Dodaj do ulubionych

Akadero Przedszkole opinie

IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.02.13, 17:44
Witam,

Proszę o opinie dt. Przedszkola Akadero rodziców, których dzieci teraz uszeszczaja do tego przedszkola tak aby informacje były jak najbardziej aktualne.
Edytor zaawansowany
  • bbkk 26.02.13, 08:50
    TU masz opinię
    --
    'Demokracja ma sens jedynie kiedy jest kontrolowana'
  • Gość: p123 IP: *.dynamic.chello.pl 26.02.13, 20:14
    To przedszkole nie jest złe, ale to juz nie to samo co kiedyś..zwłaszcza za czasów gdy dyrektorem przedszkola była pewna pani Małgosia "człowiek instytucja" .
    Ostatnimi czasy to już masówka, zrezygnowano z sal do gimnastyki i innych pracowni na poczet kolejnych grup dzieci. Jest też olbrzymia rotacja opiekunek.
  • Gość: tata IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.06.13, 00:19
    A z jakich sal zrezygnowano? Chyba że coś dobudowali?
  • marika386 05.08.15, 22:38
    A ja jestem zadowolona z przedszkola Akadero. Nie zapisalabym swojego dziecka do kids love drims, ktore działa w nieetyczny sposób dając świadectwo swojej desperacji i braku kultury. Nie warto powierzać swoich dzieci osobom ktore myślą w ten sposób. Wiem, ze rodzice z mojej grupy pozostają. Każdemu polecam żeby każdy z Państwa sam przeszedł sie po przedszkolach i ocenił. Ja tak zrobiłam i wiem, ze podjęłam dobra decyzje. Łatwo jest oczernić kogoś niż tworzyć placówkę z wartościami.
  • Gość: marulla IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.02.16, 22:49
    Czyżby kryptoreklama?
  • Gość: Mama IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.02.13, 17:09
    Tu są najświeższe opnie o przedszkolu Akadero

www.przedszkolak.pl/forum/index.php?kategoria=8&query=2&dzial=0&ktory_id=28245
  • Gość: mama IP: 80.50.234.* 08.03.13, 11:40
    Nie jestem zbytnio zadowolona z tego przedszkola, to tzw. przechowalnia. Panie się ciągle zmieniają co jak wiadomo nie wpływa zbyt korzystnie na maluchy.
  • Gość: Anna IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.03.13, 17:46
    Hmmm.... nie wiem dlaczego ktoś tak źle wróży tej placówce. Nie zauważyłam żeby przedszkole zrezygnowało z pomieszczenia na gimnastykę i innych które są zagospodarowane np. na zajęcia plastyczne. Czy to jest przechowalnia? Nie wiem dlaczego Pani tak ocenia. Ja widzę, że przedszkole rozwija się, co widać jeżeli chodzi o język angielski. Powstała grupa anglojęzyczna, moja córka jest na takim samym poziomie co moje drugie dziecko chodzące do szkoły podstawowej. Sale bogato zagospodarowane, no i ukochane ciocie które są z nami od samego początku. Wiem, że w innych grupach były zmiany ze względu na "stan błogosławiony" Cioć:-). Więc ta sytuacja może zdarzyć się w każdym przedszkolu.
    Jest dużo Pań zatrudnionych, z tego co wiem to są Panie które pomagają w różnych grupach. To chyba dobrze, że przedszkole inwestuje i zatrudnia dodatkowe Panie?
    Najważniejsze, że na Białołęce jest już duży wybór przedszkoli i myślę, że każdy może znaleźć odpowiednie dla siebie miejsce.
  • palm80 11.03.13, 15:34
    Witam, mój syn uczęszcza do tego przedszkola i niestety muszę się zgodzić z opiniami rodziców, którzy uważają, ze przedszkole traci renomę.
    Kiedyś przedszkole miało rodzinną atmosferę teraz ewidentne widać, ze właściciel nadal uważa, ze jego przeszkolenie jest "naj" ale nie wiele robi w tym kierunku aby tak było. W przedszkolu brak jest z prawdziwego zdarzenia Dyrektora, który potrafił by we właściwy sposób zarządzać taką placówką, w chwili obecnej to stanowisko obejmuje żona właściciela, która mimo tego, ze jest bardzo sympatyczna osoba to niestety nie nadaje się na te stanowisko bo jest jej brak umiejętności. Panie ostatnio zmieniają się bardzo często i dotyczy to tez Pań wychowawczyn, jak rownież nauczycieli angielskiego czy plastyki. Dziś rodzice dostali wiadomość, ze Pani Psycholog tez jest już nowa, więc jak widać w kadrze zmiany są od kilku miesięcy cały czas.
    Myśle, ze właściciele powinni dbać o swój personel, bo niestety to nie ciążę są powodem odchodzenia z tego przeszkola.
  • Gość: gościnnie IP: *.dynamic.chello.pl 12.03.13, 12:12
    mnie to przedszkole zraziło tym, że od samego początku nie byli szczerzy. Zadzwoniłam zapytać ile kosztuje predszkole i dostałam jasną informację. Umówiliśmy się na spotaknie zapoznawcze, obejrzeliśmy sale, warunki itd. byliśmy miło zaskoczeni. Przyszło co do czego, chcieliśmy podpisać umowę i jakie było nasze zdziwienie jak się okazało, że przedszkole kosztuje 300 zł więcej niż dowiedziałam się przez telefon. Powód ... "no gdybym zapisała teraz to by kosztowało taniej ale od września to 300 zł więcej" ... no lekka przesada ... Dodatkowym minusem jest taka sama odpłatność za "wakacje" nawet jak dziecko nie chodzi ...
  • Gość: Kamila IP: *.ip.netia.com.pl 30.04.13, 08:15
    Niestety muszę podzielić negatywne opinie Rodziców co do tego przedszkola. Jestem mamą dziecka, które chodzi do 4 latków i zgadzam się, że było to bardzo dobre przedszkole za czasów Pani Dyrektor Małgorzaty. Potem przyszła Pani nowa Dyrektor tymczasowa a następnie nastała nowa Pani Dyrektor Joanna, była pracownica obecna żona Pana Właściciela.
    Zmieniają sale, łączą grupy, zmieniają Ciocie (po ogłoszeniach o pracę można to zaobserwować) bez brania pod uwagę odczuć naszych dzieci, które po nocach wołają imiona Cioć.
    Po moich obserwacja widzę, pieniądz i rozgrywki personalne biorą górę nad dobrem dzieci.
    Po ciociach widać, że starają się dbać o dzieci - tu nie mam nic do zarzucenia – dziewczyny się starają – to są jedyne osoby, które przejmują się naszymi Dziećmi.
    Jako Rodzic – Klient przedszkola Akadero czuję się na zasadzie – bądź zadowolony, siedź cicho i płać i nie podskakuj. Proszę zauważyć, że w umowie nikt Państwu nie gwarantuje stabilności Cioć i tego że ta piękna sala, która była na początku nie zostanie zamieniona na salę na poddaszu w wielkim słupem na środku a zapisy w umowie „przedszkole w niektórych sytuacjach może podnieść czynsz….” Zapis zgodny z prawem?
    W sumie co ma zrobić Rodzic, którego dziecko nie dostanie się do państwowego na Białołęce – oczywiście zgodzi się na cokolwiek by dziecko miało przedszkole.
    Więc Rodzicu zastanów się i przeanalizuj – wygląd przedszkola to nie wszystko – lepiej niedociągnięcia występujące w każdym przedszkolu przełyka się jak płaci się mniej. Z perspektywy czasu prywatne, państwowe aż tak bardzo się nie różnią między sobą, więc po co przepłacać.
    Ja nie polecam tego przedszkola.
  • Gość: OJCIEC IP: *.dynamic.chello.pl 05.06.13, 01:42
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: Zuzanka IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 05.06.13, 23:15
    Myślę, że nie ma Pan racji....nie rozumiem dlaczego tak Pan sądzi. Oczywiście są przedszkola tańsze ale czy takie same?? Ja sądzę że przedszkole jest fajne, dziś odbyło się przedstawienie w głównej roli z rodzicami i spotkałam się z tym pierwszy raz! Było nieziemsko! Polecam to przedszkole, moje dziecko uwielbia tam przychodzić:-)
  • Gość: 1 IP: *.jmdi.pl 03.05.13, 10:11
    Treść postu jest niedostępna.
  • Gość: f IP: *.jmdi.pl 03.05.13, 10:35
    Dokładnie tak!!!! Przecież na innym forum było mnóstwo opinii, w większości negatywnych o tym przedszkolu. Negatywne wątki zaczęły się jak stanowisko objęła pani Joanna żona właściciela, która nie ma pojęcia o zarządzaniu placówką tego typu, gubi się w tym co mówi. Jak taka osoba może być na tym stanowisku? Odkąd objęła stanowisko, w przedszkolu zapanował chaos, pojawiło się mnóstwo zajęć, dzieci nie mają czasu na wychodzenie na dwór, bo mają tyle pracy, to jest przedszkole, a nie szkoła, była mowa już na innym forum o tym, ale oczywiście właściciel dba o to, żeby ludzie nie dowiedzieli się prawdy, i usuwa wątki. Dzieci powinny codziennie w miarę możliwości wychodzić na dwór,a nie siedzieć w salach. Dzieci są przemęczone nadmiarem zajęć. To jest wyścig szczurów - tak to kiedyś ktoś określił na innym forum. Właściciel usuwa wątki z internetu, w ubiegłym roku przecież była afera w związku z przenoszeniem dzieci do przeszklonej sali- było mnóstwo wypowiedzi na ten temat, które po pewnym czasie usunięto. W efekcie rodzice nie zgodzili się i dzieci nie przeniesiono, do sali wydzielonej szklanymi szybami z sali gimnastycznej. Chodzi im tylko o kasę, nie liczy się dobro dzieci.
  • Gość: mama 4 latka IP: *.jmdi.pl 30.06.13, 22:48
    Mam dziecko w tym przedszkolu. Mogłoby być tańsze ale nie jest. Ale nie zgodzę się z większością negatywnych wpisów. Moje zastrzeżenie to wysokość czesnego. I wolałabym aby zmniejszyła się rotacja nauczycieli. I tyle. Mam w nosie kto czyją jest żoną i jaką kasę robi na przedszkolu. W sumie co to mie obchodzi i innych też nie powinno.Decydując się na Akadero wzięłam to pod uwagę. Widziałam, że w przedszkolu są schody itd. Teraz koncentruję się na tym, czy moje dziecko jest zadowolone. I jest: lubi ciocie, lubi przedszkole, nie życzy sobie być odbieranym zbyt wcześnie. Doceniam zmiany, pomysły jakie zadziały się po odejściu poprzedniej Pani Dyrektor.
    Czego się czepiać? Jak do tej pory nie miałam najmniejszych problemów z komunikacją z Panią Dyrektor i jej mężem. Pewnie, że swoje decyzje podejmują w kontekście kasy ale znajdźcie mi właścicieli firm/ korporacji, którzy myślą inaczej. Ale przedszkole jest fajne: ładne sale, dobra opieka, dobrze wyglądające menu, czysto.
    Pamiętam spotkanie z rodzicami dotyczące organizacji zajęć dodatkowych. Wniosek ze składanych uwag był następujący: dobrze że będą zajęcia dodatkowe ale w sumie to źle. I tak jest zawsze: mało zajęć - źle ja płacę i cała kasa idzie do właścicieli. Dużo - źle bo przeładowane.
    Dla tych niezadowolonych: przenieście swoje dzieci do przedszkoli państwowych. I spróbujcie ponarzekać:). Albo zatrudnijcie opiekunkę za 2500.
  • Gość: Mama Przedszkolaka IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.05.13, 12:00
    Witam,

Tutaj akadero.fora.pl/ jest adres forum na którym można wyrażać swoje opinie na temat przedszkola Akadero i z tego forum właściciele nie będą mogli usować wszelkich wpisów o ich palcówce.
  • Gość: Mama IP: 78.133.141.* 08.05.13, 12:21
    Witam,
    Postanowiłam zabrać głos w sprawie, bo mam nieco inne spostrzeżenia na temat przedszkola Akadero.
    My zaczynamy dopiero przygodę z przedszkolem. Przyznam szczerze, że po przeczytaniu opinii na forach bardzo wahałam się czy w ogóle odwiedzać Akadero. Ale nauczona doświadczeniem stwierdziłam, że sama chcę się przekonać czy rzeczywiście jest tak źle jak piszą rodzice. Dodam, że odwiedziłam kilka przedszkoli i niemalże każde z nich miało negatywne opinie. Szłam nastawiona bojowo, zwracałam uwagę na każde zachowanie pań, na dzieci (czy są zadowolone), sale.
    Akadero jest ładnie urządzone, zwracałam uwagę na dekoracje (które nie były kiczowate) ale i na to, czy zabawki są czyste. Były. W niektórych miejscach misie się kleiły. Widać, że nikt ich nie prał od bardzo dawna. Brakuje mi tylko ładnego placu zabaw- tzn. przestrzeni/ogrodu.
    Piszecie Państwo, że ciocie się zmieniają - ale czy bierzecie pod uwagę fakt, że odchodzą tylko z powodu niezadowolenia z pracy? Wierzycie, że każda osoba pracująca z dziećmi ma do tego powołanie, cierpliwość, empatię? Ja w to nie wierzę. Miejsce pracy jak każde jedno, jednym odpowiada innym nie. Ale może jest też inny powód rotacji. Ja widziałam niezadowolone ciocie, krzyczące na dzieci.
    Rzeczywiście słyszałam, że za czasów starej dyrektorki było inaczej, lepiej. Może rzeczywiście pieniądze i zdobywanie klientów stały się ważniejsze. Niestety tak jest prawie wszędzie. Ale z drugiej strony słyszałam opinie znajomych osób, które pracują w Akadero. Polecają to miejsce. Ta Pani Joasia jest młoda, pewnie niedoświadczona i musi się sporo nauczyć. Ale może warto jej dać szansę. Nie chodzimy jeszcze na stałe do przedszkola i nie znamy dobrze pani dyrektor, ale nie można normalnie z nią porozmawiać o swoich wątpliwościach/zastrzeżeniach?
    Podobnie jak każda mama chciałabym, żeby moje dziecko było w najlepszym możliwym miejscu. Sam fakt pójścia do przedszkola jest dla mnie stresujący. Sprawdziłam wiele ofert przedszkoli i w każdym (poza Jarzębinką, która jest niestety za daleko od nas) było coś, co chciałabym zmienić. Od przyjaciółki przedszkolanki słyszałam, że w jej przedszkolu dzieciom wydzielało się porcje jedzonka, nawet wodę. Pieczywo - biała bułka, wędlina najtańsza (mogłaby świecić w nocy). A tu porcje są bardzo syte. Na zajęciach adaptacyjnych jemy podwieczorek, który dostają przedszkolaki. Osobiście bardzo zwracam uwagę na jakość jedzenia dla mojego synka i rodziny( żadnej chemii, warzywka, owoce z dziadka działki, naturalne nieprzetworzone produkty). Zawsze jem z nim podwieczorek, który przynoszą panie. Kompot to kompot a nie woda z sokiem z buraka udającym maliny, nie za słodki w sam raz. Ciasteczka z czekoladą i ziarnami zbóż. Sernik domowy. Jabłuszka. Widziałam słup w sali, ale był obity gąbką.
    Chodzimy do Akadero na zajęcia adaptacyjne i jesteśmy zadowoleni. Mój synek uśmiecha się na widok Pań, zna już to miejsce. Przyszłość pokaże, czy to będzie dobry wybór, ale na dzień dzisiejszy jestem pozytywnie nastawiona.
    Długi ten mój post, ale chciałam opisać wszustko co zauważyłam. Ostatnia kwestia - cena i umowa. Nie jest to tanie przedszkole, ale ja tę cenę akceptuję. Rozmawiałam z osobami pracującymi w innych przedszkolach - wszędzie umowa wygląda podobnie.
    pozdrawiam
  • Gość: Mama IP: *.warszawa.vectranet.pl 12.05.13, 17:54
    Witam,
    Mój syn uczęszcza do tego przedszkola i my niestety nie mamy najlepszej opinii o tym miejscu. Rotacja Pan przedszkolanek dość częsta i dla mnie nie ma tłumaczenia, ze to jest norma w każdym przedszkolu. Pani Dyrektor brak doświadczenia i wiedzy w prowadzeniu tego typu miejsca, owszem jest miła ale to wszytko i tez tylko do momentu kiedy rodzic wyraża tylko swoje zadowolenie a w momencie nie zadowolenia nie potrafi ani wyjaśnić problemu ani w normalny sposób przyjąć, ze rodzic może mieć coś nie pozytywnego do powiedzenia. Dzieci w grupie jest dużo bo ok. 25 wiec jak na prywatne przedszkole to trochę za dużo bo tyle samo jest w przedszkolach Panswowych gdzie opłaty są mniejsze o polowe. Grupy dzieci są łączone wiec czasami w jeden sali jest ok. 50 dzieci a sale nie są duże wiec cieżko powiedzieć jak te dzieci mogą normalnie funkcjonować w takich warunkach. Na zajęciach rytmiki czy gimnastyki tez łączy sie kilka grup wiec raczej nie jest to komfortowe spędzanie czasu w takiej liczbie dzieci. Na górze gdzie są sale bez łazienek znajduje sie właśnie sala gimnastyczna i do rytmiki wiec nie wiem jak dzieci są w stanie sie skoncetrowac kiedy te zajęcia sie odbywają a Pani np. gra na pianinie. Znajduje sie tam tez sala który najprawdopodobniej nie spełnia zadynch norm aby były w niej prowdzone zajęcia ale właściwie wykorzystają każdy kawałek aby zrobić jak najwiecej miejsca na nowe sale. Co do wyżywienia to niestety ale śniadania są bardzo monotonne i nie ma aż tak dużego wyboru jedzenia. Ja niestete nie spotkałam sie z tym aby moje dziecko pilo prawdziwy kompot bo zazwyczaj jest to woda z sokiem lub herbata. Mam wrażenie ze to co dzieci i ich rodzice dostają do jedzenia na zajęciach adaptacyjch różni sie znacznie od tego co tak naprawdę jedzą dzieci. Warzywa zreszta jak można łatwo rano zobaczyć są dowozone ze zwykłego gospodarstwa i nie są to warzywa ekologiczne czy z " ogródka dziadka". Mój syn kończy już edukację w tym przedszkolu wiec wiecej nie musimy męczyć sie tym miescem ale ja ze swoich spostrzeżeń zdecydowanie nie polecam tego przedszkola bo kiedy było to dobre miejsce ale teraz już NIE. Zreszta widać po samych reklamach, ze przedszkole potrzebuje zwabic nowych klientów, kiedyś tego nie potrzebowali bo mieli renomę. Właściciele robią wszystko aby negatywne wypowiedzi o ich przedszkolu znikaly z interentu, na jedym z forum było ponad 70 opinii większa cześć negatywnych teraz zostało wszystko usunięte a te które pozostały dodane jako nowe tez systematycznie znikają.
    Jestem pewna, ze ta wypowiedz tez przeczyta Pani Joanna i Pan Robert dlatego apaluje do nich aby zaczęli dobrze prowdzic przedszkole a nie tylko udawać jaka to wspaniała placówka!
  • Gość: Kamila IP: *.ip.netia.com.pl 24.05.13, 09:45
    Jestem mamą dziecka uczęszczającego do Akadero i nie chcę powielać zdań, ale całkowiecie zgadzam się z opinią Mama 12.05.13, 17:54
  • Gość: Mama IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.06.13, 00:15
    Szanowna Pani, teraz kiedy Pani zapisuje dziecko w inne miejsce będzie Pani miała okazję do porównania. Ja osobiście muszę przyznać, że Akadeo bardzo mi się podoba i zastanawiam się czy naprawdę Pani dziecko uczęszcza do tego przedszkola, bo KUCHNIA JEST REWELACYJNA, chyba Pani nie wie jak jest w innych przedszkolach, a przede wszystkim tam gdzie jest catering. W Akadero Panie kucharki są znakomite, moje dziecko jest alergikiem i częsty mam kontakt z Paniami pracującymi w kuchni, jest to totalna bzdura, że dzieciom podaje się sok rozrabiany, musi Pani odwiedzić kucharki, a nawet to sprawdzić. Dzbanki stoją tuż za wejściem, więc tego jestem pewna! Jedzenie smaczne, zdrowe i z dokładkami ile tylko dzieci chcą.
    Nigdy nie spotkałam się, że na gimnastyce czy rytmice grupy były łączone. Zastanawiam się czy w ogóle Pani dziecko chodzi do Akadero?
    Nie wiem w jakim przedszkolu grupy nie są łączone po podwieczorkach, nawet w państwowych tak jest, jeżeli zna Pani takie przedszkole to proszę o taką informację. Dziwne, że kiedyś sala do gimnastyki i rytmiki Pani nie przeszkadzała, dopiero jak Pani dziecko kończy edukacje w akadero to jest nie tak jak Panie tego oczekuje. Nie wiem czy Pani wie, że w większości przedszkoli zajęcia tego typu odbywają się w swoich małych salach bądź na wąskich korytarzach, proponuję sprawdzić inne przedszkola. To chyba dobrze ze dzieci mają wyznaczone miejsce na zajęcia ruchowe. Zastanawia mnie fakt że nie nie zmieniła Pani przedszkola dużo wcześniej jeżeli jest tak źle.Tak jak już ktoś napisał, tego typu opinie są krzywdzące dla akadero, ja wiem, że rodzice w mojej grupie są ZADOWOLENI. I to się liczy.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  • Gość: Kamila IP: *.ip.netia.com.pl 24.05.13, 09:52
    Szanowna Mamo (08.05.13, 12:21) wierz mi, że na początku dadzą Pani piękne jedzenie, piękną salę. Ma Pani zapisane w umowie, że do końca uczęszczania Pani dziecka nie zmieni się sala, którą Pani pewnie dostała na I piętrze? na poddasze, albo że Ciocia, do której się Pani dziecko przyzwyczai nie zmieni się na inna?
    Niestety też w ostatnim czasie rozmawiałam z byłymi ciociami pracującymi w Akadero i żadna z nich nie rozstała się w sposób "ludzki" z przedszkole.
    Więc mam inne zdanie.
    Może teraz Dyrekcja przedszkola powyciąga jakieś wnioski bo Internet huczy.
  • Gość: anna IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 24.05.13, 20:41
    Szanowna Mamo, to straszne, że ma Pani taką opinie na temat przedszkola swojego dziecka. Dziwne, że wcześniej nie zauważyła Pani schodów i że budynek jest piętrowy. Zastanawiam się jak Pani dziecko musi czuć się w tej sytuacji, ponieważ na pewno odbiera te złe emocje od swojej mamy- chyba musi być mu przykro:-( . Na Pani miejscu zastanowiłabym się już wcześniej nad zmianą tego przedszkola, jeżeli w tym tak jest źle, to chyba nie jest dobre dla dziecka.
    Ja jestem jeszcze w trakcie poszukiwań fajnego miejsca dla mojego dziecka, może poleci mi Pani jakieś bezpieczne przedszkole.
  • Gość: Kamila IP: *.ip.netia.com.pl 28.05.13, 14:23
    To bardzo proste proszę poszukać po prostu takiego, które nie jest piętrowe, żeby pózniej nie miała Pani problemów ze zmianą przedszkola i wytłumaczeniem tego swojemy dziecku.
    Skoro Pani tak zawzięcie broni przedszkola Akadero i zaczyna obrażać mnie (ja nie obrażam Pani) to proponuje Pani zaprzestać poszukiwań i zapisać dziecko do Akadero.
  • Gość: anan IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 28.05.13, 21:51
    Właśnie dlatego zapytałam czy zna Pani przedszkole godne polecenia. Byłam już w kilku aczkolwiek żadnego nie jestem pewna. Albo małe sale, albo mały plac zabaw, albo katering...no ale trzeba coś wybrać. Ja tu mieszkam od niedawna i naprawdę nie mam opinii. O każdym można coś złego się dowiedzieć na forum, więc niech ktoś powie gdzie jest dobrze. Dziękuję za info. Pozdrawiam.
  • Gość: animka IP: *.jmdi.pl 04.06.13, 23:00
    Moje dziecko chodziło 2 miesiące do tego przedszkola-do tej pory nie mogę sobie wybaczyć, że nie zabrałam go wcześniej. Doszliśmy w trakcie roku więc adaptacja była trudna. Gdy dziecko płakało ,,ciocie" dzwoniły do mnie , że proszę zabrać dziecko, bo płacze, a to przeszkadza innym dzieciom. Grupy miały być16-18 osób, a były po 25. Grupą miały zawsze zajmować się dwie Panie-sporadycznie były we dwie. Gdy przechodzimy obok tego budynku moje dziecko zawsze pyta ,,mamusiu, ale ja nie będę już tu musiała chodzić, prawda?" To chyba wystarczająca opinia.
  • Gość: MAMA IP: *.dynamic.chello.pl 05.06.13, 01:47
    BRAWO!!! Wreszcie zaczynacie Państwo wyrażać prawdziwe opinie na temat tej placówki.
    AKADERO nie jest to dobre PRZEDSZKOLE
  • Gość: P. IP: *.jmdi.pl 05.06.13, 21:28
    Ja wkleję swoją opinię, którą już napisałam na innym forum, dotyczącym przedszkoli. Czytam różne opinie dotyczące Akadero i mam poczucie, że są one krzywdzące. Nie twierdzę, że to przedszkole jest idealne - to po prostu normalne, fajne przedszkole, do którego bez obaw można posłać swoje dziecko.

Wydaje mi się, że przedszkole było piętrowe jeszcze przed zmianą dyrekcji... Litości, dajcie nowej dyrektorce trochę czasu, wszak nie od razu Kraków zbudowano :)

Nasze dziecko chodzi do Akadero od prawie roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Joanna, która jest krytykowana, bo śmiała związać się z właścicielem, jest bardzo zaangażowana, otwarta na wszelkie rozmowy z rodzicami, bardzo chętna do zmian na lepsze. Jest w przedszkolu praktycznie przez cały dzień, wie, co się dzieje w której grupie, zna imię każdego dziecka, zna rodziców.

Komuś może nie pasować, że w przedszkolu są schody, innemu nie będą podobały się place zabaw, ale obsługa jest znakomita, ciocie ciepłe, sympatyczne, pyszne jedzenie, sale czyściutkie, zabawki również.

Być może poprzednia, bardziej doświadczona dyrektorka była lepsza, co pewnie szczególnie odczuwają rodzice, którzy byli z nią związani emocjonalnie, a dziś są wobec niej lojalni. Ale to nie znaczy, że p. Joanna jest zła czy nieudolna, a dzieci nieszczęśliwe.

Przedszkole spełnia swoją rolę. Dzieci mają wspaniałą opiekę, uczą się nowych rzeczy, bawią, rozwijają. A przecież o to chodzi :)
  • Gość: gość 2 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.13, 10:26
    Pierwsza Pani Dyrektor nie pracuje tam już chyba 2 lata, przez ten czas powstało kilka nowych grup, więc ilu rodziców jest z nią związanych emocjonalnie? Ponad połowa podejrzewam nie rozpoznałaby jej na ulicy..., o jakiej lojalności w ogóle mówimy...
  • Gość: Hanna IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 06.06.13, 13:53
    To dlaczego Państwo są w tym przedszkolu, jeżeli jest tak źle....trochę niezrozumiałe. Kończy się rok i chyba każdy niezadowolony może wykonać wyboru. Dobrze, że jest tak duży wybór jeżeli chodzi o przedszkola na Białołęce.
  • Gość: mama małego szkrab IP: 195.14.4.* 17.06.13, 13:00
    czy mogliby Państwo napisac ile wynosi czesne w tym przedszkolu?
  • Gość: jula IP: *.play-internet.pl 18.06.13, 22:44
    Najlepiej zadzwonić i się zapytać. z tego co wiem to czesne zmieniało się z roku na rok.
  • Gość: MAMA IP: *.dynamic.chello.pl 25.07.13, 11:50
    Dlatego, że są to dzieci a nie bydło, które może się paść na dowolnej łące. Dziecko przyzwyczaja się do miejsca, cioci, kolegów i koleżanek. Krzywdą jest ciągłę zmienianie dziecku otoczenia.
    Swoje opinie NALEŻY KONIECZNIE WYRAŻAĆ BY PRZESTRZEC RODZICÓW ZŁYM PRZEDWYBOREM

Dziecko powinno iść do jednej placówki i tam pozostać przez cały okres a idąc do Akadero po pół roku czeją je kolejne zmiany placówki...!
  • Gość: P IP: 109.233.94.* 26.08.13, 21:09
    Niestety po wakacjavh spełniają się przepowiednie wyczytane na forach :(
    Płacimy za grupę anglojęzyczną dodatkową kasę. Jeszcze w zeszłym roku byliśmy oczkiem w głowie p. Dyrektor, bo grupa była nowatorska. Po wakacjach dostaliśmy salę bez łazienki, na drugim piętrze. Nasze dzieci, czyli 4-, a także 3-latki, codziennie kilka razy pokonują trasę z 2. piętra do piwnicy, w której znajduje się jadalnia. Jestem bardzo zawiedziona i rozgoryczona. Rozważam wysłanie dziecka do zerówki do szkoły, bo nie widzę sensu, aby płacić prawie 1300 zł miesięcznie przez kolejny rok :(
  • Gość: tata IP: *.devs.futuro.pl 27.08.13, 01:07
    Jeżeli budynek nie był budowany z myślą o przedszkolu tylko adaptowany do tej funkcji to niestety dzieci muszą się nabiegać. Zaraz odezwie się MAMA z ty swoim powtarzanym wpisem, że wszyscy się czepiają, a to jest najlepsze przedszkole itd...
  • Gość: Mama IP: *.dynamic.chello.pl 21.06.13, 00:01
    Jestem mama dziecka z najmlodszej grupy. Moje zdanie na temat przedszkola Akadero jest bardzo dobre. Corka uwielbia przedszkole. Bardzo duzo sie w nim uczy - mam wrazenie, ze codziennie przynosi do domu dwie nowe piosenki. Wyraznie tez dojrzala, odkad zaczela tam chodzic. Mamy dobry kontakt zarowno z Ciociami corki, jak i z dyrekcja. Podobaja nam sie wydarzenia w przedszkolu oraz to jak przedszkole komunikuje sie z Rodzicami. Codzienne newslettery sprawiaja, ze jestem zawsze na biezaco. Byc moze to standard w innych przedszkolach, trudno mi to ocenic. Podoba mi sie tez bardzo powazne podejscie do postepow dziecka - czeste spotkania 1to1 z wychowawczynia. Bardzo szczegolowy feedback na temat zachowania corki uwiarygodnil w moich oczach wychowawczynie - mowila o niej tak, jakby byla domownikiem w naszym domu.
    Jesli chodzi o infrastukture, to tez potrafie sobie wyobrazic, ze jest lepiej. Ale przed wybraniem tego przedszkola odwiedzilam 8 (tak! 8!) prywatnych przedszkoli na Tarchominie. I Akadero bylo pod tym wzgledem najlepsze. Dlatego troche dziwie sie tym Rodzicom, ktorym nie podobaja sie te aspekty przedszkola. Z checia dowiem sie, gdzie w naszej dzielnicy sa lepsze pod tym wzgledem placowki. Nie uwzgledniajac oczywiscie panstwowych, ktore na pewno maja lepsze place zabaw. Widze to z ulicy i zazdroszcze.

Jesli chodzi o rotacje kadry, to moja grupa tego nie doswiadczyla, wiec sie nie wypowiadam. Jesli chodzi o pania Dyrektor, to nie znalam poprzedniej, i ani mnie to chlodzi ani grzeje. Aktualna dyrektor - po prostu jak mam sprawe, to z nia rozmawiam, i nie zdarzylo mi sie, zeby jakos zle to sie skonczylo.

Tym Rodzicom, ktorzy sie wyzlosliwiaja na gasnaca atrakcyjnosc przedszkola, przypominam, ze to przedszkole jest znaczaco drozsze niz wiekszosc tarchominskich placowek. A chetnych znajduje, wiec nie jest chyba tak zle?

Raczej nie udzielam sie na forach, ale naprawde lubie to przedszkole, i chcialam, zeby moj glos troche przewazyl te narzekania.

Tym Rodzicom, ktorzy zastanawiaja sie nad wyborem tej placowki polecam, zeby oprocz wczytywania sie w wypowiedzi, podjechali pod przedszkole ktoregos dnia rano i porozmawiali z Rodzicami otstawiajacymi swoje pociechy. Lepsza wiarygodnosc. To narzekanie na forach wydaje mi sie troche nadmuchane.
  • Gość: Mamusia IP: *.warszawa.vectranet.pl 14.07.13, 11:24
    Witam,

Moje dziecko od roku chodzi do tego przedszkola i niestety muszę przyznać, ze przez ten czas wiele rzeczy zmieniło sie na nie korzyść.
    Najgorszy jest fakt, ze rodzice nigdy nie są informowani o zmianach jakie nastąpią w przedszkolu wiec trżeba sie liczyć czasami z nie milymi niespodziankami.
    Jest to prawda co piszą inni rodzice, ze na początku dzieci dostają super sale a pózniej są przenoszone na poddasze do dużo mniejszych sal, ktore nie do końca są dostosowane do przebywania w nich dzieci. W tych salach nie ma łazienki wiec dzieci muszą chodzić przez sale gimnastyczna na której odbywają sie inne zajęcia. My do tej pory mieliśmy sale na dole wiec najprawdopodobnie po 2 tyg. wakacjach kiedy wrócimy do przedszkola bedzie nas czekała zmiana o której oczywiście nie zostaliśmy wcześniej poinformowani.
    Z rozmów z innymi rodzicami można sie dowiedzieć , ze tez maja wiele zastrzeżeń co do tej placówki i bardzo im przeszkadza zmiana wychowawczyn, która jest dość częsta i jej powodem są tylko relacje miedzy pracownik - pracodawca. Jedna z mam z grupy Akwarelek powiedziała, ze ona swoje dziecko tylko dlatego posyła do tego prżedszkola bo jest cudowna pani wychowaczyni i jej córka lubi chodzić do tego przedszkola ale drugiego swojego dziecka nie posłala by w to samo miejsce ale ma tez ogromne obawy czy sala w której są obecnie dzieci nie zostanie zmieniona i czy wychowawczynie zostaną te same i zapowiedział, ze nie zgodzi sie na zmianę sali i zabierze w takiej sytuacji dziecko z przedszkola jeśli dojdzie do takich zmian.
    Wiele z Państwa pisze, ze skoro jest tak zle to po co dzieci chodzą do tego przedszkola i ja powiem, ze zmiana przedszkola nie jest taka łatwa przedewszystkim dla dziecka, ktore przyzwyczailo sie do swoich kolegów i do samego miejsca. W moim przypadku mimo, ze jest wiele spraw, ktore bardzo mi sie nie podobają najważniejsza jest radość mojego dziecka i chęć chodzenia do tego przedszkola i do póki jego bezpośrednio nie bedą dotykały te absurdalne zmiany jakie zachodzą w przedszkolu to zostaniemy do końca edukacji przedszkolnej.
  • Gość: Natalia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.13, 20:50
    Po przeczytaniu wszystkich komentarzy tez chciałabym niestety dolaczyc swoja negatywna opinie o Akadero.
    Przedszkole przestało byc placówka godna polecenia tylko stało sie miejscem do którego lepiej nie posylac dzieci. Niestety najgorszym problemem jest zarządzanie Akadero bo od tego zaczęły sie wszystkie negatywne problemy. Pani Joanna - Dyrektor, która nie ma bladego pojęcia jak prowadzić przedszkole, nie potrafi w racjonalny sposób rozwiązywać problemy i niestety fakt, ze jest żona właściela w tym przypadku jest bardzo na niekorzyść. Ja jako rodzic odnoszę wrażenie, ze jeśli cos sie komus nie podoba to może zabrać dziecko z przedszkola bo nikt nie zamierza wyjaśnić sprawy bo wlasciele nigdy w niczym nie widza problemu.
    Samo przedszkole oferuje wiele zajęć ale po pewnym czasie od dzieci można sie dowiedzieć, ze np. Pani od angielskiego nie ma juz kilka dni wiec nie maja z nikim innym zastępstw no bo po co. Grupy na rytmice i gimnastyce są laczone. Dzieci w każdej grupie jest dużo bo ok. 25. Na samym początku dzieci dostają piękne przestronne sale a pózniej zaczynaja sie zmiany i dzieci ostatecznie moga wylądować w salach bez łazienki, na 2 p. graniczacych z sala gimnastyczna a jedna z sal na samej górze miałabyc pierwotnie sala plastyczna ale zachłanności właścicieli doprowadziła, ze jest tam zrobiona sala dla dzieci, która nie spełnia żadnych norm aby mogły tam przebywać cały dzień. Posilki monotonne a z relacji mojego dziecka często kiedy dzieci chcą dokładkę to dostają z talerza kolegi, który juz nie je. Panie wychowawczynie zmieniają sie bardzo często i widac, ze czasami atmosfera jaka panuje w przedszkolu je przerasta i robią dobra minę do złej gry. Kiedyś zapytałam sie wychowaczyni ile jest dzieci w grupie to usłyszałam, ze proszę iść do p.Dyrektor i bardzo często sie tak zdarza, ze nikt z pracownikow nie chce nic powiedzieć, wiec można wywnioskować, ze Dyrekcja chyba zabrania udzielania innym podstawowych informacji. To, ze zle sie dzieje w Akadero i, ze maja mało chętnych może świadczyć fakt, ze zrobili promocje, w której za polecenie Akadero nie płaci sie miesiąc czesnego a reklamy stoją tak gęsto, ze nigdy tak sie nie musieli reklamować.
    Ogromnym problemem jest brak informowania rodziców o zmianach w samym przedszkolu i trzeba zawsze byc przygotowanym na jakaś niespodziankę wiec teraz pewnie po 2 tyg kiedy przedszkole jest zamknięte można spodziewać sie rożnych dziwnych rzeczy, ktore zazwyczaj są nie miłe dla rodziców i dzieci.

• Gość: ABEN IP: *.dynamic.chello.pl 25.07.13, 11:53
    Do wiadomości poniżej. PROSZĘ PRZESTAĆ PODSZYWAĆ SIĘ POD MAMĘ PANI JOANNO !!!

Siedzi na forach i sama o swoim przedszkolu wypisuje niby jako rodzić... ŻENUJĄCE

Jestem mama dziecka z najmlodszej grupy. Moje zdanie na temat przedszkola Akadero jest bardzo dobre. Corka uwielbia przedszkole. Bardzo duzo sie w nim uczy - mam wrazenie, ze codziennie przynosi do domu dwie nowe piosenki. Wyraznie tez dojrzala, odkad zaczela tam chodzic. Mamy dobry kontakt zarowno z Ciociami corki, jak i z dyrekcja. Podobaja nam sie wydarzenia w przedszkolu oraz to jak przedszkole komunikuje sie z Rodzicami. Codzienne newslettery sprawiaja, ze jestem zawsze na biezaco. Byc moze to standard w innych przedszkolach, trudno mi to ocenic. Podoba mi sie tez bardzo powazne podejscie do postepow dziecka - czeste spotkania 1to1 z wychowawczynia. Bardzo szczegolowy feedback na temat zachowania corki uwiarygodnil w moich oczach wychowawczynie - mowila o niej tak, jakby byla domownikiem w naszym domu.
    Jesli chodzi o infrastukture, to tez potrafie sobie wyobrazic, ze jest lepiej. Ale przed wybraniem tego przedszkola odwiedzilam 8 (tak! 8!) prywatnych przedszkoli na Tarchominie. I Akadero bylo pod tym wzgledem najlepsze. Dlatego troche dziwie sie tym Rodzicom, ktorym nie podobaja sie te aspekty przedszkola. Z checia dowiem sie, gdzie w naszej dzielnicy sa lepsze pod tym wzgledem placowki. Nie uwzgledniajac oczywiscie panstwowych, ktore na pewno maja lepsze place zabaw. Widze to z ulicy i zazdroszcze.

Jesli chodzi o rotacje kadry, to moja grupa tego nie doswiadczyla, wiec sie nie wypowiadam. Jesli chodzi o pania Dyrektor, to nie znalam poprzedniej, i ani mnie to chlodzi ani grzeje. Aktualna dyrektor - po prostu jak mam sprawe, to z nia rozmawiam, i nie zdarzylo mi sie, zeby jakos zle to sie skonczylo.

Tym Rodzicom, ktorzy sie wyzlosliwiaja na gasnaca atrakcyjnosc przedszkola, przypominam, ze to przedszkole jest znaczaco drozsze niz wiekszosc tarchominskich placowek. A chetnych znajduje, wiec nie jest chyba tak zle?

Raczej nie udzielam sie na forach, ale naprawde lubie to przedszkole, i chcialam, zeby moj glos troche przewazyl te narzekania.

Tym Rodzicom, ktorzy zastanawiaja sie nad wyborem tej placowki polecam, zeby oprocz wczytywania sie w wypowiedzi, podjechali pod przedszkole ktoregos dnia rano i porozmawiali z Rodzicami otstawiajacymi swoje pociechy. Lepsza wiarygodnosc. To narzekanie na forach wydaje mi sie troche nadmuchane.
  • Gość: Mamusia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.13, 22:22
    Jak najbardziej sie zgadzam, ze pozytywne opinie o przedszkolu Akadero to pisze Pani Joanna zwłaszcza tego typu wypowiedzi. W końcu nie ma sie co dziwić jej syn tez chodzi do Akadero wiec jako rodzic jest bardzo zadowolona z własnego przedszkola ;-) . Żenada Pani Joanno!!!!!!
  • Gość: mama IP: *.play-internet.pl 27.07.13, 23:08
    Ja kończę już edukacje w przedszkolu Akadero i jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola.
    Nie wiem dlaczego tak Pani się bulwersuje ze zmian sal, jeżeli Pani wie jaką sale dostanie Pani dziecko to znaczy, że dostała Pani wcześnie tą informację bo zawsze było na koniec wakacji. Myślę, że zmiana sal to duży plus bo ja bym na pewno nie chciała, aby moje dziecko było przez 3 lata w jednej sali i bawiło się tymi samymi zabawkami. A wszyscy wiemy, że sale są takie same od samego początku więc chyba wiadomo było, że w przyszłości Pani dziecko może dostać inną salę i tak jest również w innych przedszkolach, że sal się zmienia. W mojej grupie rodzice byli zadowoleni i wiemy, że jest to dobre przedszkole i właśnie poleciłam go znajomym, zapisali się do grupy anglojęzycznej. Myślę że zawsze ktoś się znajdzie komu będzie coś nie pasowało z tym, że dziwne dlaczego tam jest??? Na każdej ulicy jest po kilka przedszkoli, a siedzieć tak gdzie się nie podoba i się denerwować??? Dziwne? Jak Pani jest źle nastawiona to i dziecko również jest albo będzie....i razem będziecie się męczyć... i jak tu budować coś na negatywnych emocjach?
  • Gość: Mama IP: *.dynamic.chello.pl 28.07.13, 08:46
    Mam przestac sie podszywac? Ludzie, czyscie poszaleli? Pytacie sie na forum o opinie, tak? ludzie Wam odpowiadaja, tak? negatywne opinie sa prawdziwe i szczere a pozytywne przeklamane? przeciez to sie kupy nie trzyma! ja place za to przedszkole - podobnie jak inni rodzice - b.wysokie jak na Tarchomin czesne. w grupie mojej corki jest komplet. Czyzbym zarowno ja jak i inni Rodzice z tej grupy dzialala tak bez sensu? jakbym miala placic taka kase i codziennie myslec sobie, "boze, co za glupie przedszkole", to przeciez nie dalabym rady.
    Forumowicze, zastanowcie sie, czego Wy chcecie. jesli chcecie opinii, to dziekujcie za kazda opinie. a jeszcze lepiej podjedzcie na parking w godzinach 7.45-8.30 i w ciagu pol godziny mozecie porozmawiac z naprawde WIELOMA rodzicami, ktorzy - widze to - odprowadzaja swoje dzieci z usmiechem. widze tez, ze rodzice sie angazuja, wspolne wydarzenia, pikniki i przedstawienia sa bardzo sympatyczne. podkreslam wiec. jestem autorka wypowiedzi "jestem mama dziecka z najmlodszej grupy" i NAPRAWDE nia jestem!!!!!!
  • ineta111 18.09.13, 16:43
    witam serdecznie.Prosze uprzejmie rodzicow o wszelkie rzetelne informacje na temat tej placowki .zagubiona sprzecznymi informacjami mama.pieknie dzoekuje
  • Gość: mama 2latka IP: 78.133.141.* 24.09.13, 14:20
    Do ineta111 - mój synek uczęszcza do grupy dwulatków. Jakiś czas temu pisałam jako mama dziecka które dopiero pójdzie do przedszkola, a dziś jako mama przedszkolaka.Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Moje dziecko jest wesołe, uwielbia ciocie (które bardzo dokładnie informują nas o przebiegu dnia dzieci), ma koleżanki i kolegów, poznaje piosenki i tańczy do nich :-). Dzieci odwiedził strażak, było przedstawienie muzyczne. Co chwila dostajemy nowe prace plastyczne, co bardzo nas jako rodziców cieszy i jest powodem do dumy. Widzę, że dyrekcja stara się pokazać naszym dzieciakom dużo ciekawych rzeczy.Mój Misiek stał się spokojniejszy (a ma silną osobowość), samodzielny. Ciocie pomagają w treningu czystości i nie idą na łatwiznę zakładając pieluszki (choć czasem to z oczywistych względów nie jest przyjemne).Z jedzenia też jestem zadowolona. Więc ja polecam.
  • mamama89 03.02.15, 17:39
    Jak każde przedszkole ma swoje wady i zalety. Zalety: stawiają na edukację, widać efekty nauczania angielskiego. Wady: duża rotacja przedszkolanek - dziecko się przyzwyczaja, a po miesiącu albo trzech znowu nowa ciocia. Albo nawet brak cioci, bo na czas nie rozpoczęli rekrutacji. Poza tym właściciele, zarządzający placówką mają olewczy stosunek do rodziców - płać i cicho siedź. W razie problemów nawet nie chcą rozmawiać, chowają głowę w piasek, a jak się nie wywiązują z umowy, to już na pewno nie ma szans, żeby ktoś z Tobą pogadał, bo a nuż będziesz chciał zapłacić niższe czesne. Wszystko jest dobrze gdy jest dobrze. Ale w razie problemów, zupełnie sobie nie radzą. Przedszkole jest duże, dużo grup, więc i podejście do dzieci nie jest takie ciepłe. Co do kompetencji kadry, to też można sporo napisać, ale tak naprawdę każda przedszkolanka jest inna i nie można generalizować. Zależy jaka osoba Ci się trafi. Ale uwaga - nawet jak poznałeś nauczycielkę, to nie znaczy, że za 3 miesiące się nie zmieni.
  • Gość: Mamma IP: *.jmdi.pl 14.01.14, 11:03
    Ja jestem za to mamą, która gdzieś w początkowych wypowiedziach w wątku zamieściła pozytywną opinię, a później (w kolejnym roku szkolnym) - negatywną. Którą niestety podtrzymuję.

Dziś odprowadziłam córkę do przedszkola nieco później. W jej sali na II piętrze odbywały się zajęcia, a przed salą, w tzw. sali gimnastycznej (rodzaj przedsionka z wejściami do innych sal oraz do łazienek) - zajęcia z muzyką.

Bardzo trudno jest podjąć decyzję o zmianie przedszkola dziecka i myślę, że na tym mechanizmie bazują właściciele przedszkola. Dlatego tak bardzo dba się o rodziców, którzy zapisują dzieci do przedszkola. A potem wychodzą różne kwiatki.

Z niepokojem zaglądam na stronę Biura Edukacji w poszukiwaniu informacji nt. 5-latków - czy "zerówka" będzie w szkole, czy w przedszkolu, czytam kolejne opinie o innych przedszkolach itp. I płacę te nasze prawie 1400 zł miesięcznie (córka chodzi na zajęcia dodatkowe), choć wiem, że w tym przypadku po prostu nie warto.

Wg mnie jedyną wartością Akadero są Ciocie :)
  • Gość: przedszkole IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.14, 15:10
    Zapraszam do Choszczówki - przedszkole Kidzcorner W Stumilowym Lesie.
  • Gość: rodzic IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.05.14, 16:37
    Dzieciom po odebraniu z przedszkola przez rodzica NIE WOLNO JUŻ nawet chwili pozostawać na terenie przedszkola , tzn. nie może!!!!!!!!!!!!!! już chwili pobawić się na placu z domkami , bo zaraz ktoś z personelu zwróci rodzicowi uwagę iż NIE WOLNO!!!!!!!!!! i proszę spadać do domu i zabierać swoje dziecko, czas się skończył! a jak nie daj boże zdaży się Wam spóźnić i później odebrać dziecko tj.po 18.00 za każde 15 minut zapłacicie jak za zboże , tzn, za odebranie dziecka codziennie przez tydzień o godzinę później zapłacicie drugie czesne!!!!!!!!! ot , takie jest przedszkole Akadero! za nieobecność dziecka odliczanie za posiłki tez jest ciężką sprawą...........
    - WITAMY W AKADERO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: eoe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.14, 16:52
    no i bardzo dobrze, a czego się spodziewał sfrustrowany rodzic? ^
  • Gość: mama IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.06.14, 14:29
    Drogi Rodzicu,
    Sądząc po ilości wykrzykników jesteś dość wzburzony... Częściowo, to co piszesz to prawda. Rzeczywiście rodzice zostali poproszeni o nie przebywanie z dziećmi po ich odebraniu na placu zabaw. Początkowo trochę mnie to zaskoczyło, ale z drugiej strony jeżeli na placu zabaw jest grupa z opiekunkami i do tego rodzice z dziećmi, które wyszły z przedszkola to może to dezorganizować pracę paniom. Więc nie widzę w tym nic dziwnego. Czasem i mój mały jeszcze trochę pobiega przy domkach, ale nigdy nikt nie zwrócił nam uwagi. Więc chyba nie zrozumiałeś/łaś rzeczywistego zamiaru.
    Nie rozumiem też problemu z odliczaniem za posiłki - zasady są jasne. Nigdy nie mieliśmy z tym problemu.
    Odbieranie dzieci po godzinach - cóż zdaję sobie sprawę, że czasem jest ciężko dojechać. ALE z założenia przedszkole jest czynne do 18:00. Jego pracownicy też zapewne chcą wrócić do domów, a nie codziennie pozostawać dłużej.
    pozdrawiam,
    zadowolona mama
  • Gość: do mama IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.14, 10:22
    Dziękujemy Pani Dyrektor za rzeczowe wyjaśnienia
  • Gość: mama IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.06.14, 12:43
    Tak tak...jak dobra opinia to dyrektor. Jak zła to konkurencja. Znamy to.
    Zonk! nie jestem panią dyrektor, a mamą jednego z przedszkolaków z młodszej grupy. Strasznie widzę trudno zaakceptować państwu niezadowolonym fakt, że komuś może to przedszkole na prawdę odpowiadać.
    pozdrawiam.
  • Gość: tata IP: *.jmdi.pl 06.06.14, 22:13
    Za każdym razem ,,mama" pisze podobny tekst. Ile lat to dziecko będzie chodzić do tego przedszkola?
  • Gość: do mama IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.14, 08:07
    i to stale do najmłodszej grupy ;) niech mama się podpisze i nie będzie anonimowa
  • Gość: mama mamusia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.06.14, 12:08
    Drodzy Państwo,
    Zamieszczam ostatni wpis, ponieważ nie czuję potrzeby dyskusji z Państwem.
    Znalazłam kilka wpisów od "mam" pisanych w różnym czasie. Nie przyszło sfrustrowanym rodzicom do głowy, że nie wyszukujemy sobie indywidualnych nazw, chodzi o pozostawienie własnej opinii. Ponadto jeżeli zadadzą sobie Państwo trochę trudu, na pewno zauważą że są to różne adresy IP i różni dostawcy usług internetowych. Ale pewnie według Państwa dla zmyłki zmieniam te adresy :-) Tata...też jakoś tak ogólnie prawda ?
    Co do ujawnienia tożsamości - nie rozśmieszajcie mnie Państwo. Szanuję swoją prywatność i nie czuję potrzeby pozostawiania swoich danych osobowych na forach internetowych. Czego Wy również nie robicie....dlaczego?
    Do rodziców, którzy szukają dobrego przedszkola - praktycznie każde, które znajdziecie będzie miało swoje wady i zalety. Jednym rodzicom będzie odpowiadało, innym jak widać nie. Proponuję podpytać znajomych z okolicy, którzy zapisali tam swoje dzieci. A fora traktować z przymrużeniem oka ;-)
  • Gość: rodzic IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.14, 21:34
    Najbardziej na tym wątku dziwią mnie wpisy rodziców, którzy narzekają na:
    - schody w budynku przedszkola (musieli je widzieć, jak zapisywali dziecko)
    - sale na 2 pietrze (rowniez - musieli widziec ze budynek ma tyle pieter, i ze rowniez na 2 pietrze jakies grupy musza miec zajecia)
    - koszty, że drogo (nikt nikogo nie zmuszał - tak, to przedszkole tyle kosztuje)
    - dodatkowe koszty za opiekę nad dzieckiem po 18.00 (jest to element umowy z przedszkolem/zapisane w umowie)
    - zasada, że rodzice nie moga sie bawic z dzieckiem na placyku przedszkola po odebraniu z grupy (znow - jest to w umowie i jest szeroko komunikowane na terenie przedszkola i w korespondencji).

Wszystkie te elementy wziete razem sprawiaja, ze mam bardzo niedobre zdanie o rodzicach narzekajacych na to przedszkole na tym forum. Znaczaca wiekszosc rzeczy, ktora Wam tak przeszkadza, drodzy rodzice, byla wam znana od poczatku. Tak, wlasciciele tego przedszkola prowadza je wedlug swoich zasad, ale uwazam, ze dobrze je komunikuja. Wszystko jest opisane, o wszystkim sie mowi, i jeszcze wysylaja kilka maili w tygodniu, zeby doprecyzowac rzeczy, ktore mogly komus umknac. Mysle, ze jednak - wbrew "jedynej slusznej" mysli wiodacej na tym watku - jest spora czesc rodzicow, ktorym to przedszkole pasuje. I nie wiedziec czemu - ci rodzice - mimo ze sa bardziej konsekwentni w dzialaniu (maja dobre zdanie, posylaja dzieci do placowki) - sa wysmiewani i wyzywani na tym forum od udawaczy. Otoz - moi drodzy - jesli ktos udaje - to wy, drodzy narzekacze. Jedno mowicie, a drugie robicie.

Ogolnie, szczerze proponuje, tym rodzicom, ktorym tak bardzo nie pasuje to przedszkole, zabierzcie z niego swoje dzieci. Szkoda waszego zdrowia. Ale niech wasz brak konsekwencji nie bedzie podstawa do tego, zeby czytelnicy tego forum wyrobili sobie mylne zdanie o tym przedszkolu.

Rodzicom szukajacym przedszkola na Tarchominie polecam jednak zajrzec do kilku roznych przedszkoli, w tym do Akadero. Sami bedziecie mogli sobie wyrobic zdanie.

• Gość: czytelnik IP: *.jmdi.pl 15.06.14, 23:18
    Masz rację. Lepiej sprawdzić i nie posyłać dziecka do tego przedszkola. Schody, wysokie czesne, kiepski plac zabaw i brak parkingu. Kilka pozytywnych wpisów, pisanych prawdopodobnie przez tą samą osobę potwierdza negatywne opinie.
  • Gość: Rodzice IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 15.06.14, 23:50
    Poprosimy o podanie innego lepszego przedszkola. Z góry dziękujemy. Zadowoleni rodzice.
  • Gość: Rodzic IP: *.dynamic.chello.pl 16.06.14, 07:41
    I o tym wlasnie mowie. Jesli opinie pozytywne, to na pewno sa od jednej osoby? Skad sie bierze w Tobie tyle zlosci? Naprawde trudno uwierzyc w to, ze to przedszkole moze sie spodobac? W tym przedszkolu jest pewnie z setka dzieci, ale wedlug Ciebie 99 z nich ma rodzicow posylajacych tam dzieci z lzami w oczach. I tylko jedna rodzina jest zadowolona. To jest wlasnie ten brak logiki. Sam sie pograzasz i przedstawiasz w zlym swietle.

• Gość: czytelnik IP: *.jmdi.pl 16.06.14, 09:47
    Co, nerwy puszczają. Właśnie, skąd w tobie tyle złości i nienawiści do osób piszących inne opinie? Czytaj ze zrozumieniem bo się pogrążasz i stawiasz siebie w złym świetle.
  • bbkk 16.06.14, 09:23
    A ile wynosi w nim czesne?
    --
    'Demokracja ma sens jedynie kiedy jest kontrolowana'
  • misiek-162 05.01.15, 17:34
    Jak obecnie przedstawia się sytuacja w przedszkolu?Jak liczne są grupy?
  • Gość: Walentyna IP: *.teleaudio.pl 24.03.15, 14:50
    Mogę się tylko wypowiedzieć na temat liczby dzieci w grupie 3 latków, do której należy moje dziecko - jest ich w sumie 20 dzieciaczków. Ale jak zawsze podkreśla każdy pracownik Akadero, zgodnie z jakimiś przepisami czy czymś tam, ich sale mogą pomieścić nawet 22 dzieci... Oczywiście dzieciaczki tak często chorują, że nigdy nie widziałam tam pełnej grupy, nawet na Jasełkach czy pasowaniu na przedszkolaka... W Akadero są dwie grupy 3 latków: polskojęzyczna i anglojęzyczna (w czym różnica - w cenie oczywiście ;-) Za grupę anglojęzyczną więcej płaci się czesnego. Oprócz czesnego oczywiście płaci się za posiłki - stawka żywieniowa dzienna to 13 pln brutto.
    Co do opinii na temat przedszkola - w sumie mam mieszane uczucia. Moje dziecko nadal bardziej woli jeździć do dziadków niż jechać do przedszkola i skacze do góry jak mu robię dzień wolny od przedszkola, a to też o czymś świadczy... Oczywiście ciocie z przedszkola się starają, są cudowne, wymyślają ciekawe gry i zabawy, przytulają jak dziecko ma gorszy dzień i tutaj nie mam zastrzeżeń. Ale nie wiem czy poślę dziecko do Akadero od przyszłego roku, do 4 latków, mam pewne wątpliwości niestety...
  • 7anna.anna33 30.03.15, 21:46
    Ja rownież mam dziecko w 3 latkach i jestem bardzo zadowolona...wysoki poziom edukacji i wspaniałe Ciocie. Wiem, ze w naszym roczniki sa tylko grupy anglojezyczne i z tego co rozmawiamy z rodzicami to w naszej grupie wszyscy pozostają na przyszły rok. Moja córcia uwielbia przedszkole a najbardziej tance...
  • Gość: białołęka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.15, 08:15
    Akadero atakuje
    banerami w oczy kuje!
    W sklepie, w parku i boisko!
    Czy reklama to już wszystko?
  • Gość: Anna IP: *.jmdi.pl 14.05.15, 20:41
    Mnie przeraża ta budowa obok przedszkola!!! Zaraz obok, granicznie z płotem buduje się wielkie osiedle. Jestem przerażona, bo tam się kurzy, piasek sypie a zaraz obok wypuszczają dzieci na plac zabaw. Tragedia.
  • Gość: Barbara IP: *.teleaudio.pl 15.05.15, 10:19
    Nie polecam przedszkola Akadero!

Przedszkole ma dobrą kadrę, fajny program edukacyjny, ale w środku, wewnętrznie jest bardzo niezdrowa atmosfera i to się wyczuwa. Naprawdę współczuję tym młodym przedszkolankom, że muszą w takiej atmosferze pracować. U mojej córki po raz trzeci zmienia się ciocia. Każda matka wie co to znaczy dla dziecka, maluchy i tak są przestraszone, dopiero przechodzą etap aklimatyzacji a tu co chwila zmiany, najpierw córcia płakała za ciocią Kamilą przez miesiąc, teraz przeżywa odejście cioci Julity. Jak widać właściciel ma gdzieś dobre samopoczucie mojego dziecka, zatem ja mam gdzieś jego przedszkole i się z niego wypisuję i nie polecam!!

A dodatkowo martwi mnie to co napisała koleżanka powyżej w opinii, że tam zaczyna się obecnie budować olbrzymie osiedle zaraz przy przedszkolu, od strony ichniejszego placu zabaw. To będzie kurz, pył i brud, zwłaszcza teraz kiedy zbliża się lato. Jak pomyślę, że moja córka ma to wdychać to tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że podjęłam dobrą decyzję o odejściu z Akadero.
  • Gość: mama z Akadero IP: *.jmdi.pl 29.06.15, 12:16
    Ja również nie polecam Akadero.
  • Gość: mama z Akadero IP: *.jmdi.pl 29.06.15, 12:31
    Ja również rezygnuję z przedszkola Akadero, właścicielom zależy tylko na kasie. W placówce tej panuje zła atmosfera, co znacząco odbija się na dzieciach. Wywołane jest to ciągłą rotacją nauczycieli. Nie prawdą jest że nadal jest świetna kadra, może dawniej była... jak widać właściciele pozbywają się wykwalifikowanych nauczycieli. Uważam że poziom w Akadero jest coraz niższy. W tej placówce dzieci narażane są na stres przez ciągłą wymianę pań. A dobro dziecka jest przecież najważniejsze droga pani właścicielko. Wstyd, może się pani pięknie uśmiechać, ale nie potrafi pani kierować tą placówką.
  • mamulenka87 30.06.15, 18:30
    Chciałam tu posłać dziecko ale nie znajduję pozytywnych opinii, dobrą ofertę językową ma przedszkole w stumilowym lesie, teraz bodajże kids love dreams i niskie czesne. Byłam na Dniu otwartym i cały czas się zastanawiam..
  • Gość: kalinka IP: *.jmdi.pl 06.07.15, 15:06
    Przedszkole Akadero ... zastanówmy się czy warto za tą cenę. Dzisiaj rozmawiałam z kilkoma mamami na placu zabaw które nie polecają Akadero. Podobno jest bardzo drogo a dziećmi zajmują się panie studentki, które odchodzą albo są zwalniane. Zajęcia ja w każdym innym przedszkolu. 1300 zł co miesiąc. Nie trzeba długo szukać żeby znaleźć tańsze przedszkole ze stałą kadrą, wykwalifikowaną. Skoro tam panuje nieprzyjemna atmosfera pomiędzy właścicielami a pracownikami to nie oszukujmy się, na dzieciach to się odbija stresem. Nie mówiąc o tym że górze znajdują się sale które są za małe dla grup i dzieci są po prostu upychane. Najmłodsze dzieci są podobno przydzielane do większych sal na dole, a później idą do małych salek w których nawet nie ma toalet. Dla mnie najważniejsze jest dobro dziecka, przyjemna atmosfera miejsca w którym przebywa niemal cały dzień. W Akadero tego niestety nie uzyskamy.
  • magda.magda4 06.07.15, 17:07
    Ja tez poszukuje przedszkola dla córeczki, a ty gdzie zapisalas swoje dziecko? Moze polecisz dobre przedszkole?
  • michal80-80 07.07.15, 00:03
    Ja polecam przedszkolade.
  • Gość: vin IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.16, 02:49
    Przeglądam wpisy o przedszkolach i widzę że Pan michal80-80 udziela się we wszystkich wątkach dotyczących przedszkoli, nawet można domyśleć się dla kogo działa.
  • Gość: mama IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.07.15, 16:20
    Z żalem muszę się przyłączyć do słabych opinii, bo na prawdę lubiłam to przedszkole. Rzeczywiście coś się tam dzieje niedobrego, odchodzą ulubione przez dzieci panie. Mam wrażenie, że za 1300 zł mogłabym wymagać więcej i więcej dostawaliśmy na początku za tę cenę. Dlatego zdecydowaliśmy się na Akadero. Fajnie, że zmieniło profil na matematyczny - każdy kto siedzi w edukacji wczesnoszkolnej wie że matematyka kuleje...Mam nadzieję, że właściciele przeczytają te opinie i wyciągną wnioski. Bo inaczej nie wróżę dobrej przyszłości, a stracone zaufanie ciężko będzie odbudowac.
  • danuta104 07.07.15, 16:54
    Ja rownież jestem związana z edukacja wczesnoszkolna i uważam, ze w Akadero jest wysoki a , zmiana nauczycieli występuje w każdej placówce, u nas w szkole rownież sa zmiany i nie musi to byc podyktowane czymś złym w placówce ... Najwazniejsze aby utrzymać poziom. Zmiana zawsze budzi niepokój ale tak jest w każdej firmie...moja koleżanka odeszła bo ma za daleko ... Ja życzę tej placówce jak najlepiej bo pozostawiam tam swoje dziecko....
  • mamulenka87 07.07.15, 22:41
    No to myślę że chyba pozostaje mi ta placówka na przełaj.. bo tam z wyżywieniem 1100zł a nie 1300.. i kadra stara.
  • 4zuzanka 08.07.15, 00:25
    Jestem w trakcie poszukiwań przedszkola dla córki, zaczęłam odwiedzać fora i... Nie dowierzam!!! Gdzie nie wejdę na forum jakiegoś przedszkola to praktycznie wszyscy maja negatywne opinie!!! Albo same pozytywne. Po odwiedzeniu2 placówek stwierdzam , ze opinie nie sa obiektywne. Widzę rownież ze każda placówka ma swoje plusy i minusy, ideału nie ma. Zastanawiam sie jeszcze kto pisze wszystkie te opinie i jaki jest cel tego... Za głowę można sie złapać, a czasami uśmiac !!! idę jeszcze do 2 i myśle ze sama podejmę decyzje.
  • Gość: doinfomowany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.15, 15:48
    a ja ostatnio rozmawiałam z jedną z mam w piaskownicy, która kiedyś miała tu dziecko i nawet je polecała na stronie przedszkola - zwróćcie uwagę tam są opinie rodziców z 2013 r- trochę stare... ale co ciekawsze sama ma młodsze dziecko w innym przedszkolu... dało m to do myślenia
  • Gość: jimmi IP: *.pansa.pl 31.07.15, 22:30
    Prawda jest taka że ze starej kadry która pracowała 4-5 lat temu została tylko jedna pani.... Owszem sporo pań w miedzy czasie poszło na urlopy macierzyńskie ale żadna nie wróciła i wcale nie dlatego że nie chciała tylko dlatego że pracodawca nie umożliwił im powrotu. Powiem więcej, właściciele powiedzieli że żadna z pań po urlopie nie ma prawa wrócić do pracy. Wolą zatrudniać młode, niedoświadczone studentki niż umożliwić powrót do pracy doświadczonej kadrze która od początku budowała renomę przedszkola i sprawdziła się o czym mogą zaświadczyć zadowoleni rodzice dzieci , które w tym czasie chodziły do Akadero. To daje dużo do myślenia i pokazuje jak krótkowzroczne jest podejście właścicieli. Na dobrą opinię pracuje się latami i bardzo łatwo ją zepsuć. Już widać że rodzice zaczynają omijać to przedszkole z daleka i idą do konkurencji i dobry marketing tego nie zmieni. Tak jest jak przedszkolem zarządza pani dyrektor która nie ma o tym zielonego pojęcia a uśmiechanie się do rodziców to za mało jak tu już ktoś kiedyś wspomniał. Bez zmiany podejścia i dyrektora z prawdziwego zdarzenia który profesjonalnie będzie zarządzał placówką nie wróżę Akadero więcej niż kilka lat i to przedszkole zamknie się bo nikt już nie będzie chciał posyłać tam swoich dzieci. Rynek wcześniej czy później wszystko zweryfikuje, na szczęście Akadero nie jest jedynym przedszkolem w okolicy.
  • Gość: niezadowolona IP: *.dynamic.chello.pl 05.08.15, 09:30
    Dlatego my od września przenosimy dziecko do Kids love dream, przede wszystkim tańsze i też dwujęzyczność mają.
  • marika386 05.08.15, 22:45
    A ja jestem zadowolona z przedszkola Akadero. Nie zapisalabym swojego dziecka do kids love drims, ktore działa w nieetyczny sposób dając świadectwo swojej desperacji i braku kultury. Nie warto powierzać swoich dzieci osobom, które myślą w ten sposób. Wiem, ze rodzice z mojej grupy pozostają. Każdemu polecam żeby, każdy z Państwa sam przeszedł się po przedszkolach i ocenił. Ja tak zrobiłam i wiem, ze podjęłam dobra decyzje. Łatwo jest oczernić kogoś niż tworzyć placówkę z wartościami.
  • 3zenon 22.12.15, 12:06
    ......
  • Gość: kasia IP: *.play-internet.pl 16.02.16, 16:05
    Moim zdaniem przedszkole jest ok. W przypadku kadry... kto z nas nie zmieniał pracy? Moja córka chętnie chodzi do przedszkola (wręcz nie chce z niego wychodzić ;)), widzę u niej ogromne postępy, a w szczególności w tym, na czym najbardziej nam zależało - angielskim.
  • Gość: zaniepokojona IP: 5.174.157.* 02.09.15, 21:46
    niestety nie polecam - właściciele nie liczą się z rodzicami i uczuciami dzieci - panie odchodzą jedna za drugą, informując rodziców o tym fakcie ostatniego dnia pracy....a potem dzieci płaczą za ukochaną ciocią...smutne
  • Gość: Kristi IP: *.jmdi.pl 02.09.15, 23:04
    Niestety to prawda w Akadero brak dyrekcji z prawdziwego zdarzenia. Nie poznaje już tych pan które zmieniane są jak rękawiczki. Najgorsze jest to że za każdym razem panie odchodzą w ostatniej chwili, rodzice informowani są na 3 dni przed.... wydawało mi się że przedszkole jest super jednak po ostatnich wydarzeniach z wymianą całego składu przedszkola myślę że coś tu jest nie tak..... żałuję że moje dziecko jest teraz w Akadero Właściciele to nieodpowiedzialni ludzie jaka ktoś może mieć umowę z tym przedszkole że odchodzi z dnia na dzień? ??
  • Gość: oooooo IP: *.jmdi.pl 25.09.15, 14:26
    Drodzy rodzice, uwaga na grupę żłobkową w Akadero. Nie polecam, pani Joanna, pseudodyrektorka kompletnie nie radzi sobie z zapewnieniem odpowiedniej opieki dla maluszków. Nie wie co mówi, stara się być przesłodka, a jest nieszczera. Udaje że się zna na zarządzaniu, a w rzeczywistości nie ma o tym zielonego pojęcia. Bardzo łatwo ją złamać.To porażka tej placówki. Nie mówiąc o nieodpowiednim żywieniu maluchów. np. Majonez na śniadanie:) Ciągle zmienia się kadra. A za co my płacimy?
  • michal80-80 22.12.15, 11:33
    A Pani to w ogóle zna sie na żywieniu dzieci??? Bo z tego z Pani pisze to chyba nie za dobrze , jadłospis jest ułożony zgodnie z normami zywieniowymi i konsultowalam to z dietetykiem bo synek ma alergie. A z jakiej grupy pani jest , chyba przedszkola sie pomyliły bo ja jestem w grupie zlobkowej i nic nie zauważyłam aby było coś nie tak. Bzdury....byc na kogoś złym ze ktoś jest miły i to w takim miejscu jak przedszkole, oj chyba nie chodzi tu o przedszkole....
  • Gość: vin IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.16, 02:30
    Przeglądam wpisy o przedszkolach i widzę że Pan michal80-80 udziela się we wszystkich wątkach dotyczących przedszkoli, nawet można domyśleć się dla kogo działa...
  • Gość: andi IP: *.amplico.pl 15.10.15, 11:12
    A ja mam dzieci w żłobku i przedszkolu Akadero i powiem szczerze jest bardzo dobrze. Dostaję informację co jak gdzie było. Dzieci się bardzo rozwinęły od kiedy tam chodzą. Panie są miłe i życzliwe. Podczas choroby dziecka miałam telefon o stan zdrowia i samopoczucie dziecka. Uwierzcie są miejsca inne gdzie Panie się zmieniają 5 razy w ciągu roku i nikt nie informuje rodziców. Pytanie do rodziców czy zależy nam aby placówka nam wychowała dzieci ??? Placówka opiekuje się dziećmi podczas naszej pracy a wychowanie pozostaje rodzicom.
  • Gość: Mama IP: *.free.aero2.net.pl 17.10.15, 12:04
    Również zgadzam się z powyższą opinią, synek chodzi do żłobka już 4msc i widzę ogromne postępy . Bardzo chętnie smodzielnie myje rączki, zęby (przed pójściem do żłobka była to walka....) a teraz Panie stwierdziły że możemy zacząć odpieluszkowanie, dziecko zawsze odbieram przebrane, z suchą pieluszką i nie mamy problemów z skórą na pupie. Panie widać że robią wszystko aby naszym pociechą było dobrze, przepiękne prace plastyczne które oglądamy na tablicy przy wejściu zmieniają się bardzo często, to znak, że cały czas coś tam się dzieje, wiem że bardzo fajne są rytmiki bo Panie pokazują mi filmiki jak moje dziecko tańczy sobie (w parze z dziewczynką, wychodzi im to świetnie!!!) nie zauważyłam dużej rotacji Pań, w drugiej grupie, co jest od września cały czas są dwie te same Panie a w mojej od samego początku jest p. Ania która jakby mogła to uchyliła by kawałek nieba dla mojego dziecka, i widać że opieka nad dziećmi to jej powołanie, nawet jak wychodzimy przed podwieczorkiem, to zawsze kawałek jabłuszka czy bułeczki dostaniemy od niej jeszcze w szatni żeby sobie zjadł przed wyjściem, usiądzie z nami i i porozmawia. Minus to mały plac zabaw i budowa obok, ale mamy nadzieję z mężem że już niedługo się skończy. Mam nadzieję że swoją opinią pomogłam.
  • Gość: Wujek dobra rada IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.15, 15:33
    Proszę osoby tworzące - nadzorujące stronę Akadero o konsultację tekstów z polonistą - aż oczy bolą patrzeć na ilość błędów :( gramatyka !!! jak u przedszkolaka rzeczywiście - chyba, że pisał ją przedszkolak;) Jeżeli tak mówią nauczyciele tam pracujący, kadra zarządzająca - to jakich będzie naszych dzieci chowanie??
  • m_m_3_1 24.11.15, 18:23
    Przedszkole to przede wszystkim kadra. W naszym przypadku sercem przedszkola Akadero jest teraz p. Ania z grupy czterolatków, a właściwie to z GRUP czterolatków, bo z tego co mi wiadomo, równoległa grupa dzieci 4 letnich jest w tej chwili bez wychowawcy, którego zastępuje nasza Pani Ania. Widzę, że w przedszkolu skład pracowników jest prawie w całości nowy, w porównaniu z tamtym rokiem, dlatego szczególnie cieszy mnie to, że nasza wychowawczyni została w Akadero. Od Pani Ani dowiaduje się co dzieci robiły na zajęciach, czy synek miał z czymś kłopoty/ albo sukcesy,wiem, czy był grzeczny czy rozrabiał i w jakich sytuacjach, dostaje telefony z pytaniem o zdrowie ( kiedy chorujemy) i codziennie wita, albo żegna się z uśmiechem i kulturą. Martwi mnie tylko to, że naszym Aniołem, musimy się teraz dzielić z inną grupą. Dlaczego? Płacimy niemałe czesne za wspaniałą opiekę i ją dostajemy, ale z tego co widzę sytuacja w której znajduje się druga grupa czterolatków ( bez wychowawcy)trwa już ponad miesiąc....
  • Gość: Mama z pędzelków IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.11.15, 15:39
    Pani Ania is the best! Zazdrościmy... :-)
  • Gość: były klient IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.15, 15:33
    nie ma co się cieszyć, popracuje jeszcze rok i albo odejdzie albo w ciąże zajdzie... standardzik tego przedszkola
  • juliakaw 18.12.15, 11:06
    Dwoje moich dzieci uczy się w Akadero i nie mam żadnych zastrzeżeń co do przedszkola. Wręcz przeciwnie, uważam, że bardzo się ostatnio zmieniają i to na lepsze. Jest dużo fajnych zajęć, co chwile organizują coś ciekawego dla dzieci. Naprawdę nie wiem, czego się czepiacie.
  • Gość: Lola IP: *.jmdi.pl 25.02.16, 08:23
    Akadero przez pierwsze 2 lata pobytu syna bylo idealne! Trzeci rok to katsstrofa. Wyszlo szydlo z worka. Kadra 99% zmieniona. Surowe kary dla kadry za rozmawianie SZCZERZE z rodzicami. Wszystko pieknie,poki przedszkole nie musi odpowiadac za cos. Np.za przestrzeganie diety - jak u corki kolezanki z sasiedniej grupy. Uwaga wiec na dzieci z restryjcyjnymi dietami - Akadero na stronie mami pieknymi slowami, a gdy czlowiek pyta o liste produktiw,to dzien pozniej dostaje karniaka ze to za trudna dieta. (mowa o glutenie)
    Zmiany kadry to kolejny slaby punkt Akadero. Najciekawsze sa wezwania rodzicow na dywanik do dyrektora. Zawsze gdy rodzic ma pretensje - wzywaja i udaja milych i POKRZYWDZONYCH. A potem robia swoje...
    Anglojezycznosc to najwiekszy i glowny atut!!! Nauczycielki robia co moga ale DYREKCJA wiele narzuca. Zero inwencji wlasnej. Gdyby nie anglojezycznosc i fajna grupa rodzicow i dzieci w naszej grupie - na pewno nas by juz nie bylo.
  • Gość: Kate34 IP: *.jmdi.pl 25.02.16, 12:48
    Trzeba rozdzielic biuro i dyrekcje od przedszkola. Grupa i panie i j.angielski sa na wysokim poziomie. Dziecko jest zaopiekowane. Rodzic ma dobry kontakt z paniami.
    Biurokracja i metody straszenia rodzicow odgornie - to inna kwestia.
  • nina20020 07.03.16, 07:00
    Witam Was kochane, bardzo proszę o pisanie szczerych i prawdziwych opinii. Ja też mam ten problem bo szukam przedszkola na Białołęce i Strumykową mam koło nosa. Mam córeczkę Laurę ma 5 lat i staram się na język postawić. Moja koleżanka ma córkę też 5 latkę i chodzi do Akadero i jeszcze nigdy nie słyszałam żeby dziecko narzekało bądź chociaż jedno złe słowo powiedziało. Mała jej jest zadowolona i nie narzeka znam ją już dość długo, uczy się słówek łapie angielski i wszystko sobie chwalą. Dlatego bardzo proszę o prawdziwe opinie na temat tego przedszkola a nie pisanie hejtów. To forum nie jest po żeby kogoś smarować tylko , żeby wartościowe rzeczy przeczytać które ułatwią nam dobór. Piszcie do mnie bezpośrednio, bardzo proszę.
  • Gość: Krzysztof IP: *.dynamic.chello.pl 27.03.16, 13:58
    Witajcie,
    Akadero - z moich dwuletnich obserwacji - jest placówką na wysokim poziomie (okiem rodzica), syn przyswaja mnóstwo wiadomości, stał się bardziej kreatywny, odważniejszy, z uśmiechem wracał z przedszkola i opowiadał o zdobytych odznakach. Największym strzałem w kolano była decyzja o zwolnieniu się we wrześniu - naszej ukochanej Pani, która była z nami w najtrudniejszych chwilach, tzn. w czasie adaptacji Naszego Malucha. Nad tą zmianą ubolewamy do dziś. Edukacja, edukacją - ale ludziska - bez przesady- to jest PRZEDSZKOLE- tu Dzieci mają otrzymać solidne podstawy do właściwego funkcjonowania w przyszłości. I szczerze - to sądzę, że zmiany kadry, niezapewnienie tym młodym ludziom godnych warunków - za takie czesne jak my płacimy - to żenada. W publicznym przedszkolu - gdzie moja znajoma ma córę (którą po drodze często odbieramy z moim Szkrabem) - wszystko działa jak należy: panie odprężone, uśmiechnięte, z serduchem na dłoni a to przekłada się na motywację do pracy i humory naszych dzieci. Mam coraz częściej wrażenie, że niepubliczne placówki wcale nie są nastawione na dobro naszych dzieci, bo gdyby tak było - zadbałyby o swoich ludzi, którzy tak naprawdę - są najważniejszym ogniwem - w działaniu jakiejkolwiek firmy.
  • Gość: ana IP: *.dynamic.chello.pl 05.05.16, 08:24
    Od roku dwójka moich dzieci chodzi do Akadero. Miałam obawy przy zapisywaniu tam dzieci w powodu kilku negatywnych opinii w internecie, ale okazało się, że nie mają one nic wspolnego z prawdą. Dzieci są zachwycone przedszkolem. Syn poszedł mając 2 lata, adaptował się 2 miesiące i od tamtej pory nie ma najmniejszego problemu. Dzieci mają mnóstwo ciekawych zajęć, Panie są ciepłe i zaangażowane. Mam porównanie z panstwowym przedszkolem, gdzie za kazdym razem gdy odbieralam dziecko, Pani siedziała sobie przy biurku. W Akadero nie ma o tym mowy! Zauważyłam, że już po kilku miesiącach moja córka zaczeła sama w domu wykonywac bardzo kreatywne i ciekawe prace plastyczne. Codziennie prosi mnie o ścinki materiałów, cekiny, wstążki, klej, plastikowe pudełka lub butelki, nożyczki i wyczarowuje z tego cudowne formy! o angielskim nie wspomnę. starsze dziecko zna nie mniej angielskich słowek niż dziecko z 3 klasy szk. pdst. Powoli zaczyna używac pelnych zwrotów i zdań w życiu codziennym. Pani dyrektor jest bardzo uprzejma, nie zdarzyła mi się sytuacja żebym nie mogła się z nia porozumieć. w moim odczyciu Akadero albo przeszło metamorfozę albo negatywne opinie były wyssane z palca.
  • Gość: mamulkaa IP: *.jmdi.pl 29.06.16, 11:09
    Moje dziecko chodzi już rok. Początkowo byłam bardzo zadowolona, zwłaszcza ze względu na naukę języka angielskiego. Widać było efekty. Dzieci biorą udział w eksperymentach, mają ciekawe zajęcia, teatrzyki to jest na plus.
    Niestety po niespełna roku odeszły dwie ciocie. Widzę, że rotacja nauczyli jest dużo, znam powody (zła atmosfera w pracy, baaardzo niskie wynagrodzenie). To bardzo słaby punkt. Ciocie oceniam bardzo wysoko, najważniejsze jakimi są ludźmi, ponieważ nie edukacja na tak wczesnym etapie jest najważniejsza, a atmosfera i relacje, które w przedszkolu panują.
    Rotacja nauczycieli to pierwszy minus.

Drugi to fakt, że jeśli rodzice mają jakieś zastrzeżenia wobec działania przedszkola nie mogą liczyć na zrozumienie dyrekcji.

Drugi raz nie zapisałabym dziecka do tego przedszkola i rozważam zmianę.
  • lacki2014 14.07.16, 14:37
    śmiało mogę polecić to przedszkole.
    ---------------------------
    Największa ścianka reklamowa w kraju

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka