POMOCY!!!!!DOBRY weterynarz Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Mam wielką prośbę czy ktoś miał może styczność z lek.wet. Janem Plasotą bądz Wojciechem Sierakowskim moja sunia ma zerwane więzadło krzyżowe i musi iść na operacje i nie wiem który wet. będzie lepszy. Może ktoś z was ma jakieś doświadczenie z tymi Panami.Lub ma sprawdzonego innego weterynarza ortopedę Błagam pomóżcie.
    • Gość: lemoniadowy dzoł IP: *.dynamic.chello.pl 17.04.13, 22:07
      Miałem okazję z dr. Sierakowskim, polecam jest ok, ma zdrowe podejście do zwierzaków i także do właścicieli :-)
      • Gość: gość IP: *.205.41.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.04.13, 22:32
        Znam i polecam dr. Sierakowskiego. Operował mojego psa, ma dobre podejście do psiaków, cenowo również jest ok. Mój pies operowany był w 2006r. i do tej jest wszystko w porządku.
        Dużo zdrówka dla suni!
    • Gość: m. IP: *.dynamic.chello.pl 17.04.13, 22:32
      pierwszego pana nie znam, natomiast dr Sierakowski operował złamanie u mojego kilkumiesięcznego psa (śruby, potem usunięcie) - żadnych powikłań czy problemów
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.13, 18:57
      Z tych dwóch panów znam tylko dr Plasotę, świetnie zoperował guza brzucha u mojej suni. Operował ją w Lecznicy w Wesołej u DR. Salewicza gdzie jest możliwość znieczulenia wziewnego- łagodniejszego dla psa - szczególnie starszego jak moja sunia (z dożylnego mimo znacznie mniejszej operacji ledwo wyszła).
    • Gość: MiA IP: *.dynamic.chello.pl 21.04.13, 07:29
      Doktor Sierakowski operował moją sunię. Miała zerwane więzadło. Żadnych problemów jak dotąd. Nie miałam i nie mam żadnych zastrzeżeń.
    • Dr Sierakowski to znakomity chirurg. Myślę, że spokojnie możesz go wybrać. Ma fajne podejście do zwierząt (jest stanowczy i nie ma problemu z opanowaniem mojej niewspółpracującej kotki) i do właścicieli.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.