Dodaj do ulubionych

chodnik wzdłuż Myśliborskiej

IP: *.jmdi.pl 12.07.13, 15:09
Dzisiaj idąc na spacer wózkiem z małym dzieckiem miałam po raz kolejny nieprzyjemność iść chodnikiem wzdłuż ul. Myśliborskiej. I to był slalom, żeby omijać dziury, wyrwane kawałki chodnika równocześnie próbując nie obudzić dziecka, nie uszkodzić wózka czy nie potknąć się. Najgorzej jest od wzdłuż os. Kamińskiego. Kiedyś była dyskusja czy ul. Myśliborską nie puścić komunikacji miejskiej. Po co? Skoro nie ma nawet porządnego chodnika.
Edytor zaawansowany
  • sibeliuss 15.07.13, 10:31
    Nie masz gdzie spacerować?
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • Gość: E-4 IP: 94.42.190.* 15.07.13, 12:36
    Jest takie ładne powiedzenie: "Lepiej milczeć i być uważanym za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości".
  • lkan 15.07.13, 20:54
    Otóż to. Dobrze, że są mądrzy ludzie na tym forum. Natomiast sibelius tym razem się nie popisał.
  • Gość: Marta IP: *.jmdi.pl 15.07.13, 22:33
    Otóż drogi Sibelliusie, wyjaśnię Ci chociaż wszystko mi opadło czytając Twoje pytanie, że mieszkając na os Kamińskiego jestem czasem zmuszona tamtędy chodzić i nie tylko na spacer z dzieckiem.
  • Gość: ss IP: *.dynamic.mm.pl 15.07.13, 22:40
    he, he, co prawda to prawda. Chodnik masakryczny.
  • tarantula01 16.07.13, 12:25
    Wczoraj wieczorem zrobiłem sobie mały spacer z dzieckiem. Rzeczywiście chodnik wzdłuż Myśliborskiej począwszy od wjazdu pod pocztę wzdłuż całego ogrodzenia os. Kamińskiego jest pozapadany, popękany i wystają studzienki ciepłownicze. Po stronie "Erazma" jest w znacznie lepszym stanie. W tym roku ten chodnik nie zostanie wyremontowany, ale zgłoszę go do planu remontów na przyszły rok i może uda się go wyremontować w 2014 r.
    --
    Pozdrawiam
    www.radny.com.pl
    Wojciech Tumasz (Wspólnota Samorządowa Gospodarnosc)
    Strona internetowa SISKOM
  • Gość: miejscowy IP: *.devs.futuro.pl 16.07.13, 13:09
    A może, jeszcze małą ścieżkę dla rowerów?
  • Gość: winnux8 IP: *.dynamic.chello.pl 16.07.13, 16:05
    O właśnie, jezdnią (i, niestety, chodnikiem) porusza się tam całkiem spora ilość rowerów... taka ścieżeczka by się przydała.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka