrzymaniu świadczenia usług, zasypywała Pani personel biura mailami w ilości 20-40 szt miesięcznie z ŻĄDANIEM odpowiedzi na pytania, które zdecydowanie wykraczały poza zakres świadczonych usług.

Droga Pani ŁAŁ KIKI - dobrze by było również, aby raczyła Pani napisać iż ciąży na Pani prawomocny wyrok sądu nakazujący zapłatę na naszą rzecz dość znacznej sumy pieniężnej i że ów sąd nie podzielił Pani stanowiska w tej sprawie, a próby straszenia i wyśmiewania nas Przez Panią spełzły na niczym.

Chcieliśmy Pani niniejszym przypomnieć iż nie rzucamy słów na wiatr i w tym przypadku również przeciwko Pani skierujemy sprawę tym razem na drogę Postępowania KARNEGO.

WYkazujemy się dość znacznym poczuciem humoru, jednakże nie pozostaniemy bierni wobec używania wobec nas oszczerstw i wyzwisk typu "Oszuści i Naciągacze", które to oszczerstwa narażają na szwank naszą reputację.
    Żywimy przy tym nadzieję, że ów uśmiech na Pani twarzy nie zniknie i będzie gościł na Pani obliczu również podczas przesłuchania na Policji i/lub w Prokuraturze.

Ekipa Biura rachunkowego GAMA

PS.
    Co do pozostałych wypowiedzi to informujemy również, że zostały w większości sprokurowane przez klientów, z którymi zaprzestaliśmy współpracy z powodu niepłacenia za świadczone usługi (w długoletniej historii biura zaistniało kilka takich przypadków), ale jako że nie zawierały one określeń obraźliwych,pozostały one bez reakcji z naszej strony.
  • pawlak82 12.12.13, 00:42
    to się robi żenujące... straszenie sądem i policją za to że ktoś wyraża swoją negatywną opinię do której każdy ma prawo?
    Mnie osobiście też Pan straszył bym przypadkiem nic nie napisał w internecie o pomyłkach bo spotkamy się w sądzie. A faktycznie prawda jest taka że też mam o Panu i całym biurze bardzo negatywną opinię i zgadzam się z większością negatywnych komentarzy.

Co do straszenia sądem, zastanowiłbym się raczej czy upublicznianie danych osobowych swoich klientów nie jest poważnym przekroczeniem prawa i złamaniem ustawy o ochronie danych osobowych. Pewnie jest a nawet jak nie jest to jest to żenunjące posunięcie. Myśli Pan że cokolwiek ludzi interesują Pańskie rozliczenia z kolejną niezadowoloną Klientką?

Ciekawe jest natomiast ze o innych biurach rachunkowych nie pisze sie w sieci tak zle jak o biurze Gama. Przypadek?
  • m.a.n.d.a.r 12.12.13, 11:34
    BIURO RACHUNKOWE GAMA TO NAJGORSZE BIURO Z JAKIM MIALEM DOCZYNIENIA ! CZYTAJAC WPISY STWIERDZAM TEZ ZE CHYBA NIE DZIEJE SIE W NIM DOBRZE SKORO MAJA CZAS NA BIEZACO ODPISYWAC ...CZYZBY NIE BYLO PRACY I KLIENTOW KTORYMI W PIERWSZEJ KOLEJNOSCI POWINNISCIE SIE ZAJAC? TO BARDZO WSPOLCZUJE. MNIE ROWNIEZ STRASZONO ZE ZA ZLE OPIENIE INTERNETOWE ZOSTANE PODANY DO SADU... PS. DANE OSOBOWE SA CHRONIONE JAK JUZ TAK CHCECIE STRASZYC SWOICH KLIENTOW A TYM BARDZIEJ ROZPISYWANIE O ICH SPRAWACH PRYWATNYCH TYPU PROBLEMY KOMORNICZE TUDZIEZ ZAJECIE KONT BANKOWYCH. DO WOW.KIKI ...WYRAZILA PANI SWOJE ODCZUCIE I OPINIE , A ZA UDOSTEPNIENIE PANI DANYCH OSOBOWYCH WRAZ Z PRYWATNYMI PROBLEMAMI PROPONUJE ZGLOSIC SPRAWE NA DROGE POSTEPOWANIA KARNEGO... RAZEM Z WYDRUKIEM Z TEGO FORUM BO JEST NAS PRZECIEZ TAK WIELE OSOB NEGATYWNIE OCENIAJACYCH TO "ZAPRZYJAZNIONE BIURO"
  • ewelinakrakowiak 12.03.17, 18:14
    też śmiem podejrzewać, że takie wypowiedzi to nic innego jak konkurencja, która chce zdeklasować sobie inne biznesy, wiadomo każdy przypadek jest inny ale ja na nich z moją działalnością gospodarczą polegam i nie mogę powiedzieć złego słowa o nich, wszystko w terminie, profesjonalnie, generalnie o księgowości nawet nie myślę a chyba tak właśnie taka współpraca powinna wyglądać
  • wiktorsmok 21.04.18, 18:10
    Dziwny wpis. Co konkretnego źle zrobili? Sam korzystam od lat i bardzo ich chwalę, nie mam żadnych zasstrzeżeń :) ehh, pewnie to konkurencja, w dobie internetu to w necie każdy cwany!
  • jadzkapolka 24.06.18, 12:57
    To chyba jakiś wpis od zazdrosnej konkurencji. W biurze GAMA pracują rzetelni oraz mili ludzie, którzy pomogą rozwiązać każdy problem kwestii rachunkowości. Co do współpracy to jest ona przyjemna i przebiega bez jakichkolwiek problemów. Wyliczenia zawsze dostarczane są na czas i nie zdarzyło się, żeby posiadały błędy.
  • Gość: pawlak82 IP: *.dynamic-ra-02.vectranet.pl 18.01.19, 22:32
    nie prawda, swoja negatywna opinie wyraziłem prawie 6 lat temu i do tej pory az mi sie nie dobrze robi na mysl o wspolpracy z tym biurem. sugerowanie ze to konkurencja jest bezpodstawną, żenującą próbą obrony.
  • leszekmarc 07.12.18, 14:02
    Chyba ktoś tu sam sobie pisze opinie, ktoś chce się poradzić a w kółko jedna firma... nie mówię, że zła ale to nie jest ok :( ja w Warszawie korzystam z biura rachunkowego gama tego na Myśliborskiej i bardzo dobrze się współpraca układa, fajnie, że robią też te raporty bo łatwiej wszystko utrzymać w ryzach
  • leszekmarc 18.01.19, 21:30
    Zupełnie się nie zgadzam! Biuro bardzo profesjonalne, pełne chętnych do pomocy pracowników! Tutaj ktoś ewidentnie próbuje namieszać!
  • Gość: pawlak82 IP: *.dynamic-ra-02.vectranet.pl 18.01.19, 22:47
    Za każdym razem jak ktoś napisze złą opinię wkrótce niby znajduje się ktoś kto akurat jest zachwycony usługami tak bardzo że aż postanawia znaleźć forum na temat biura, żeby wyrazić swój zachwyt i stanąć w obronie i jeszcze zasugerować że to konkurencja tak źle pisze :-) Ta naiwność że ludzie uznają te wybielające wpisy za autentyczne poraża. Każdy taki wpis pisany jest w takim samym żenującym stylu. Samo to co pewnie w tym biurze chcieliby usłyszeć o sobie (nigdy nikt tak nie napisze). Swoją opinię wyraziłem wyraziłem już parę lat temu ale doskonale pamietam z jakim brakiem kompetencji i arogancją się zetknąłem (to moja osobista opinia do ktorej mam prawo) i nadal dostaję powiadomienia o kolejnych wpisach następnych niezadowolonych klientów co nie mnie osobiście nie dziwi a potem pojawiają się żenujące wpisy rzekomych zadowolonych klientów. dajcie se już spokój. poczytajcie prawdziwe komentarze o sobie i wyciągnijcie wnioski. Najlepiej spróbujcie się przebranżowić, zajmijcie się prostszymi tematami.
  • leszekmarc 11.08.19, 01:03
    Ja nie rozumiem, jeżeli coś było nie tak to biuro rachunkowe można zmienić, ale akurat dla mnie Gama to znakomita firma, która bardzo dba o swoich klientów. Ja polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka